top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

Yeniay Yay Burcunda 24 Kasım 2022

Yay Yeniayı 24 Kasım 2022

24 Kasım 2022 tarihinde 01:57 'de 1° Yay burcunda bir Yeniay gerçekeleşecek. Yay burcu ateş elementi ve değişken nitelikte bir burçtur. Şartların ve koşulların değişeceği bir yeniaya ilerliyoruz. Aynı anda birden fazla konu ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bu yeniaya Merkür ve Venüs eşlik ediyor. Haliyle hem ilişkiler hem de verilecek kararlar önemli olacaktır. Bir ortaklık konusunda karar vermek, önemli finansal anlaşmalar, yapılacak yatırımlar ve barış anlaşmaları gündeme gelebilir. Yapacağınız açıklamaların başkalarını kızdırabileceğinin de farkında olun. Yay burcu özellikle uluslararası konuları, hukuki süreçleri, eğitim ve yolculukları temsil eder. Bu konularda vereceğiniz kararlarda fazla iyimser davranmak, ayrıntıları atlamak sonrasında sorunların büyümesine neden olabilir.Bu yeniay zamanında Merkür ve Venüs Antares sabit yıldızı ile kavuşuyor. Akrebin Kalbi olarak geçer. Daha çok savaşlarda alınacak başarıları temsil eder. Hızlı harekete geçme kabiliyeti getirir. Başlayacağınız aksiyonlarda adil olmaya gayret edin, öfke ile hareket edenler bir hüsranla karşılaşabilirler. 8 Aralık tarihinde gerçekleşecek dolunay 'a Mars eşlik edecek. Bu nedenle tartışmalar, sözlü saldırılar ve gerginlikler dolunay zamanında patlak verebilir.


Bu yeniay 19. Menzilde gerçekleşiyor. 19. Menzil: al-Saula 21°25’ Akrep ile 4°17’ Yay | Uygun: Tarım ve inşaat için iyi. | Uygun Değil: İş ve alışveriş için uygun değil. İlişkiler ve ailevi konular için uygun değil. Deniz yolculukları önerilmez.


Üye Olarak sitedeki e-kitapları okuyabilirsiniz.


Yeniay 'ın Burcunuza Etkisi 'ni burcunuza ve yükselen burcunuza göre okuyun. Eğer yükseleninizi bilmiyorsanız Yükselen Burç Hesaplama sayfasından öğrenebilirsiniz.

Yeniaydan Etkilenen Burçlar 2022

Bu yeniaydan öncelikle Yay ve İkizler burçları etkilenecek. Başak ve Balık burçları da yeniaydan etkilenecek diğer burçlar arasında. Koç ve Aslan burçları ise bu yeniaydan fayda sağlayabilirler.


24 Kasım 2022 Yay Yeniayı Burç Yorumları

Koç Burçları Yay Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yay yeniayı sizin açınızdan yeni bir eğitimi gündeme getirebilir. Yurtdışına taşınmak ya da yurtdışı ile bağlantılı işleriniz varsa bunlarla ilgili önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Partneriniz ile bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Eğer halihazırda bir partneriniz yoksa bu uzak mesafe bir ilişkinin başlangıcını da gösteriyor olabilir. Hukuki bir süreciniz varsa bununla ilgili önemli başvurular yapabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Mars İkizler Burcunda retro yapıyor. Bu nedenle de özellikle dava ile ilgili konularda ilk adımı atan taraf olmamaya çalışın. Yapabiliyorsanız arabulucularla sorunlarınızı çözmeye çalışın. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Bu yazıyı üye olarak hemen okuyabilirsiniz. 15 Kasım sonrasında herkese açık olarak yayınlanacaktır.


Boğa Burçları Yay Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yay yeniayı sizin açınızdan kredi, vergi, sigorta ya da prim gibi konularda önemli başlangıçları getirebilir. Eğer bir finansal ortaklık planınız varsa bu tarihte bir iş ortaklığı da gündeme gelebilir. Özellikle finansal ortaklıklarla ilgili süreçleriniz için Şubat 2023 sonrasında harekete geçmenizde fayda var. Maddi konularda masrafların arttığı bir zamandasınız. Bu tarihte yapacağınız bir ortaklıkta maddi konular ilerleyen süreçte sorunlara neden olabilir. Eğer bir kredi başvuru yapmayı planlıyorsanız onay alma süreciniz uzayabilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.İkizler Burçları Yay Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yay yeniayı sizin açınızdan ilişki ve ortaklıklar konusunda önemli başlangıçları getirebilir. Eğer hayatınızda birisi varsa birlikte önemli kararlar alabilirsiniz. Mars burcunuzda bir retro hareket yapıyor. Bu süreç sizin açınızdan kısmen stresli olabilir. Bu nedenle ilişkiler konusunda vereceğiniz kararlarda sakin kalabilmeniz önemli olacak. Yeni bir dava açmak bu süreçte çok iyi bir fikir olmayabilir. Bu nedenle hukuki haklarınızı ararken arabuluculardan destek almakta fayda var. Taşınmalar ve yer değişiklikleri de bu zaman aralığında gündeminizi meşgul edebilir. Taşındığınız çevreye uyum sağlamanız zaman alabilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Yengeç Burçları Yay Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yay yeniayı sizin açınızdan yeni bir işi gündeme getirebilir. Eğer yönetici konumunda çalışıyorsanız veya kendi işinizi yapıyorsanız yeni bir personel alımı yapabilirsiniz. Önemli bir iş anlaşmasına imza atabilirsiniz. Eğer ofisinizi değiştirmeyi planlıyorsanız bu süreçte geçici de olsa bir yer değişikliğine gidebilirsiniz. Kurumsal bir yerde çalışıyorsanız yeni bir iş arkadaşı göreve başlayabilir. İş yerinde yeni bir sorumluluk üstlenebilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Aslan Burçları Yay Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yay yeniayı sizin açınızdan çocuğunuz varsa onun eğitim hayatıyla ilgili önemli bir sürecin başlangıcı olabilir. Veya onunla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Eğer hayatınızda birisi yoksa bu yeni bir ilişkinin başlangıcını da gösterebilir. Partnerinizle birlikte bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Veya birlikte katılacağınız etkinliklerle ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. Birlikte önemli kararlar vermeniz gerekebilir. Yaratıcılık gerektiren bir alanda çalışıyorsanız önemli bir iş anlaşması yapabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Başak Burçları Yay Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yay yeniayı sizin açınızdan taşınmaları gündeme getirebilir. Yeni bir kira sözleşmesi imzalayabilir veya bir alım satım işlemi için gerekli evraklarla ilgilenmeniz gerekebilir. Veya evinize masraf yapabilirsiniz. Yeni bir dekorasyon veya evinize yeni bir eşya alabilirsiniz. Ailenizle birlikte önemli kararlar alabilirsiniz. Evden çalışma planınız varsa bu süreçte bunun için ilk adımları atabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Terazi Burçları Yay Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yay yeniayı sizin açınızdan yeni bir eğitimi gündeme getirebilir. Bu süreçte katılacağınız eğitimler sayesinde yeni bir çevre edinebilirsiniz. Sosyal hayatınız canlanabilir. Bir yolculuğa çıkabilirsiniz ancak yolculukların yorucu olabileceğinin farkında olun. Eğitimler ve yolculuklar nedeniyle masraflar artabilir. Eğer bazı başvurular yapacaksanız yasal süreçlere dikkat edin. Kardeş, kuzen ya da yakın çevrenizle ilgili önemli gelişmeler de bu süreçte gündeminizi meşgul edebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Akrep Burçları Yay Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yay yeniayı sizin açınızdan yeni bir yatırımı gündeme getirebilir. Bir iş anlaşması yapabilirsiniz. Veya yeni bir gelir kapısı yaratabilirsiniz. Maddi konularda önemli kararlar almanız gerekebilir. Vergi, sigorta ya da ortak gelirler alanında bazı masraflar olabilir. Eğer bir yatırım planınız varsa karşılığını almanız bir miktar gecikebilir. İş ortaklıkları bu süreçte gündeme gelirse maddi konularda bazı anlaşmazlıklar çıkabilir. Bu nedenle bu konuları yeniay zamanında detaylı konuşmanızda fayda var. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Yay Burçları Yay Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yay yeniayı sizin açınızdan önemli başlangıçları getirecektir. Yapacağınız açıklamalar ve vereceğiniz kararlarla dikkat çekebilirsiniz. Yeni iş ortaklıkları ya da önemli projeler başlayabilir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Veya görev tanımlarınız değişebilir. Arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Veya bir dernek ya da meslek grubu ile birlikte hareket edecek projelere dahil olabilirsiniz. Dolunay zamanı geldiği zaman aldığınız kararlar partnerinizi ya da ortağınızı etkileyebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Oğlak Burçları Yay Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yay yeniayı sizin açınızdan bir süre kendi başınıza çalışmanızı gerektirecek koşullar gündeme gelebilir. Önemli projeleriniz için hazırlıklar yapabilirsiniz. Gizli ilişki ve ortaklıkların içine çekilmeyin. Özellikle iş ortaklıkları gündeme gelirse hukuki konulara dikkat edin. Atacağınız imzalar olursa bu süreçte ince detaylara özen gösterin. Bu yeniay ruhsal konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Belki yeni bir terapiye veya bu konularda bir eğitime başlayabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Kova Burçları Yay Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yay yeniayı sizin açınızdan yeni bir sosyal çevre veya arkadaşlarınızla yapacağınız bir yolculuğu gündeme getirebilir. Katılacağınız bir eğitim ya da etkinlik nedeniyle yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Arkadaşlarınızın hayatında önemli gelişmeler olabilir. Bir grupla, örneğin bir dernekle birlikte hareket etmenizi gerektirecek etkinliklere katılabilirsiniz. Borçlarınız varsa bunlarla ilgili hukuki bir sürece başlayabilirsiniz. Geçtiğimiz ay bir yer değişikliği yaşamışsanız şimdi yeni bir çevreye giriş yapıyor olabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Balık Burçları Yay Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yay yeniayı ile kariyerinizde önemli bir viraja giriyorsunuz. İş anlaşmaları, mülakatlar bu yeniay zamanında adım atacağınız konulardan bazıları. İçinizden bazı kişiler belki bir iş ortaklığının ilk adımlarını atabilirler. Bir iş görüşmesi için kısa bir yolculuk yapmanız mümkün. Bazılarını iş nedeniyle bir eğitime katılabilir. İş arkadaşlarınızla katılacağınız etkinlikler bu ay önemli olacak. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir;


Doğum haritanızı Doğum Haritası sayfasından çıkararak hangi evinizde hangi göstergenin olduğunu görebilirsiniz. Yeniay Dolunay haritalarını kendi başınıza yorumlamayı öğrenmek isterseniz Yeniay Dolunay programını alabilirsiniz. Eğer hiç astroloji bilmiyorsanız, Kendim İçin Astroloji eğitimi alabilirsinizGeleneksel Astroloji Eğitimi hem astrolojiye yeni başlayacaklar için hem de başka ekolleri öğrenmiş ancak geleneksel teknikleri de merak edenler için hazırlanmıştır. Bu astroloji eğitimi uzaktan eğitim şeklindedir ve süre sınırı yoktur. Kendi hızınızda öğrenir ve dilediğiniz konuyu tekrar edebilirsiniz. Doğum haritası üzerinden de gelecek tahmini yapmanızı sağlayabilecek isabetli tekniklerin de dahil olduğu bir eğitimdir. Bu eğitim içeriğini inceleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Comments


bottom of page