Üyelere Özel Ücretsiz Seminerler

En son güncellendiği tarih: Tem 21Astrokronos 'da üyelere özel, ücretsiz iki seminer gerçekleşecek.


Bunlardan ilki 18.07.2020 'de Mars Koç burcu ve burada yapacağı Retro 'yu değerlendireceğimiz bir seminer olacak. Bu seminerde önemli tarihler ve haritanızda kontrol edilmesi gereken dereceler sizlere iletilecek. Bu nedenle haritalarınız hazırda bulunsun. Seminer sonunda sorularınızı yanıtlayacağım.


İkinci seminer 9.8.2020 'de tarihinde gerçekleşecek. Daha önceki seminerde çok ilgi gören bir teknik üzerine olacak. Yıl lordunu ve transitleri birlikte nasıl kullandığımızı daha detaylı inceleyeceğiz.


Bir önceki seminerleri üyelere özel Seminerler Sayfasından izleyebilirsiniz. Size özel tüm duyurulara Bana Özel sayfanızdan ulaşabilirsiniz.


Her Yeniay ve Dolunayda üyelerle online toplantılar gerçekleştirilir. Bu buluşmalar esnasında üyeler haritaları üzerinden soru sorabilirler. Lütfen bu süreçte aksaklık yaşamamak için mikrofon ve kulaklıklarınız hazır bulunsun. Size etkinlik öncesinde katılım linki email ile gönderilir.


Lütfen email adreslerinizi seminer gününden önce kontrol ediniz. Ve sorularınız olursa Whatsapp veya email ile sormaktan çekinmeyin.


Yapılacak olan üye semineri duyurularını Etkinlikler sayfasından da takip edebilirsiniz. Etkinliklerde üyelere özel indirimlerden faydalanmak için lütfen önce siteye giriş yaparak etkinlik biletlerinizi alınız. Üyeliğinize özel indirimler uygulanacaktır.


Üyelik sayfasını inceleyerek siz de Kronos Üyeleri arasında katılabilirsiniz.

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS