Kendim İçin Astroloji Eğitimi | İzmirKendim İçin Astroloji

Kişisel olarak astrolojiye meraklı iseniz, sosyal medyadan astrolojiyi takip ediyor ve kendi haritanızı tanımak istiyorsanız 5 Hafta sürecek bu kursu deneyebilirsiniz.

İzmir Alsancak 5 Hafta - Cumartesi 15:00-16:30

Neler Öğreneceğiz?

Astrolojiye ilgi duyan, kendi haritasını tanımak isteyenler için bir atölye düzenliyorum. Bunun 4 günlük kısmı teorik ve ödevler üzerinden olacaktır. Bu süreçte bir astroloji haritasını tanımak, buradaki semboloji hakkında fikir sahibi olmak mümkün olacaktır. Burçlar, burçları yöneten gezegenler/ışıklar ve evler hakkında bilgi verilecektir. Bu bilgileri pekiştirmek için ödevler verilecektir. Ayrıca her ders sonunda belirli okumalar tavsiye edilecektir. Bu yaklaşık 6 saatlik ders sonunda, katılımcıların kendi haritaları üzerinden pratikler yapılacaktır. Teorik bilginin sınırlı tutulacağı ve daha çok pratik yapmaya yönelik bir eğitim verilecektir. Atölye sonunda kişinin haritasındaki ana motivasyonların farkına varması, güncel gökyüzü hareketlerinin kendi haritasına etkileri konusunda bilinçlenmesi hedeflenmektedir.

İçerik:

1.Gün:Astroloji haritası ve sembolojisi 2.Gün: Burçlar ve yükselen burç 3.Gün: Yönetici gezegenler ve ışıklar 4.Gün: Evler 5.Gün: Atölye

Dersler 15:00‘ da başlayacak. Yaklaşık 1.5 saat sürecek. Atölye süresi katılımcı yoğunluğuna göre uzatılabilir.

Her ders sonunda ödev ve açıklama metinleri iletilecektir. Atölye bölümünde kişilerin kendi haritaları üzerinden çalışmalar yapılacaktır. Kendi haritasının çalışılmasını istemeyen olursa belirtebilir.

Facebook grubu üzerinden kurs sonrasında soru sorma ve fikir alışverişi imkanı olacaktır. Hedeflenen; kişilerin kendi haritalarına aşina olmaları ve sosyal medyada yayınlanan astroloji yorumlarını daha bilinçli takip edebilmeleri. Profesyonel olarak astroloji eğitimi almayı düşünen öğrenci adaylarına başlangıç niteliğinde bir kurstur. Bireysel kullanım için olduğundan teknik detaylardan arındırılmıştır.

Kayıt Ol

Web Sitesi üzerinden Kayıt yaptırmakla ilgili sorun yaşıyorsanız Google Form üzerinden de kayıt yaptırabilirsiniz.

#AstrolojiEğitimi #KendimİçinAstroloji #izmir #Eğitim #KIA #KronosAkademi

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS