top of page

ASTROLOJİ EĞİTİMİ

Astroloji Eğitimi İçeriği

Astroloji Eğitimi Temel, Orta ve İleri seviye olarak üç kademelidir. Bazı eğitimler ise astroloji teknik bilgisinden arındırılmış başlangıç seviyesinde eğitimlerdir. Bu eğitimleri herhangi bir astroloji bilgisine sahip olmasanız bile alabilirsiniz. Bu eğitmlerde Geleneksel Astroloji ve Modern Astroloji teknikleri kullanılmıştır. Bazı derslerde özellikle Geleneksel Astroloji tekniklerinden faydalanılmıştır. Eğitim içerikleri her eğitim içerisinde verilmiştir.

Uzaktan Eğitim Modelinin Avantajları

Uzaktan eğitim modelli olarak sunulan bu eğitimlerde hızınızı kendiniz belirlersiniz. Daha verimli çalışabileceğiniz zamanlarda dersleri takip etmek hem öğrenme sürecinizde hem de konuyu anlama noktasında sizi daha hevesli kılacaktır. Böylece hem zamanı daha iyi yönetecek hem de konuları daha iyi sindirebileceksiniz.

Tüm uzaktan eğitim modellerinde video dersler, testler ve ders notlarına erişim hakkı kazanırsınız. Ayrıca konuyla ilgili sitede üyelere özel yayınlanan bazı makaleler de sizinle paylaşılır. Arzu ettiğiniz zaman arzu ettiğiniz kadar tekrar etme şansınız olur. Böylece kendi hızınızda eğitimi tamamlayabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Modelinde Soru Sorma ve İletişim

Eğitimle birlikte bir gruba dahil edilirsiniz. Bu grupta eğitim konusu ile ilgili her tür soru sorma şansını yakalarsınız. Sertifikalı eğitimde sertifikasyon sürecinde eğitmenle birebir çalışma avantajınız olur. 

Sertifikalı Astroloji Eğitimleri

Sertifikalı Astroloji Eğitimi 'nde tüm konuları adım adım tamamlamanız ve sonrasında Sertifika Ödevini tamamlamanız gerekmektedir. Bu ödevin hazırlanması sürecinde eğitmenle birebir iletişim halinde olacaksınız. Sertifikasyon sürecinde sizinle online görüşmeler yapılabilir. Sertifika sürecini tamamlamak için bu görüşmelere katılmanız gerekmektedir.

astrokronos.com (2).jpg

Ebru Tansoy

  • Gri Instagram Simge
  • Grey LinkedIn Icon
2023/2024 Eğitim Kayıtları

Profesyonel Astroloji Eğitimleri içerisinde Temel+Orta  seviye birlikte verilmektedir. İleri seviye eğitimler yılda bir kez açılır ve sadece online olarak verilir. Uzmanlık olarak  Horary Astroloji eğitimi verilmektedir. Ayrıca temel seviye bilgisine sahip olanlar için  Harita Yorumlama Atölye Grupları düzenlenir.

Eğitmen hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz.

bottom of page