Temel/Orta/İleri Seviye Astroloji


Astroloji eğitimi ile ilgili çok fazla soru alıyorum. Yakında bununla ilgili bir yazı paylaşacağım. Ancak şimdilik astroloji öğrencilerine ve meraklılarına kolaylık olması adına sitedeki yazıları üç gruba ayırdım. Her yazının üzerinde kategori olarak belirtilen bölümlerde bunları görebileceksiniz.


Temel Seviye Astroloji: Astrolojiye yeni merak saranlar ya da astroloji eğitiminin ilk yılında olanlar bu kategorideki yazılardan faydalanabilirler.

Orta Seviye Astroloji: Artık temel bilgileri öğrenmiş astroloji öğrencilerinin haritada daha spesifik yorumlar yapabileceği düşünülür. Bu denenle kariyer / ilişki / sağlık / eğitim gibi konularda göstergeleri detaylı inceleme süreçleri başlar. Bu aşama önemlidir, çünkü ileri seviye astrolojide öngörü yapabilmeniz için bu göstergeleri belirleyebiliyor olmanız gerekir. Bu bölümde ilginizi en çok çeken alan, ilerleyen süreçte uzmanlaşma konunuz olabilir.

İleri Seviye Astroloji: Bu seviye artık doğum haritasının ötesine geçmeye başladığınız alandır. Doğum haritasının türevlerini yorumlamaya burada başlarsınız. İlerletilmiş haritalar, dönüş haritaları, prenatal haritalar, ilişki analizleri için sinastri ya da kompozit haritalar gibi bir çok haritayı kullanmak durumundasınızdır. Ama tüm bu haritaların analizi her zaman doğum haritasına bağımlıdır. Çünkü o haritada potansiyel olarak varolmayan bir olasılığın gerçekleşmesini beklemeyiz. Bu nedenle temel ve orta seviye astroloji önemlidir. Bu noktaları kavramadan ileri teknikleri denemek başarı olasılığını düşürür.

Aşağıda şimdiye dek paylaşılan yazılardan bir kısmı var. Kategorilerden devamlı güncel yazıları takip edebilirsiniz.

Bu üç seviyenin önemli noktalarını biraraya getiren geleneksel astroloji eğitimini buradan inceleyebilirsiniz.


Temel Seviye Astroloji Örnekleri 

Temel Seviye Astroloji Açıklamalar

Orta Seviye Astroloji Örnekleri 

Kariyer Göstergeleri Serisi - Mimarlık ve Tasarım

Kariyer Göstergeleri Serisi - Astrolog

Kariyer Göstergeleri Serisi- Yazarlık  

Doğum Haritanızdaki Çocuk Göstergeleri Nedir?  

Doğum Haritasında Şöhret Göstergeleri

Astrolojide Evlilik Göstergeleri

İleri Seviye Astroloji Örnekleri

İleri Seviye Astroloji - Öngörü Yöntemleri 

Kör Nokta Sandra Bullock ve Oscar

Kariyerde Yükseliş Zamanları

Freddie Mercury - Show Hala Devam Ediyor Mu?  

Astroloji Ve Ortayaş Krizi


© Copyright by astrokronos
  • Spotify Sosyal Simge
  • YouTube
  • Instagram
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS