top of page

ASTROLOJİ EĞİTİMİ

Astroloji Eğitimi İçeriği Nedir?

Astroloji Eğitimi Temel, Orta ve İleri seviye olarak üç kademelidir. Bazı eğitimler ise astroloji teknik bilgisinden arındırılmış başlangıç seviyesinde eğitimlerdir. Bu eğitimleri herhangi bir astroloji bilgisine sahip olmasanız bile alabilirsiniz. Bu eğitmlerde Geleneksel Astroloji ve Modern Astroloji teknikleri kullanılmıştır. Bazı derslerde özellikle Geleneksel Astroloji tekniklerinden faydalanılmıştır. Eğitim içerikleri her eğitim içerisinde verilmiştir.

Astroloji Eğitimine Nasıl Başlanmalı?

Astroloji Eğitimi için başlangıç eğitimleri kişinin kendi haritası ve hayatındaki diğer kişilerin haritalarını anlamak adına sadeleştirilmiş eğitimlerdir. Bu eğitimler teknik detaylar içermez. Bu eğitimlere başlamak için Kendim İçin Astroloji eğitimi ile başlatabilirsiniz. Yeniay / Dolunay Haritalarını yorumlama eğitimi ile burç yorumlarından daha fazlasını anlamaya başlayabilirsiniz. Eğer hiç astroloji eğitimi almamışsanız bu eğitimler sizin için bir başlangıç olacaktır. Eğer bu bilgiler size yetmemeye başladığında o zaman profesyonel bir astroloji eğitimine başlayabilirsiniz. Astrolog olarak bu mesleği yapmak istiyorsanız Sertifikalı Astroloji Eğitimlerine başlayabilirsiniz. Aksi durumda Geleneksel Astroloji Eğitimi olarak sertifika almadan da daha detaylı bir eğitim alma şansınız vardır. Horary Eğitimi ise Temel Seviye Astroloji bilgisi olanların alabileceği bir eğitimdir. 

Astrologlar ne eğitimi alıyor?

Astrolog olmak için Sertifikalı Temel Seviye Eğitim ile başlayabilirsiniz. Bu eğitim sonrasında Horary Astroloji Eğitimi alabilirsiniz. Orta Seviye Astroloji Eğitimi ise size Sinastri gibi diğer ek bilgileri sunacaktır. Aynı zamanda bu eğitimle birlikte Örnek Harita Yorumları sayesinde pratik yapma şansınız olacaktır. İleri Seviye Eğitim alarak öngörü tekniklerini öğrenebilir ve gelecek öngörüsü ile ilgili danışmanlık verebilirsiniz. Örnek Harita Yorumları ise Astroloji Eğitimi sonrasında alınması gereken eğitimlerdir. Çünkü teknik bilgilerin pratikte nasıl kullanacağını öğrenmek size danışmanlık verme aşamasında çok yardımcı olacaktır. Aksi durumda bilgilerinizi nasıl kullanacağınız konusunda astroloji öğrencisinin kafasını karıştırabilir.

Uzaktan Eğitim Modelinin Avantajları

Uzaktan eğitim modelli olarak sunulan bu eğitimlerde hızınızı kendiniz belirlersiniz. Daha verimli çalışabileceğiniz zamanlarda dersleri takip etmek hem öğrenme sürecinizde hem de konuyu anlama noktasında sizi daha hevesli kılacaktır. Böylece hem zamanı daha iyi yönetecek hem de konuları daha iyi sindirebileceksiniz.

Tüm uzaktan eğitim modellerinde video dersler, testler ve ders notlarına erişim hakkı kazanırsınız. Ayrıca konuyla ilgili sitede üyelere özel yayınlanan bazı makaleler de sizinle paylaşılır. Arzu ettiğiniz zaman arzu ettiğiniz kadar tekrar etme şansınız olur. Böylece kendi hızınızda eğitimi tamamlayabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Modelinde Soru Sorma ve İletişim

Eğitimle birlikte bir gruba dahil edilirsiniz. Bu grupta eğitim konusu ile ilgili her tür soru sorma şansını yakalarsınız. Sertifikalı eğitimde sertifikasyon sürecinde eğitmenle birebir çalışma avantajınız olur.

Astroloji Sertifikası Nasıl Alınır?

Sertifikalı Astroloji Eğitimi 'nde tüm konuları adım adım tamamlamanız ve sonrasında Sertifika Ödevini tamamlamanız gerekmektedir. Bu ödevin hazırlanması sürecinde eğitmenle birebir iletişim halinde olacaksınız. Sertifikasyon sürecinde sizinle online görüşmeler yapılabilir. Sertifika sürecini tamamlamak için bu görüşmelere katılmanız gerekmektedir.

Sale Branding

Tüm Uzaktan Eğitimlerde

%30 indirim için indirim kodu: kazan30

astrokronos.com (2).jpg

Ebru Tansoy

  • Gri Instagram Simge
  • Grey LinkedIn Icon

2024/2025 Astroloji Eğitim Kayıtları

Astroloji Eğitimleri içerisinde Temel ve Orta  seviye birlikte verilmektedir. İleri seviye eğitimler yılda bir kez online olarak verilir. Uzmanlık olarak  Horary Astroloji eğitimi verilmektedir. Ayrıca temel seviye bilgisine sahip olanlar için  Harita Yorumlama Atölye Grupları düzenlenir.

Eğitmen hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz.

bottom of page