Kendim İçin Astroloji Atölyesi


KENDİM İÇİN ASTROLOJİ ATÖLYESİ

Profesyonel astrolog olma yolundaki bir mesleki eğitim değildir. Bu, danışmanlık almanıza gerek kalmayacak kapsül bir eğitim de değil. Çünkü hiçbir tarif, sizi aşçı yapmaz! Bu eğitim, halihazırda sosyal medyadan astrolojiyi takip eden, ederken 《astrologların》yazdıklarından ürken ve 《bana bişey olacak mı?》diye soran/sorgulayan, zaman zaman danışmanlık alan, danışmanlık alırken kendi haritası hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için sorular soran, merak eden, öğrenmek isteyen heyecanlı ve meraklı danışanlarım/takipçilerim içindir.

Her Modulde neler var? Eğitim Videoları (Her Modul yaklaşık 2 saat) Test ve Alıştırmalar Ders Notları Kaynak Kitap Listeleri

Her modul öncesinde bilginizi test etmek için bir alıştırma bulunur. Ders sonrasında tekrar alıştırmasında eğitimin ve kendinizin performansını test edebilirsiniz.

Moldullerin içeriğine ve örnek derslere üye olarak bu linkten ulaşabiliriniz.

#OnlineAstrolojiEğitimi #AstrolojiEğitimi #KendimİçinAstroloji #astrology #Horoscope #Duyuru #KronosAkademi #Webinar

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS

WU.jpg