İçimdeki Tanrıça | Dişi Bilgelik

EBRU TANSOY

Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini, erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir yer olmak üzere degişmeye başlar. Kızılderili Atasözü

 

Dört Asteroid Dört Tanrıça?

Ceres - Anne , Pallas - Savaşçı , Vesta - Mistik ve Juno - İlahi Eş astrolojide dört büyük tanrıçadır. Bu dört asteroidin yaşamınızda hangi dinamikleri etkilediği, bunları nasıl sağlıklı ve aktif kullanabileceğinizi öğrenmek için incelenmektedir. Bu dört arketip yaşamımızda farklı alanlarda dişi kimliğimizi nasıl kullandığımızı anlatır. Erkek haritalarında da kişinin yaşamındaki kadınlar hakkında bilgi verse de bu analiz kadınları onurlandırmak adına sadece onlara özel hazırlanmıştır.

 

Astrolojide Dişi Bilgelik

Eril ve dişil özellikler astrolojinin temelini oluşturan element kavramında da yer almaktadır. Ama burada kullanımı çok daha belirgindir. Ay ve Venüs genel dişil arketipi anlamak için bize imkan tanır. Daha çok kendi değerimiz ve duygusal alanımız hakkında bilgi verir. Özdeğer duygumuz ve kendi duygularımızla olan bağlantımızı anlatır. Ay ve Güneşin birbiri ile uyumu ise genel olarak ilişki dinamiklerimiz hakkında bilgi verir. Bunun yanında bu dört asteroid ise içimizdeki gizli dişil güç olarak çalışır. Onları şimdiye dek bilinçli olarak aktive etmemiş olabilirsiniz. Ancak hepiniz içinizde gerçek bir savaşçının var olduğunu bilirsiniz. Ama bunun ne zaman ve ne için harekete geçeceğini bilemeyiz.

 

Bu analizden neler öğreneceğim?

En zayıf olduğunuzu düşündüğünüz zamanda bile içinizde bir savaşçının var olduğunu ve bunu nasıl kullabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bereketin ne demek olduğunu, bunu nasıl bulacağınızı keşfedebilirsiniz. Hep bir şeyin eksik olduğunu hissettiğiniz zamanlarda ruhunuzu nasıl besleyebileceğinizi araştırabilirsiniz. Anne olsak da olmasak da her birimizin içinde bir anaç yan vardır. Bunu nekadar sağlıklı kullandığımız ise elbette kendimizle olan ilişkimize bağlıdır. Kendinize gösteremediğiniz şefkati başkasına sunmakta da zorlanmanız mümkündür. Özşefkat dinamiklerinizin farkına varmak, bağlanma ve kopma sorunlarınızı gözlemlemek için bu analizin her kadına ulaşabilmesini ümit ediyorum.

Bu analize ne kadar ödemek istediğinizi seçme opsiyonu sunuluyor. Ne kadar ödediğiniz önemli değil, diğer herkesle aynı analizi alacaksınız. İnsanların dürüst olduklarına ve herkesin bu analize ulaşma şansına sahip olması için kurucuyu destekleyeceğine güveniliyor. 

Ne kadar ödemek istiyorsunuz?

ÖDEYECEĞİNİZ RAKAM YAKLAŞIK 3000 KELİMELİK BİR ANALİZ İÇİNDİR..

  • Gri LinkedIn Simge
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS