top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

Kasım Ayı Burç Yorumları 2023

Kasım ayı sürprizlere açık bir ay. Gerilim artabilir, uluslararası konular hareketlenebilir. Patlayıcı ve alevli bir aya giriş yapıyoruz. Finansal piyasalar açısından da çok istikrarlı bir grafik görmeyi beklemeyiz. Öne çıkan tarihleri ajandanıza not edin. Bu ay dikkatli olmak gereken bir çok tarih var.

Kasım 3, 2023 8:02 Güneş Jüpiter Karşıt

Kendine olan güveninin aşırı artacağı bir süreçtir. İyimser bakış açısı kimi zaman riskleri gözardı etmenize neden olabilir. Özellikle yasal konularda dikkatli olması gereken bir zamandır. Riskli yatırımlar şuan için önerilmez. Otorite figürlerinden beklentileri yüksek olabilir. Güçlü pozisyondaki kişilerin otoritelerini yanlış kullanmamaya ve paralarını/kaynaklarını israf etmemeye özen göstermeleri faydalı olabilir.


Kasım 4, 2023 1:05 Venüs Neptün Karşıt

İlişkiler konusunda hassas bir zaman aralığı. Yanılgılara açık bir zaman. Bu nedenle hem maddi konularda hem de ilişki ve ortaklıklarda radikal kararlardan uzak durun. İlham ve yaratıcılık için kullanılabilir. Aldanma ve aldatmalar olasıdır.


Kasım 4, 2023 10:02 Satürn İleri Gidiyor

17 Haziran tarihinden beri Satürn Balık Burcunda geri hareket ediyor. Bu dönemde üzerinizde baskı azalmış ancak sorunlar yerinde duruyor olabilir. Şimdi üzerinize düşen sorumluluklar için daha sağlıklı adımlar atabilirsiniz.


Kasım 4, 2023 19:07 Merkür Uranüs Karşıt

Bir sözleşmenin feshi, bir eğitimin iptali gündeme gelebilir. Kazalara açık bir zaman, bu nedenle araç kullanımında sakin ve dikkatli olmaya gayret edin. Sürpriz haberler gündemi meşgul edebilir, gazeteciler ve yazarlar için de dikkat çekici bir zaman. Bireysel olarak da sürpriz haberler alabiliriz. Zihinsel gerginliğin arttığı bir zaman. Ağzınızdan çıkanlara dikkat edin. Ani kararlar almak için hiç uygun bir zaman değil. Şimdi zihninizi sakinleştirebilmenin bir yolunu bulmanız lazım. Zihninizin yaratıcılığı üst seviyede, ve çok hızlı çalışıyor. Bu süreci yeni fikirlerinizi not etmek, yeni şeyler öğrenmek için de kullabilirsiniz. Dinginlik zamanlarında tekrar bu fikirlere dönüp baktığınızda daha uygulanabilir bir norma getirebilirsiniz. Kardeşler ve kuzenlerle ilgili şaşırtıcı sürprizler olabilir. Ani ve beklenmedik gelişmeler sözkonusu olabilir. Ani yolculuklar gündeme gelebilir. Elektronik aletlerle ilgili pek şanslı bir zamandan geçmiyorsunuz.


Kasım 8, 2023 12:30 Venüs Terazi Burcunda

Venüs 8 Kasım tarihinde Terazi burcuna geçiş yapıyor. 4 Aralık tarihine kadar da bu süreç devam edecek. İlişkiler konusunda daha fazla işbirliğine açık olabiliriz. 14 Ekim tarihinde burada bir Güneş tutulması yaşadık. Tutulma konuları bu tarih aralığında daha fazla gündemde olacaktır. Özellikle 28 Kasım tarihinde Güney düğüm ile kavuşacak. İlişkiler konusunda bir defteri kapatabiliriz. Bu süreçte neleri geride bırakmanız gerektiğini görebilirsiniz. 3 Aralık tarihinde Venüs, Pluto ile bir kare açı yapacak. İkili ilişkilerde baskı artabilir. Köklü değişimler yapabilirsiniz. Bu dönemde başlayacak ilişkilerde fiziksel çekim daha etkili olacaktır. Ancak manipülasyonlara karşı dikkatli olun. Venüs 'ün 14 ve 26 Kasım tarihinde Uranüs ile olan zorlayıcı açıları ani ayrılıkları gündeme getirebilir. 16 Kasım tarihinde ise sürpriz harcamalar gündeme gelebilir.

Kasım 10, 2023 9:25 Merkür Yay Burcunda

10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor. Bu geçiş 1 Aralık tarihine kadar devam edecek. Merkür 'ün önümüzdeki ay bu burçta bir geri hareketi olacağını hatırlatalım. Bu nedenle özellikle eğitim, yolculuklar ve hukuki konularda atacağınız bazı adımların bir revizyonu olacağını unutmayın. Bu nedenle önemli kararları 25 Kasım tarihine kadar tamamlamakta fayda var. Merkür Yay burcuna geçiş yapar yapmak Satürn ile bir zorlayıcı açısı olacak. Başvurular veya yolculuk planları ertelenebilir, bu tarihlerde olaylara daha karamsar bakmak mümkün. Genel olarak hava sıcaklıklarında sert düşüşler görebiliriz. 15 Kasım tarihinde Venüs ile destekleyici bir açısı olacak. İlişki ve ortaklıklar açısından önemli anlaşmalar yapılabilir. 24 Kasım tarihinde sürpriz gelişmelere hazır olun. Ani yolculuklar gündeme gelebilir. 27 Kasım tarihinde ise imza atmak iyi bir fikir değil. Yanılgılar çok olası. Duyduğunuz her habere inanmayın.


Kasım 12, 2023 0:11 Mars Uranüs Karşıt

Bugün oldukça gergin bir tarih olacak, küresel anlamda patlamalar ve kazalar yaşanabilir. Bireysel anlamda yoğun bir huzursuzluk hissedebilirsiniz. Ani öfke patlamalarına karşı dikkatli olun. Size karşı çıkanlar ya da size itiraz edenlerin provokasyonlarına dahil olmayın. Şimdi bir adım geri gitmek iyi bir fikir olabilir. Özgürleşmek ve bağları kopartmak isteyebilirsiniz. Şimdi ani kararlar yıkıcı olabilir. Sizi kızdıran şeylerin farkına varmak, cesaret edemediğiniz şeylerin ne olduğunu görmeniz mümkün olabilir. Yine de karar vermek ve harekete geçmek için daha sakin bir zamanı seçin. Şimdi sorumluluklardan kaçmak ve verilen taahhütleri bozmak isteyebilirsiniz. Size hareket özgürlüğü sağlayabilecek daha sakin değişimler yapmaya çalışın.

Akrep Burcunda Yeniay 13 Kasım 2023

Kasım 13, 2023 12:27 Yeniay 20°43’ Akrep Burcunda

Yeniay Akrep burcunda gerçekleşiyor. Akrep burcu vergi, sigorta ya da kredi gibi konuları temsil eder. Bu yeniay Uranüs ile sert bir açı yapıyor. Sürpriz gelişmeler bu yeniayın ana konusu. Yeniaya Mars eşlik ediyor. Bu nedenle stres ve tartışmaların bu süreçte gündeme gelmesi mümkün. Maddi konularda da bu tarih ani harcamalar olarak karşımıza çıkabilir. Beklenmedik masraflar, ani gelişmeler nedeniyle planların değişmesi, tartışmaların birden patlak vermesi gibi konular bu yeniayın ana konusu. Özellikle maddi konularda yaşanabilecek değişimler bu yeniay zamanında gündemimizi meşgul edebilir. Ani görev değişiklikleri, özellikle yönetim kademesinde istifalar ve görevden almalar bu dönemde sarsıcı gelişmeler olabilir. Özellikle finans sektöründe büyük değişimler görebiliriz.


Bu yeniay ilişkiler açısından da beklenmedik gelişmeleri gündemimize getirebilir. Ani ayrılıklar ya da sürpriz birliktelikler yaşanabilir. Finansal ortaklıklar açısından da bu yeniay büyük değişimlere açık olacak.

Bu yeniay, kişisel gezegenleri sabit burçların (Boğa, Aslan, Akrep ve Kova) 18 ila 23 derece arasındaki noktalarında bulunan kişileri daha fazla etkileyecektir.

Akrep Burcunda Yeniay 13 Kasım 2023
Akrep Burcunda Yeniay 13 Kasım 2023

Kasım 13, 2023 20:20 Güneş Uranüs Karşıt

Yönetim kademesinde istifalar ya da ani değişimler yaşanabilir. Otorite figürleri için zor bir tarih. Bireysel olarak hayatınızdaki eril bir otorite figürü ile çatışmalar yaşayabilirsiniz. Şaşırtıcı ve beklenmedik gelişmeler de olasıdır. Bu süreçte özgürlük ihtiyacınızın artması ve otorite ile ters düşmeniz olasıdır. İhtiyaç duyduğunuz hareket özgürlüğü için kendinize ufak da olsa bir alan yaratın. Esneklik ve fırsatlara açık olmak düreci daha rahat atlatmanızı sağlayacaktır. Krizlerin içindeki fırsatları yakalamaya çalışın.


Kasım 22, 2023 17:02 Güneş Yay Burcunda

22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor. 22 Aralık tarihine kadar bu süreç devam edecek. Yay burcuna geçiş yapar yapmaz Satürn ile zorlu bir açısı olacak. Yönetim kademesinin sert eleştirilere maruz kalması mümkün. Bireysel olarak fazladan sorumluluk almanız ve sıkı çalışmanız gereken bir zaman olabilir. Bir dayanıklılık testinden geçtiğinizi hissedebilirsiniz. Sabır şimdi çok önemli bir erdem. Önceliklerinizi iyi belirlemeniz ve planlamanızı buna göre yapmanız gerekli. Hayatınızdaki daha az yararlı bazı aktivitelerden vazgeçmeniz gerekebilir. Eş/baba/patron gibi eril otorite figürleri ile ilgili sorunlar/soğukluklar yaşayabilirisiniz. Devlet kurumları ile sorunlar yaşanabilir. İzole olmak isteyebilirsiniz, yaşam enerjinizin düşebilir. Gücünüzü toparlayana kadar soğukkanlılığınızı koruyun. Şimdi yaşam enerjinizi korumanız gereken bir zaman. Sabırlı olmak ve amaçlarınızda sebat etmeniz destek olabilir. Hayatınızda başarılı olduğunuz alanlara yönelin. Kalp rahatsızlığı olanların kendilerine dikkat etmeleri gereken bir açıdır.

Kasım 24, 2023 13:15 Mars Yay Burcunda

24 Kasım tarihinde Mars Yay burcuna geçiş yapıyor. Bu geçiş 4 Ocak tarihine kadar devam edecek. 25 Kasım tarihinde Satürn ile zorlu bir açısı olacak. Atacağınız adımlarda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Yavaşlamak hatta harekete geçmeden önce beklemek en sağlıklı manevra olacaktır. Sabırlı olmak gereken bir zamandasınız. Harekete geçmek isteseniz de sizi durduran birşeyler var. Şimdi yavaşlamalı belki de dinlenmelisiniz. Aksi durumda kazalara ve yaralanmalara açık bir süreç olabilir. Sağlık anlamında kas zedelenmeleri, yorgunluk, bağışıklık sisteminin zayıflaması olasıdır. Şimdi risk almak için uygun bir zaman değildir.


İkizler Burcunda Dolunay 27 Kasım 2023

Kasım 27, 2023 12:16 Dolunay 4°51’ İkizler Burcunda

İkizler burcundaki dolunay ile iletişim, haberleşme ya da yolculuklarla ilgili konularda önemli kararlar alınabilir. Bu dolunay zamanında yakın çevrenizle daha fazla irtibat halinde olabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve komşularınızla ilgili konular da bu dolunayın ana konuları arasında yer alabilir. Dolunay Satürn ile zorlu bir açı yapıyor. Bu nedenle de sıkıntı ve sorunlar bu dolunay zamanında gün yüzüne çıkabilir. Dolunaya eşlik eden bir Mars var. Bu mücadelenin engellenmesi, saldırıların durması, gereksiz atılan adımların duvara toslaması anlamındadır. Bu nedenle bu dolunayın çok da hızlı ve rahat ilerlenecek bir süreç olmadığının farkında olun. Yavaş yavaş, detayları dikkate alarak, acele etmeden ve plan yaparak harekete geçmek gerekiyor. Bu dolunay zamanında yalan haberler gündeme gelebilir. Bu nedenle de duyduğunuz her söze inanmamak gerekiyor.2023-2024 yılı eğitimleri hakkında bilgi almak için ön kayıt yaptırabilirsiniz. Temel Seviye Astroloji, İleri Seviye Astroloji ve Horary Astroloji için ön kayıtlar açılmıştır. Eğitimler online yapılacaktır. Ön kayıt yaptıranlara ücret ve katılım koşulları email ile iletilecektir.


Aylık Burç Yorumları

Aylık burç yorumları için hem burcunuzu hem de yükselen burcunuzu okuyabilirsiniz. Özellikle kariyerle ilgili konular için muhakkak kendi burcunuzu okuyun. Yorumlar Batı Astrolojisi 'ne göre yazılmıştır. Ay burcunu daha çok Vedik Astroloji dikkate alır. Bu nedenle Ay Burcu 'na göre okumanıza gerek yoktur.


Doğum Haritası Hesaplama sayfasından Doğum Haritanızı Ücretsiz çıkarabilirsiniz. Yükselen Burç Hesaplama sayfasından hem yükselen burcunuzu öğrenebilir hem de özelliklerini okuyabilirsiniz. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken zamanları içerir.


Örnek burç yorumları için bir önceki aylık burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Aylık burç yorumları önemli tarihlerin verildiği detaylı analizlerdir.

Üye Olarak yazının devamını ve sitedeki e-kitapları okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU KASIM 2023 BURÇ YORUMU

Maddi konularda yeni adımlar atacağınız bir aya geçiş yapıyoruz. Bazılarınız yeni bir kredi için başvuru yaparken bazılarınız bu dönemde bir ortaklık içine girebilir. Eğer finansal bir ortaklık planı yapıyorsanız sadece 4 Kasım tarihinde önemli imzalar atmayın ve ortaklık sözü vermeyin. Bu tarihte yanılgılara açıksınız. İş anlaşmaları yapmak, hizmet satın almak için çok uygun bir gün değil. Hatta bir anlaşmadan son anda vazgeçmek olasıdır. 8 Kasım sonrasında Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve 4 Aralık tarihine kadar bu dönem sürecek. İlişkiler ve ortaklıklar açısından çok daha uygun bir sürece geçiş yapıyorsunuz. Partnerinizle daha uyumlu hareket edebilirsiniz. Finansal ortaklıklar açısından da daha destekleyici bir süreç olacaktır. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcunda hareket etmeye başlayacak. Bu süreç 1 Aralık tarihine kadar devam edecek. Bazı yolculuk planlarını ertelemek durumunda kalabilirsiniz. 15 Kasım yolculuklar açısından çok daha destekleyici bir tarih olacak. 24 Kasım tarihinde yola çıkmanız gerekirse dikkatli araç kullanın. Sürpriz haberler gelebilir. Yolculuk planlarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. 13 Kasım tarihinde Akrep burcunda yeniay gerçekleşiyor. Sürpriz harcamalar olabilir. Bu tarihte maddi konularda bazı stresler olasıdır. Öncesinde yapabiliyorsanız bir acil durum parası ayırmakta fayda olacak. Masrafların arttığı bir zamandan geçiş yapıyorsunuz. Zorunlu olmadıkça bu tarihlerde büyük harcamalardan kaçınmakta fayda var. Önemli kararları 15 Kasım tarihine bırakmak daha iyi bir fikir olabilir. Bugün özellikle maddi konular için destek bulma şansınız da var. 22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapacak. Bu geçiş 22 Aralık tarihine kadar devam edecek. Eğitim, yolculuklar ve uluslararası konular ana gündeminiz olacak. Partnerinizle bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu dönemde yasal konular gündemdeyse bunlarla ilgilenmeniz de gerekebilir. Yönetici gezegeniniz Mars da 24 Kasım itibariyle Yay burcuna geçiş yapıyor. Uzak mesafe yolculuklar yorucu olabilir. 23 Kasım ve 25 Kasım tarihlerinde bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde sorumluluklar nedeniyle bazı şeyleri ertelemeniz gerekebilir. 27 Kasım tarihinde İkizler burcunda dolunay yaşanacak. Eğitim, yolculuk ya da yapacağınz bazı başvurular bu tarihte netlik kazanacaktır. Özellikle kardeşler ve yakın çevreniz de bu dolunay zamanında gündeminizi meşgul edebilir. Bu dönem kafa karışıklıklarına çok açık bir zaman olacaktır. Bu nedenle de her duyduğunuza inanmayın.

BOĞA BURCU KASIM 2023 BURÇ YORUMU

İlişkiler konusunda yeni adımlar atacağınız bir aya giriş yapıyorsunuz. 4 Kasım tarihinde yönetici gezegeniniz Venüs ile yanılgılara neden olan Neptün arasında bir zorlu açı olacak. İlişkiler açısından oldukça riskli bir tarih. Bu dönemde varolan ilişkinizde sorunlara neden olabilecek kararlardan uzak olmak gerekiyor. Eğer kafanız karışıksa bu süreçte beklemede kalmak ve olayların netlik kazanmasını beklemek en doğru hareket olacaktır. Ani kararlara açık bir tarih olacağı için özellikle bugünü sakin atlatmaya çalışın. Maddi konularda da riskli yatırımlardan uzak durun. Bu süreci sağlıklı atlatmak için yavaş hareket etmek ve sağduyulu olmak gerekiyor. Beklenmedik haberler planlarınızı değiştirebilir. Özellikle partnerden ya da ortaktan gelecek haberler gündeminizi biranda değiştirebilir. 8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve 4 Aralık tarihine kadar bu geçiş devam edecek. İş arkadaşlarınızla irtibatınız daha çok artabilir. İş nedeniyle katılacağınız etkinlikler olacaktır. Bu dönemde çalışma arkadaşlarınızdan destekler alabilirsiniz. Sağlığınız için para harcamanız da mümkün. İş ortaklıkları ya da hizmet alımları gündeme gelebilir. İş yerinizde büyük değişimlerin olduğu bir seneden geçiş yapıyorsunuz. Eğer bir süredir huzursuzluklar varsa bu geçiş esnasında bazı sorunların çözüldüğüne tanıklık edebilirsiniz. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapacak ve 1 Aralık tarihine kadar bu burçta yolculuk edecek. Finansal anlaşmalar, vergi veya sigorta konusunda bazı başvurular bu dönemde gündeminizi meşgul edebilir. 10 Kasım tarihi biraz zorlu, bazı gecikmeler ya da aksilikler yaşanabilir. Bu nedenle önemli başvurularınızı bu tarih sonrasında yapmak daha iyi bir fikir olabilir. 15 Kasım tarihi bu konular için çok daha destekleyici olacaktır. Doğru kişilerden destekler alabilirsiniz. Maddi konularda iş yerinizden destekler gelmesi de olasıdır. 13 Kasım tarihinde Akrep burcunda bir Yeniay yaşayacağız. İlişkiler konusu ana gündeminiz. Ancak bu tarih partnerinizle aranızda bazı gerilimleri tetikleyebilir. Lütfen fevri kararlar almayın. Onun hayatında beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Baba, eş, patron gibi otorite figürleri ile bu tarihte anlaşmakta güçlük çekebilirsiniz. Ani değişimler yaşanabilir. 15 Kasım sonrasında ilişkiler konusunda daha doğru adımlar atabilirsiniz. 22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor. Vergi, sigorta ya da tazminat gibi konular odak noktanız haline gelebilir. 22 Aralık tarihine kadar bu süreç devam edecek. Bazı gecikmeler olabileceğinin farkında olun. 24 Kasım sonrasında ise harcamalar artabilir. Öncesinde acil durumlar için biraz kaynak ayırmanızda fayda var. 27 Kasım tarihinde ise İkizler burcunda dolunay yaşanacak. Bütçenizle yüzleşmeniz gerekebilir. Eğer bu dönemde bir kredi başvurusu yapmışsanız bunun sonuçlarını alabilirsiniz. Finansal olarak masrafları kısmak zorunda kalabileceğiniz bir dolunay olabilir. Veya iyi bir ihtimal olarak bir yatırım için elinizdeki kaynakları zorlayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU KASIM 2023 BURÇ YORUMU

Önemli açıklamalar yapacağınız ve kendinizle ilgili önemli kararlar vereceğiniz bir aya geçiş yapıyorsunuz. 4 Kasım tarihinde ev - iş aksında bazı karışıklıklar olabilir. İş hayatınızı aksatmanıza neden olabilecek özverilerde bulunmayın. Bir iş değişikliği planınız varsa karar vermek için çok uygun bir gün değil. İş arkadaşlarınızın ani istifaları ya da görev değişiklikleri gündeme gelebilir. Çalışma ortamınızda değişimler yaşanabilir. Haliyle bugün odağınızın iş hayatınızda olmasında fayda var. Eviniz ya da ailenizle ilgili konularda karar vermek için biraz zamana ihtiyacınız var gibi gözüküyor. Aynı gün Balık Burcunda Satürn ileri gitmeye başlayacak. İş hayatınızdaki sorumluluklar yeniden artmaya başlayacak. Odak noktanızı buraya çekmek için bazı eski sorumlulukları size hatırlatabilir. 8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapıyor. Ve bu burçta 4 Aralık tarihine kadar kalacak. Bu dönemde hem çocuklar hem de aşk hayatınızla ilgili olumlu bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Popülerliğiniz artabilir. Çocuklarınızla ilişkileriniz daha keyifli olabilir. Onlarla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor. 1 Aralık tarihine kadar bu süreç devam edecek. Partnerinizle iletişiminiz artabilir. Birlikte bir seyahat organizasyonu yapabilirsiniz. Ancak işte artan sorumluluklar nedeniyle bazı planları ertelemeniz gerekebilir. Bu süreçte özellikle 12 Kasım tarihinde sağlığa dikkat. Öncesinde bağışıklık sisteminizi güçlendirmek iyi bir fikir olabilir. 13 Kasım tarihinde Akrep burcunda yeniay gerçekleşecek. Bu dönemde yeni bir işe başlayabilirsiniz. Ancak gergin bir başlangıç olabilir bu. Belki yoğun bir sektöre giriş yapıyorsunuz. Bu dönemde halihazırdaki iş yerinizde ani değişimler yaşanabilir. Görevden alınanlar ya da istifa edenler olabilir. İlişkiler ve ortaklıklar açısından ise çok daha destekleyici bir yeniay olacak. Bu dönemde partnerden destek almak çok olasıdır. Çocuklarınızın eğitim hayatı ile ilgili de güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. 22 Kasım tarihi itibariyle Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor. 22 Aralık tarihine kadar da bu burçta yolculuğuna devam edecek. İlişki ve ortaklıklar bu dönemde tüm odak noktanız haline geliyor. İş nedeniyle artan sorumluluklar nedeniyle partnerinizle birlikte hareket etmekte zorlanabilirsiniz. 24 Kasım sonrasında ise ilişkinizde bazı stresler gündeme gelebilir. 27 Kasım tarihinde İkizler burcunda dolunay gerçekleşecek. Sizin açınızdan önemli bir dolunay. İlişkinizle ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. Artan gerilim dolunay nedeniylr tetiklenebilir. Bu süreçte soğukkanlı olmakta fayda var. Bu dönemde yönetici gezegeniniz Merkür 'ün Neptün ile zorlu bir açısı olacak. Kafa karışıklıkları veya yanılgılara açık bir zaman. Bu nedenle karar vermek için acele etmeyin ve sürecin netlik kazanması için yeterli zamanı tanıyın.

YENGEÇ BURCU KASIM 2023 BURÇ YORUMU

Çocuklarınızla ilgili yeni bir sürecin başladığı bir aya giriş yapıyorsunuz. Bazılarınız ise yeni bir ilişki konusunda ilk adımları atabilir. 4 Kasım tarihinde kardeşler ve yakın çevrenizle ilgili konularda özveride bulunurken temkinli olun. Eğer eğitim ya da yolculuklar konusunda sürpriz bir ödeme gündeme gelirse hesap hatalarına karşı dikkatli olun. Bu dönem finansal konularla ilgili biraz riskli bir zaman. Belirsizlikler can sıkıcı olabilir. Önemli kararlar veya imzalar için 15 Kasımı bekleyin. 8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve 4 Aralık tarihine kadar bu süreç devam edecek. Eviniz için harcama yapabilirsiniz. Ailenizle olan ilişkiniz çok daha keyifli ve uyumlu olabilir. Evde misafir ağırlayabilirsiniz. Evinizin dekorasyonu ile uğraşabilirsiniz. 10 Kasım itibariyle Merkür Yay burcuna geçiş yapacak ve 1 Aralık tarihine kadar burada kalacak. İş arkadaşlarınızla daha fazla iletişim halinde olabilirsiniz. İş yolculukları artabilir. Hizmet alımı ile ilgili önemli kararlar verebilirsiniz, imzalar atabilirsiniz. Ancak bazı aksilikler olabileceğinin farkında olun. Gecikmeler yaşanırsa üzülmeyin, 15 Kasım tarihi imzalar ve anlaşmalar için çok daha uygun gözüküyor. 12 Kasım tarihi biraz gergin. Özellikle çocukları ufak tefek kazalara karşı korumaya çalışın. Ani öfke patlamaları olabilir. Gergin oldukları bir süreçten geçiyorlarsa dinlenmelere ve molalara daha fazla ağırlık verin. 13 Kasım tarihinde Akrep burcunda yeniay gerçekleşiyor. İlişkiler açısından yeni başlangıçlar mümkün. Ancak fevri kararlar iyi sonuçlanmayabilir. Bu yeniay oldukça sürprizli. Bu nedenle de planların değişebileceğinin farkında olun. Hem çocuklarınızla ilgili konular hem de flörtler anlamında şartlar hızlı ve beklenmedik bir şekilde değişebilir. Ani masraflar da bu dönemde olasıdır. Finansal olarak iniş çıkışlar olabilir. 15 Kasım tarihinde ise ev ve yerleşimle ilgili konularda yeni sözleşmeler imzalama fırsatınız olabilir. Bu tarihte destekleyici açılar var. Özellikle yeniay zamanında karşınıza çıkan sorunları bu tarihte çözmeniz mümkün. 24 Ekim tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor. 22 Aralık tarihine kadar da bu burçta yolculuğuna devam edecek. İş hayatınız ve sağlığınız ana konunuz haline geliyor. İşte artan sorumluluklar nedeniyle bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. İş nedeniyle mecburi bir yolculuk yapmanız gerekebilir. Sağlığınız da bu dönemde iyileşme gösterecektir. 24 Kasım itibariyle Mars Yay burcuna geçiş yapacak. İş yerinde rekabet artabilir. Daha yoğun çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Acele etmemek ve planlı hareket etmekte fayda var. 26 Kasım sonrasında daha rahat ilerleme fırsatı bulabilirsiniz. 27 Kasım tarihinde İkizler burcunda dolunay yaşanacak. Kariyerinizle ilgili farkında olmadığınız bazı sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Tartışmalardan uzak durmakta fayda var. Bu dolunay sizden gizlenen bazı konuları da öğrenebilirsiniz.ASLAN BURCU KASIM 2023 BURÇ YORUMU

Ev, aile ve yerleşim konusunda yeni adımlar atacağınız bir aya giriş yapıyoruz. Ancak acele etmeyin. Ayın ilk günleri biraz karışık etkilere sahip. Verdiğiniz kararlardan vaz geçebilirsiniz. Ya da planlarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. 4 Kasım tarihinde ilişkileri ve maddi konuları temsil eden Venüs ve yanılgıları temsil eden Neptün arasında bir zorlu açı olacak. Finansal konularda kafa karışıklıkları ve yanılgılar olasıdır. Hesap hatalarına karşı dikkatli olun. Aynı gün iş hayatınızla ilgili sürpriz haberler de alabilirsiniz. Maddi konularda bazı karışıklıklar ya da ani gelişmeler yaşanabilir. Eğer ciddi bir harcama ya da yatırım planınız varsa bunu 15 Kasım tarihine ertelemek iyi olabilir. Aksi durumda gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. 8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve 4 Aralık tarihine kadar bu süreç devam edecek. Yakın çevrenizle daha fazla irtibat halinde olabilirsiniz. Eğitim veya yolculuklar için para harcayabilirsiniz. Sosyal hayatınız bu süreçte hareketlenecektir. İş yolculuklarınız da bu dönemde artabilir. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle ilişkileriniz daha uyumlu olacaktır. Onlara destek verebilirsiniz. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapacak ve 1 Aralık tarihine kadar bu süreç devam edecek. Riskli yatırımlarınız varsa kısmi kayıplar yaşanabilir, aslında bu dönemde aldığınız riskleri azaltmakta fayda var. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili zorunlu masraflar olabilir. İkili ilişkilerinizde ise maddi konularda bazı zorluklar yaşanabilir. Vergi, sigorta ya da kredi gibi konularda zorlandığınız bir dönemden geçiş yapıyorsunuz zaten. Bu nedenle bu süreçte aslında iyi bir bütçe yapmak faydalı olabilir. Çocuklarınızın eğitim hayatı bu geçiş esnasında gündeminizi meşgul edebilir. Bazılarınız ise bu süreçte partneri ile yolculuklara çıkabilir. Eğer bir yolculuk planınız varsa 12 ve 24 Kasım tarihini pas geçin. Diğer günler çok daha rahat bir yolculuk yapabilirsiniz. 13 Kasım tarihinde Akrep burcunda yeniay yaşanacak. İş nedeniyle taşınmanız gerekebilir. Eğer yeni bir ev almak ya da taşınmak gündeme gelebilir. Gelişmeler beklediğinizden farklı olabilir. Ya da aniden gelişebilir. 15 Kasım tarihinde destek bulma şansınız var. Güzel haberler alabilirsiniz. 22 Kasım tarihinde ise Güneş Yay burcuna geçiş yapacak ve 22 Aralık tarihine kadar bu geçiş sürecek. Çocuklarınız bu dönemde en çok gündeminizi meşgul edecek konu olacaktır. Onlarla daha fazla irtibat halinde olabilirsiniz. 24 - 25 Kasım tarihleri yorucu olabilir, ufak tefek kazalara karşı tedbirli olun. İkili ilişkiler de bu dönemde sizin için önemli olacak. Maddi konular başta sorunlara neden olsa da sorunları çözmek mümkün, alternatif fikirlere açık olmakta fayda var. 24 Kasım tarihinde Mars da Yay burcuna geçiş yapıyor. Bundan sonraki süreçte risk almaya açık olacaksınız ancak dikkat! Özellikle finansal konular açısından şartları zorlamamak gerekiyor. 27 Kasım tarihinde İkizler burcunda dolunay gerçekleşiyor. Özellikle arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz mercek altında. Eğer onlarla maddi bir ortaklığınız varsa bazı sorunlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Vergi, sigorta ya da finansal konularda yükümlülükler aranızda sorunlara neden olabilir. Dernek, belediye ve meslek grupları ile bağlantılı maddi konular da bu süreçte bazı gecikme ya da aksilikler olabilir. Acele etmemek ve adım adım ilerlemek, gerekli prosedürlere riayet etmek yapılacak en doğru hareket olacaktır.

BAŞAK BURCU KASIM 2023 BURÇ YORUMU

Kariyerinizle ilgili önemli kararlar vereceğiniz bir aya geçiş yapıyorsunuz. İlişkiler konusunda önemli sınavlar verdiğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Bu nedenle partnerinizden uzakta çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Bu geçici bir görev ya da uzun soluklu bir kariyer değişimi olabilir. 4 Kasım tarihinde yanılgılara çok açıksınız, bu nedenle karar vermekte acele etmeyin. Ay sonunda her şey daha fazla netlik kazanacaktır. 4 Kasım tarihinde gelebilecek sürpriz haberler gündeminizi birden değiştirebilir. Bir yolculuk planını iptal etmek zorunda kalabilirsiniz. 8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve 4 Aralık tarihine kadar bu süreç devam edecek. Finansal olarak olumlu gelişmeler yaşanabilir. Maddi kazançlar artabilir veya finansal ortaklıklar gündeme gelebilir. Eğer yurtdışı bağlantılı işler yapıyorsanız bu süreçte dış bağlantılardan daha fazla kazanç elde etme şansınız var. Eğitim ya da yolculuklar kazançlarınızın artmasına destek olabilir. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapacak ve 1 Aralık tarihine kadar bu geçiş devam edecek. Evinizdeki elektonik eşyalar biraz sorun çıkarabilir. Bu süreçte ailenizle iletişiminizde de aksaklıklar yaşanabilir ancak süreç geçici. Evden çalışmak zorunda kalanlar olabilir. Başta bazı aksaklıklar yaşasanız da sonrasında herşeyin daha rahat ilerlediğini görebilirsiniz. 13 Kasım tarihinde Akrep burcunda yeniay gerçekleşecek. Bu yeniay ile birlikte bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Kardeş, kuzen ve yakın çevrenizi ilgilendiren konular bu yeniay zamanında gündeminizi meşgul edebilir. Sürpriz gelişmelere açık olun. Bu bir iki gün araç kullanacaksanız veya yola çıkacaksanız kazalara karşı tedbirli olun. Eğer araç almak ya da kiralamak gibi bir fikriniz varsa sürpriz masraflara hazır olun. Evdeki hesap çarşıya uymayabilir. 15 Kasım tarihi ise bir anlaşma imzalamak ya da alım satımlar açısından daha destekleyici bir tarih olacak. Aileden destek almak, eve yapılacak harcamalar, ev-arsa gibi yatırımlar açısından da olumlu bir zaman olacaktır. 22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapacak ve 22 Aralık tarihine kadar bu süreç devam edecek. Ev ve aile konuları odak noktanız haline geliyor. Evde daha fazla vakit geçirme şansınız olabilir. 24 Kasım tarihinde Mars da buraya geçiş yapacak. Eğer bir taşınma planınız varsa bu biraz yorucu olabilir. Evde tadilatlar yapılabilir. Eğer bu süreçte evde olmayacaksanız evin güvenliğine de özen gösterin. 27 Kasım tarihinde İkizler burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu tarihte kariyerinizle ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. Eğer işinizden memnun değilseniz bırakma kararı da verebilirsiniz. Veya kariyerinizi ya da sosyal statünüzü etkileyecek zorlu seçimler yapmak durumunda kalabilirsiniz.TERAZİ BURCU KASIM 2023 BURÇ YORUMU

Finansal konularda önemli başlangıçlar yapacağınız bir aya giriş yapıyorsunuz. Ancak ayın ilk günlerinde biraz temkinli olmanızda fayda var. 4 Kasım tarihi maddi olarak kandırılmaya açık bir zaman. Finansal olarak da sürpriz harcamalar yaşanabilir. Bu nedenle bu tarihte dikkatli olmakta fayda var. Değerli eşyalarınızı kaybetmek veya kandırılmak gibi riskler olası. Bugün normalden daha fazla dikkatli olmak gerek. 8 Kasım tarihinde Venüs burcunuzda hareket etmeye başlıyor ve bu geçiş 4 Aralık tarihine kadar devam edecek. Görünümünüz için daha fazla harcama yapabilirsiniz. Estetik konular öne çıkacaktır. Popülerliğiniz artabilir, çevrenizden daha fazla ilgi ve destek görürsünüz. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapacak ve 1 Aralık tarihine kadar bu süreç devam edecek. Kardeşlerinizle daha fazla irtibat halinde olabilirsiniz. Kısa yolculuklar artabilir. Özellikle iş nedeniyle zorunlu yolculuklar olabilir. Bazı başvurularınız olabilir. Eğitimlere katılabilirsiniz. Bu dönemde dedikodulardan uzak durmakta fayda var. 13 Kasım tarihinde Akrep burcunda yeniay gerçekleşecek. Maddi konularda yeni adımlar atıyorsunuz. Sürpriz masraflar çıkabilir, dikkatli olun. Bu ay bir bütçe yapmanızda fayda var. Gereksiz bazı harcamaları azaltarak büyük fark yaratabilirsiniz. Aslında ek kaynaklar anlamında destekleniyorsunuz. Bu da size beklenmedik bir maddi kaynak da sunabilir; kredi, tazminat ya da prim gibi konularda sürprizlere hazır olun. Belki bir satıştan gelebilecek olan bir kazanç da mümkündür. Önemli anlaşmalar ya da imzalar için 15 Kasım tarihini beklemekte fayda vardır. 22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapacak ve 22 Aralık tarihine kadar bu burçta kalacak. Odak noktanız eğitim ve yolculuklar olacaktır. Kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle ilgili konular gündeminizi meşgul olabilirsiniz. 24 Kasım tarihinde Mars da Yay burcuna geçiş yapacak. Bu süreçte kardeşlerle aranızda bazı gerilimler olabilir. Bu başta soğukluklara neden olabilir ancak süreç geçicidir. 27 Kasım tarihinde İkizler burcunda dolunay zamanı bu gerilim tırmanabilir. Bu yüzleşmeler büyük tartışmalara neden olmadıkça destekleyici olabilir. İş nedeniyle gideceğiniz zorunlu bir yolculuk da bu dolunay zamanında netlik kazanabilir.

AKREP BURCU KASIM 2023 BURÇ YORUMU

Önemli başlangıçlara imza atacağınız bir aya giriş yapıyorsunuz. Boğa Akrep aksındaki tutulmalar sizi epey zorladı. Geçtiğimiz ay son tutulmayı yaşadık ve artık son virajdasınız. 4 Kasım tarihi hem ilişkiler açısından hem de riskli yatırımlar açısından oldukça kafa karıştırıcı etkiler barındırıyor. Bu nedenle önemli kararlar için tedbirli olmakta fayda var. Sis bulutu dağılıp herşey netlik kazanana kadar beklemek en sağlıklı hareket olabilir. 8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak. 4 Aralık tarihine kadar da bu burçta yolculuğuna devam edecek. Biraz daha yalnız kalmak, sosyal yaşamdan uzaklaşmak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Ruhsal çalışmalar için danışmanlık ya da terapi almak bu dönemde çok destekleyici olabilir. Hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınız geçişte önemli olacaktır. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor ve 1 Aralık tarihine kadar bu burçta yolculuğuna devam edecek. Finansal olarak ilk bir iki gün zorlanabilirsiniz. Özellikle borsa ve benzeri yatırımlar konusunda kayıplar olabilir. Ancak sonrasında süreç olumlu olarak düzelecektir. Kariyerinizdeki olumlu gelişmeler maddi konularda önemli destekleri beraberinde getirebilir. Özellikle 15 ve 25 Kasım bu anlamda oldukça destekleyici. Ancak 27 Kasım tarihinde önemli imzalar atmamaya özen gösterin. 13 Kasım tarihinde Akrep burcunda yeniay gerçekleşecek. Burcunuzda gerçekleşecek bu yeniay oldukça şaşırtıcı olacak. Atacağınız adımlar ya da verdiğiniz kararlar şok etkisi yaratabilir. Fiziksel olarak da bedeninize özen göstermeniz gerekiyor. Mars bu yeniay zamanında hala burcunuzda. Bu nedenle de sizi fiziksel olarak zorlayabilir. Ufak tefek kazalar da bu dönemde olasıdır. Bu tarih öncesinde bağışıklık sisteminizi desteklemek iyi bir fikir olabilir. Kazalardan korunmak için de biraz yavaşlamak iyi bir fikir olacak. Otorite figürlerinde değişim, kariyerde bir projeyi tamamlamak için atılacak adımlar da bu yeniay zamanında gündeminizi meşgul edebilir. Tüm dikkatlerin üzerinizde toplandığı bir zamandan geçiyorsunuz. İyi veya kötü attığınız her adım dikkatleri çekecek. 22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapacak ve 22 Aralık tarihine kadar bu burçta kalacak. Tüm odak noktanız maddi konulara yöneliyor. Birikimleriniz, kazançlarınız ve sahip olduklarınız bu dönemde ana hedefiniz haline geliyor. Bazı gecikmeler veya aksilikler yaşanabilir. Ancak ilerleyen süreçte olumlu gelişmelere hazır olun. Ancak kazançlarınızı arttırmak adına özellikle Aralık ayında balon proje ve yatırımlardan uzak durun. 24 Kasım tarihinde Mars Yay burcuna geçiş yapıyor ve harcamalar artmaya başlıyor. Bütçenizi iyi kontrol edin. Bu dönem birşeyler satmak açısından oldukça iyi ancak satın almak için çok uygun bir zaman değil. Zorunlu harcamalar ilk bir iki gün olasıdır. Ancak sonrasındaki harcamalar biraz gereksiz olabilir. 27 Kasım tarihinde İkizler burcunda dolunay sizi gelir giderlerinizi gözden geçirip bütçenizle ilgili bir yüzleşmeye davet edebilir. Özellikle riskli yatırımlar konusu bir soğuk duş etkisi yapabilir. Bunun öncesinde olası tedbirleri değerlendirmekte fayda var. 26 Kasım tarihinde gelebilecek olası çözüm önerilerine ve fırsatlara açık olun. Ancak beklentileriniz yüksek olmasın. Bu süreç yanılgılara açık bir zaman.YAY BURCU KASIM 2023 BURÇ YORUMU

İlişkiler ve ortaklıklar konusunda önemli kararlar vereceğiniz bir aya giriş yapıyorsunuz. Ancak gizli düşmanlıklara karşı dikkatli olun, mahremiyet bu dönemde sizin için oldukça önemli olacak. 4 Kasım tarihinde ev-iş aksında bazı zorluklar ya da kafa karışıklıkları olabilir. Ev veya yerleşimle ilgili resmi kararlar için çok uygun bir zaman değil. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili sürpriz haberler gelebilir. İstifalar, görev değişiklikleri olasıdır. Kendiniz işle ilgili önemli kararlar alacaksanız 15 Kasım sonrasını bekleyin. 8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve 4 Aralık tarihine kadar bu burçta yolculuğuna devam edecek. Sosyal çevrenizden destek almaya başlıyorsunuz. Bu sene aslında köklü değişiklikler yapabilirsiniz. Bazı eski dostlarla tekrar bir araya gelme şansınız olacak. Bu geçiş sizi eski bir sosyal ortama çekebilir. Bazılarınız ise yaşadığı çevre değişimi sonrasında artık sosyal aktivitelere dahil olmaya başlayabilir. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor ve 1 Aralık tarihine kadar burada olacak. Verdiğiniz kararlar ve sözler bu dönemde çok dikkat çekecektir. Sözleşme ve davalar da bu dönemde önemli bir gündem maddesi olabilir. Kariyerinizle ilgili seçenekleri de bu dönemde araştırabilirsiniz. Evle veya ailenizle ilgili sorumluluklar işinizle ilgili alacağınız kararları etkileyebilir. 13 Kasım tarihinde Akrep burcunda yeniay gerçekleşiyor. Biraz geri çekilmek, kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz. Mahremiyet önemli. Gizli saklı hareket edeceğiniz bir dönem olabilir. Ancak size yaklaşan kişilere dikkat edin, gizli düşmanlıklara açık bir zamandasınız. İş arkadaşlarınızdan sürpriz istifalar da bu yeniayda karşınıza çıkabilecek olası konular arasında. 15 Kasım tarihinde bir arkadaşınızdan gelebilecek yardım teklifleri olabilir, değerlendirin. 22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapacak ve 22 Aralık tarihine kadar da bu burçta yolculuğuna devam edecek; parlıyorsunuz. Tüm dikkatli üzerinize çektiğinizi göreceksiniz. Fiziksel olarak da kendinizi daha canlı hissedebilirsiniz. Ancak 24 Kasım tarihinde Mars da Yay burcuna geçiş yapacak. Haliyle de bedeninizi fazla zorlama riskiniz var. Özellikle spor yaralanmalarına karşı dikkatli olun. Tekrar eden enfeksiyonlarınız varsa bu dönemde nüksedebilir. Bu tarih gelmeden bağışıklık sisteminizi destekleyin. 27 Kasım tarihinde İkizler burcunda dolunay gerçekleşecek. İlişkiler konusunda tamam mı devam mı kararları verilebilir. Ev veya ailenizle ilgili önemli kararlar vermemeye ve resmi imzalar atmamaya gayret edin. Duyduğunuz her habere ve bilgiye hemen inanmayın. Sis perdesinin aralanması için kendinize zaman tanımak en sağlıklısı olacaktır.

OĞLAK BURCU KASIM 2023 BURÇ YORUMU

Kariyerinizle ilgili önemli kararlar verdiğiniz bir aya giriş yapıyorsunuz. Bunda yeni gireceğiniz bir sosyal çevrenin de katkıları yadsınamaz. Siz temkinli bir burçsunuz ama yine de uyaralım. 4 Kasım tarihinde eğitim ve yolculuklar konusunda bazı karışıklıklar yaşanabilir. Belki her şeyi planladınız ancak bir türlü netlik kazanmayan detaylar var. Ancak belki bu daha iyi oldu. Zira bugün gelecek olası sürpriz haberler tüm planları değiştirmenize neden olabilir. Aslında yolculuklar için 15 Kasım çok daha iyi bir gün, tekrar değerlendirmek isterseniz. 8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve 4 Aralık tarihine kadar da bu burçta yolculuk edecek. İş nedeniyle katılmanız gereken toplantılar olabilir. Kariyerinizde büyük bir değişimin eşiğindesiniz. Bazılarınız eşinin iş değişikliği nedeniyle de yeni bir iş arayışı içine girebilir. İşte tam da bu konular gündemdeyken bu iş nedeniyle katılacağınız toplantı ya da görüşmeler sizin için önemli olabilir. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapacak ve 1 Aralık tarihine kadar bu geçiş devam edecek. Ruhsal konular üzerine okuyabilir veya terapi alabilirsiniz. Bazılarınız biraz uzaklaşıp kafa dinlemek isteyebilir. Ancak sosyal hayatınızın da çok canlandığı bir dönemde sanki bu çok mümkün olmuyor. O yüzden eğer sosyalleşecekseniz bile mahremiyetinize ve dinlenme zamanlarınıza özen gösterin. Özellikle iş arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar bir gece önce izlediğiniz diziden öteye geçmesin, bu süreçte fikirlerinizi gizlemek altın değerinde. Dedikodular ise can yakabilir. 13 Kasım tarihinde Akrep burcunda yeniay gerçekleşiyor. Yeni bir sosyal çevreye de giriş yapabilirsiniz ancak bu yeniay biraz stresli açılara sahip. Partneriniz ve sosyal hayatınız arasında bir denge kurmanız lazım. Stresi bu aşamada iyi yönetmeniz gerekebilir. Tabii bir yer değişikliği sizi bir anda başka bir ortama da sokabilir. Herşeyi hemen çözmeye çalışmayın. 15 Kasım sonrasında destekler gelmeye başlayacak. 22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor ve 22 Aralık tarihine kadar da bu süreç devam edecek. Partnerinizin kariyeri ve maddi durumu bu süreçte gündeminizi etkileyebilir, bazı yolculuk planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Vergi, kredi, sigorta gibi konularda da bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Az sakin olun, ilerleyen günlerde sürecin düzeldiğini görebilirsiniz. 24 Kasım tarihinde Mars Yay burcuna geçiş yapacak. Gergin olabilir ve uyumakta güçlük çekebilirsiniz. Bu süreçte kısa da olsa dinlenme molaları çok faydalı olacaktır. Gizli düşmanlıklara açıksınız, bu nedenle lütfen kiminle ne paylaştığınıza özen gösterin. 27 Kasım tarihinde İkizler burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu dönem fiziksel sağlık konusunda tetkikleriniz varsa bunların sonuçlarını alacağınız bir tarih olacaktır. Ancak kafa karışıklığına sebep olabilecek açılar var. Mümkünse elinizdeki verileri çapraz kontrolden geçirin. Dolunay zamanında iş hayatınızla ya da iş yerinizle ilgili tamam mı devam mı kararları verilebilir. Siz olmasanız bile çalıştığınız kurumda birileri işten ayrılmak zorunda kalabilir.KOVA BURCU KASIM 2023 BURÇ YORUMU

Yeni bir kariyerin kapısını aralıyorsunuz. Geçtiğimiz yıl sizin için biraz zorlayıcı oldu belki. Şimdi büyük değişimler yapmaya hazır gözüküyorsunuz. Hala bazı belirsizlikler var bu nedenle acele etmeyin. 4 Kasım tarihinde özellikle maddi konularda bazı kayıplar olası. Mümkün olduğunca bu tarihlerde büyük yatırımlar yapmayın. Özellikle iş hayatınızda gerçekleşecek beklenmedik değişimler hesapların şaşmasına neden olabilir. 8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve 4 Aralık tarihine kadar bu yolculuğu devam edecek. Eğitim veya yolculuklar için harcama yapabilirsiniz. Ailenizle birlikte yolculuğa çıkabilirsiniz. 10 Kasım tarihinde ise Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor. Bu burçta 1 Aralık tarihine kadar kalacak. Arkadaşlarınızla daha fazla iletişim halinde olacaksınız. Belki birlikte katılacağınız eğitimler olabilir. Bir meslek grubu, belediye ya da dernekle iletişim halinde olabilirsiniz. Başta bazı gecikme ya da engeller olabilir ancak sonrasında süreç daha rahat ilerleyecektir. Bir tek 27 Kasım tarihindeki dolunay civarında önemli imzalar atmaktan kaçının. Özellikle maddi konularda dikkatli kararlar vermek, resmi imza veya başvurulardan kaçınmakta fayda var. 13 Kasım tarihinde Akrep burcunda yeniay gerçekleşiyor. Yeni bir işe başlıyor olabilirsiniz ancak bu muhtemelen bir yer değişikliğini getirecektir. Bazılarınızın ise yönetim kademesinde sarsıcı değişimler olacak; istifalar ve görevden almalar şok etkisi yaratabilir. 15 Kasım tarihinde ise bir yolculuk planı yapıyor gibisiniz. Olası fırsatları değerlendirin. 22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor ve 22 Aralık tarihine kadar da burada. Partnerinizle birlikte katılacağınız etkinlikler olabilir. Daha sosyal olmanız gerekecek. Bazıları mecburi katılacağınız etkinlikler olabilir. Veya bazı gecikmeler olabilir. 24 Kasım tarihinde Mars da Yay burcuna geçiş yapıyor ve tüm dikkatiniz arkadaşlarınıza ve gelecek planlarınıza yöneliyor. 27 Kasım tarihinde İkizler burcunda dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınızla ilgili bir tamam mı devam mı kararı verebilirsiniz. Eğer borsa benzeri riskli yatırımlarınız varsa bu tarih gelmeden önce güvenli alana geçmek iyi bir fikir olabilir. Ancak tam dolunay gününde işlem yapmayın, bu tarih yanılgılara çok açık.

BALIK BURCU KASIM 2023 BURÇ YORUMU

Ev ve yerleşimle ilgili önemli kararlar vereceğiniz bir aya giriş yapıyorsunuz. Sizin için oldukça hareketli bir ay. 4 Kasım tarihinde ilişkiler konusunda yanılgılara açıksınız, dikkat! Partneriniz de sizden aldığı sinyalleri yanlış yorumlayabilir. Bu tarih ilişkiler konusunda önemli kararlar vermek için çok uygun bir tarih değil. Sürpriz haberler alabilirsiniz. Bazılarınız yolculuk planlarını iptal edebilir. Eğer bir araç satışı planlıyorsanız bunu 15 Kasıma ertelemek daha iyi bir fikir olabilir. Açıkçası bu tarih dolandırıcılıklara çok açık. 8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve 4 Aralık tarihine kadar bu geçiş devam edecek. Vergi, sigorta ya da kredi gibi konulardan kazanç elde edebilirsiniz. Bu dönemde dış kaynaklar ya da eşin gelirlerinde bazı sorunlar olabilir. Şimdi bu geçiş esnasında kısmen de olsa bir düzelme görebilirsiniz. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapacak ve 1 Aralık tarihine kadar bu burçta kalacak. Yöneticilerinizle iletişiminiz artabilir. Bu dönemde iş yolculukları ya da iş görüşmeleri olabilir. Başta bazı gecikmeler yaşansa da sonrasında daha destekleyici olacaktır. Ancak 27 Kasım tarihinde sakın işle ilgili bir imza atmayın. 13 Kasım tarihinde Akrep burcunda yeniay gerçekleşiyor. Uluslararası konular, turizm veya yolculuklar konusunda yeni adımlar atabilirsiniz. Bu süreçte sürpriz haberlere hazır olun. Bazılarınız yurtdışına çıkmak için işinden ayrılmak zorunda kalabilir. Veya iş yerinde ani görev değişimleri sizi yurtdışına gönderebilir. 15 Kasım sonrasında daha sağlıklı kararlar verebilirsiniz. 22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapacak. 22 Aralık tarihine kadar da bu geçiş sürecek. Tüm odak noktanız kariyer hayatınız olacak. Ancak üzerinizdeki sorumluluk ve baskı da artıyor. Yine de iyi ya da kötü yaptığınız herşeyin görünür olacağı bu zamanı iyi kullanın. 24 Kasım tarihinde Mars da Yay burcuna geçtiğinde yönetim kademesi ile daha stresli bir dönem başlayacak çünkü rekabet alevleniyor. Burada dozu iyi ayarlayın. Önümüzde 27 Kasım tarihinde İkizler burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay eğer yönetim kademesi ile gerilim artarsa sizi iş hayatından uzaklaştırabilir. Bu dönemde taşınmak veya yer değiştirmek de olasıdır.

Bunlar da ilginizi çekebilir;
Kasım 2023 Ay Boşlukta Zamanları

1.11.2023 15:36 - 2.11.2023 0:30

4.11.2023 6:28 - 4.11.2023 10:21

6.11.2023 10:25 - 6.11.2023 22:39

9.11.2023 7:55 - 9.11.2023 11:08

11.11.2023 18:05 - 11.11.2023 21:39

14.11.2023 2:03 - 14.11.2023 5:23

16.11.2023 1:57 - 16.11.2023 10:41

18.11.2023 11:27 - 18.11.2023 14:27

20.11.2023 13:50 - 20.11.2023 17:29

22.11.2023 18:09 - 22.11.2023 20:19

24.11.2023 20:40 - 24.11.2023 23:28

27.11.2023 0:52 - 27.11.2023 3:40

29.11.2023 4:03 - 29.11.2023 9:53


Kasım 2023 Ay Fazları

Kasım 1, 2023 12:48 Küçülen Ay Fazı

Kasım 5, 2023 11:36 Son Dördün Fazı

Kasım 9, 2023 14:43 Balsamik Faz

Kasım 13, 2023 12:27 Yeniay 20°43’ Akrep Burcunda

Kasım 17, 2023 2:58 Hilal

Kasım 20, 2023 13:50 İlkdördün Fazı

Kasım 24, 2023 0:03 Büyüyen Ay Fazı

Kasım 27, 2023 12:16 Dolunay 4°51’ İkizler Burcunda


Kasım 2023 Önemli Tarihler

Kasım 3, 2023 0:33 Güneş Sesqu Neptün

Kasım 3, 2023 8:02 Güneş Jüpiter Karşıt

Kasım 4, 2023 1:05 Venüs Neptün Karşıt

Kasım 4, 2023 5:45 Venüs Sesqu Jupiter

Kasım 4, 2023 19:07 Merkür Uranüs Karşıt

Kasım 6, 2023 0:04 Jupiter SSqr Neptün

Kasım 6, 2023 17:38 Venüs Pluto Üçgen

Kasım 7, 2023 4:36 Merkür Neptün Üçgen

Kasım 9, 2023 0:13 Venüs Satürn 150°

Kasım 9, 2023 3:16 Merkür Pluto 60°

Kasım 10, 2023 18:07 Merkür Satürn Kare

Kasım 12, 2023 0:11 Mars Uranüs Karşıt

Kasım 13, 2023 20:20 Güneş Uranüs Karşıt

Kasım 14, 2023 0:33 Venüs Sesqu Uranüs

Kasım 15, 2023 15:48 Merkür Venüs 60°

Kasım 15, 2023 17:22 Güneş SSqr Venüs

Kasım 16, 2023 6:35 Merkür Qucnx Jupiter

Kasım 16, 2023 10:48 Venüs Qucnx Jupiter

Kasım 17, 2023 11:35 Mars Neptün Üçgen

Kasım 17, 2023 15:20 Venüs SSqr Mars

Kasım 17, 2023 17:51 Güneş Neptün Üçgen

Kasım 18, 2023 8:41 Güneş Mars Kavuşum

Kasım 19, 2023 7:59 Merkür SSqr Pluto

Kasım 21, 2023 0:26 Güneş Sxtil Pluto

Kasım 22, 2023 4:18 Mars Pluto 60°

Kasım 22, 2023 16:00 Venüs Sesqu Satürn

Kasım 23, 2023 12:46 Güneş Satürn Kare

Kasım 24, 2023 12:27 Merkür Qucnx Uranüs

Kasım 25, 2023 19:57 Mars Satürn Kare

Kasım 25, 2023 23:40 Merkür Sesqu Jupiter

Kasım 26, 2023 18:49 Venüs Uranüs 150°

Kasım 27, 2023 16:27 Merkür Neptün Kare

Kasım 29, 2023 20:37 Güneş Qucnx Jupiter

Kasım 30, 2023 11:34 Merkür SSxt Pluto

Kasım 30, 2023 13:12 Venüs Qucnx Neptün


Ücretsiz doğum haritası hesaplamak ve yükselen burcunuzu öğrenmek için Doğum Haritası Hesaplama sayfasını kullanabilirsiniz. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken zamanları içerir.Comentarios


bottom of page