Aylık BültenAstroKronos takvim uygulamasından günlük gezegen görünümlerine ve ay döngülerine ulaşabiliyorsunuz. Eğer ay içerisindeki önemli gökyüzü olaylarını takip edebilmek ve kendi projelerinizi buna göre organize edebilmek isterseniz aylık bültenden yararlanabilirisiniz. Ay döngülerinin hayatımıza etkilerini merak ediyorsanız bu makaleye bir gözatın. Aylık olarak da her yeniayda bir döngü başlar, dolunayda da proejeler görünür olur. Adım atma, eksikleri düzeltme zamanları da ay döngüsü ile takip edilebilir. Eğer kapanan fazla bir proje başlatırsanız bunun devamının getirilmesi, sürdürülmesi ya da beklediğiniz verimi alması gecikebilir. Retrolar, tutulmalar, önemli gezegen açıları da planlarınızı yaparken sizlere destek olabilir. Ne zaman otoriteden destek alabileceğiniz, duyurularınızı nezaman yapabileceğinize dair zaman yönetiminizi yaparken bültenden destek alın. Üyelere her ay ücretsiz gönderilir.

#Bülten #Ağustos #Duyuru

0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
© Copyright by astrokronos
  • pngegg
  • Spotify Sosyal Simge
  • YouTube
  • Instagram
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS