Kronos Bülten Kasım 2018Kronos Bülten Kasım sayısından bir bölüm;

Oldukça zorlu bir yılı geride bırakıyoruz. Merkür retroları her yıl 3 kez karşımıza çıkar. Bu yıl bu geri hareketlere Mars ve Venüs de katılınca neredeyse tüm yılı bir retrodan diğerine koşarak geçirdik. Yılın son retrosunu da Merkür Yay burcunda yapacak. Hem de tam Venüs direk harekete geçtiğinde. Yay burcundaki Merkür retroları genellikle yolculuklar, uluslararası konular, vize, yasal konular, eğitim gibi alanlarda tekrar gözden geçirmeleri hayatımıza dahil eder. Merkür retrolarında artık veri yedekleme gibi uyarıları tekrar etmeye gerek yok sanırım. Yay burcu için bu ay önemli bir geçiş daha var. Yaklaşık bir yıl boyunca büyük iyicil dediğimiz şans gezegeni de Yay burcuna geçiş yapıyor. Eğer yay burcunda gezegenleriniz ya da yükselen / tepe noktası gibi önemli göstergeleriniz bulunuyorsa sadece bu konu üzerine danışmanlık talep edebilirsiniz.

  • Yay burcu transiti ile ilgili detaylı bilgi yakında sitede olacak. Abone olarak güncellemeleri takip edebilirsiniz.

  • Email ile kendim için astroloji eğitimleri başladı. Bu eğitimler ile transitlerin size etkilerini anlamanız da kolaylaşacaktır. Transitleri anlamak üzerine bir çalışma notu siteye yüklendi.

#Kasım2018 #Bülten #KronosBülten

© Copyright by astrokronos
  • pngegg
  • Spotify Sosyal Simge
  • YouTube
  • Instagram
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS