top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

Jupiter Kime Kazandırır?Jupiter 'in Akrep burcunda olduğu Ekim 2007den beri faizle para kazandırdı. Belki bazılarınızın hayatında miras, nafaka, prim, tazminat, sigorta gibi alanarda da gelişmeler olmuştur. Bit pazarına nur yağdı ve eski kıyafet satan uygulamalar çok tuttu. Müslüm Gürses ve Freddie Mercury ölümlerinin ardından birilerine para kazandırdı. Jupiter 'in Ocak / Nisan ve Eylül ayında Pluto ile açıları faiz arttırımları getirdi. Regrosyon, ailedizimi ve iyileşme alanları öne çıktı. Gerçi ailedizimleri Satürn Akrep sürecinden beri yoğun olarak çalışılıyor. Ancak yayılması son bir yılda çok arttı.

Şimdi Yay sürecinde Jupiter kendi evine geçti. Deneyimin, tecrübenin öne çıkacağı bir zaman olacak. Elbette vizyonu genişleten her alanın öne çıkmasını bekliyoruz. Turizm, yayınclık, eğitim, üniversiteler, hukuk, basın yayın, ithalat ihracat, yabancılar, dil eğitimi, tercümanlık, yolculuklar, kongreler, fuarlar, havalimanları, yurtdışı ile ilgili her konu, uluslararası ilişkiler, know-how, kişisel gelişim, felsefe konuları öne çıkar.

Burada en büyük uyarı elbette Neptün ile yapacağı kare açı. Sitede yayınlanan sunumda bunun hangi burçlar için hangi konularda risk yaratabileceğini anlattım. Bu nedenle burada detayına girmeyeceğim. Ancak Neptün ile kare açısı yukarıdaki her tür konuda yozlaşmaya, dolandırıcılığa kapıyı açıyor. Bu nedenle karşınıza çıkacak kişileri iyi değerlendirin. Bu süreç sahte peygamberlere, sahte gurulara kapıyı açıyor. Bu nedenle hizmet almadan önce vereceğiniz para karşılığında nasıl bir teklif sunulduğunu, sizin beklentinizi, bu beklentinizin karşılanıp karşılanmayacağını iyi anlayın. Kısa yoldan zengin olma vaatlerine kanmayın. Bütün yatırımlarınızın eriyip gitmesine neden olabilecek gözükara adımlardan kaçının. Bu aynı zamanda uluslararası dolandırıcılıklara oldukça açık bir açı.

Satürn ile Neptün arasında ise uyumlu bir açı var. Kontrollü ve gerçekçi olmayı başaranlar, aşırı iyimserliğin büyüsüne kapılmayanlar için daha sağlıklı bir esin yakalanabilir.

Yine de Yay burcu yukarıdaki konularda bir artış getirecektir. Yayılan artan ürünlerin yüzeyselleşmesi, kalitesini yitirmesi de oldukça mümkün. Bu nedenle sağlıklı büyüme önem taşıyor.

Jupiter Yay Burcu videosu burada.

bottom of page