Astroloji Ile Tanışma PaketiYENİ YIL YAKLAŞIYOR, HAZIRMISINIZ? Astrokronos.com birinci yılını doldurdu.

1.Yıla Özel "Doğum+Transit Analizi" ASTROLOJİ ILE TANIŞMA PAKETI Kasım Ayı Özel Fiyatı ile

Hayatınızda tekrar eden sorunlar varsa bunun kaynağı doğum haritasındadır. Bu nedenle tekrar eden sorunlara çözüm bulabilmek için doğum haritasını inceleriz. Ayrıca kişinin farkında olmadığı çok güçlü yanları da olabiliyor. Bazen bazı açılar ve görünümler okadar kolaylıkla yaşamımızda bulunuyor ki bu doğal yeteneğin herkeste olduğunu düşünüyoruz. Oysa haritamıza objektif olarak baktığımızda bu yeteneklerimizin neler olduğunu ve bunları nerelerde kullanabileceğimizi görebiliriz. Analizler sizlere belirli bir bakış açısı sunacaktır. Ayrıca bundan sonra 2gün içinde email ile sorularınızı iletebilirsiniz, böylece analizde kafanızda netleşmeyen sorular da açıklığa kavuşturulur. Transit dediğimiz şuan gökyüzündeki gezegen konumlarının sizin haritanız üzerine etkisidir. Örneğin önümüzdeki bir yıl boyunca Jupiter Yay burcunda olacak ve bazı şans ve fırsatları yaşamımıza getirecek. Satürn bir süredir Oğlak burcunda ve bir süredir hayatımızda belirli alanlarda kendimizi yetersiz/güvensiz/desteksiz hissettiriyor olabilir. Bazıları için zorlu olan süreçler bazıları içinse oldukça destekleyicidir. İşte bu transitlerin bizim haritamıza yansımasını anlatır. Peki önümüzdeki sene hangi transitleri takip etmelisiniz? Transitler hangi hayat alanınızı etkileyecek? Hangi alanlarda şanslısınız, hangi alanlarda sorumluluklarınız artacak, hangi alanlarda dikkatli olmanız gerekiyor? Retrolar sizi nekadar etkileyecek ve hangi alanlara özen göstermelisiniz. Tüm bu soruların cevabını almak için transit analizi talep edebilirsiniz. Yazılı Doğum Haritası Analizi ve Transit Analizini birlikte aldığınızda 2Gün boyunca email desteği alabilirsiniz.  

Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.astrokronos.com/so/48MSMmil9 


  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS

WU.jpg