Kariyer Göstergeleri Serisi - Astrolog

En son güncellendiği tarih: 25 Eyl 2020

Astroloji ile ilgilenmeye başlayanların sorduğu klasik sorulardan birisidir; bu haritadan astrolog çıkar mı? Klasik metinlerde astroloji zihinsel konuları ifade eden Merkür ile bağdaştırılmıştır. Hatta Ptolemy 'nin Tetrabiblos kitabında Merkür net bir şekilde astrolog olarak belirtilmiştir. Ancak Uranüs, doğum haritalarında yerini aldıktan sonra gözlüyoruz ki Merkür nekadar güçlü olsa da Uranüs astrolog haritalarında fazlasıyla göze çarpıyor. Peki Uranüs haritada güçlü olduğunda kişi herzaman astrolog mu olur? Aslında Uranüs çağın ötesindeki modern yöntem ve teknolojileri gösterir. Uranüs haritada etkin olduğunda kişi bir şekilde teknoloji ile bağlantılı meslekler yapmak durumunda kalıyor. En kötü olasılıkla bilgisayar başında çalıştığına tanık oluyoruz. Elbette kariyeri gösteren haritanın tepe noktasıyla bir bağlantısı varsa otorite ile sorunlara ya da sık iş değişikliklerine rastlayabilirsiniz. Önemli bazı astrologların haritalarından tekrar eden patternleri inceleyelim.

Daha fazlasını okumak ister misiniz?

Bu özel yazıyı okumaya devam etmek için www.astrokronos.com sitesine abone olun.

Şimdi Abone Olun
0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
© Copyright by astrokronos
  • pngegg
  • Spotify Sosyal Simge
  • YouTube
  • Instagram
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS