kronos takvim

01.02.21 Güneş Mars Karesi (12 Kova/Boğa)
Otorite figürleri için gerilimli bir gün olabilir. Bugün yönetici konumundaki kişilerden bir şey talep etmek için çok uygun değil. Bu güçlü enerjiyi uzun zamandır beklemede olan projeleriniz için harcamayı deneyin.

 

01.02.21 Venüs Kova Burcunda
Venüs de Kova burcuna geçiyor ve artık kış ayının etkilerini daha ciddi olarak gözleyebiliriz. Kova burcundaki yığılma nedeniyle bu burcun bulunduğu ev konularınızda bir yoğunluk gözleyebilirsiniz. Bu süreçte Merkür de retro konumda olduğu için yapılacak ortaklık anlaşmalarında bazı riskler ve gecikmeler de olasıdır. Bu zamanı şartları değerlendirmek için kullanmak çok daha uygun. İnternet üzerinden yapılan toplantı ve görüşmeler de bu süreçte artabilir. Ancak iletilen mesajların ya da evrakların doğru kişilerin eline ulaştığından emin olun.

 

06.02.21 Venüs Satürn Kavuşum (5 Kova)
Bazı anlaşmalar veya ortaklıklar bozulabilir. Yeni başlayacak ortaklıklarda ise koşullar ve bağlayıclıklar yoğun olabilir. Sosyal kısıtlamalar bu süreçte artabilir.

 

07.02.21 Venüs Uranüs Kare (6 Kova/Boğa)
Maddi konularda ve ortaklıklarda sürprizler olabilir. Özellikle teknoloji alanında yapılan ortak girişimlerde ani kopuşlar yaşanabilir. Beklenmedik gelişmeler karşısında esnek olun. Değişen planlar ya da bozulan ortaklıklar gündeminizi bir anda değiştirebilir.

 

08.02.21 Güneş Merkür Kavuşumu (20 Kova)
Yönetici konumundaki kişilerin önemli açıklamaları gündeme oturabilir. Özellikle internet üzerinden yapılacak açıklamalar ses getirebilir. Bu süreçte Merkür retro konumda olduğu için bir süredir gizli olan bir konu duyurulabilir. Ya da retro bitiminde bugün yapılan açıklamalar tekrar değerlendirilmek durumunda kalınabilir.

 

10.02.21 Merkür Mars Kare (17 Kova/Boğa)
Kazalara açık bir zaman aralığı. Merkür Mars karesini daha önce 9 Ocak tarihinde yaşadık. Bu tarihlerde karşınıza çıkan konulara dönüp bakın. Benzer konuların tekrar gündeme gelebilir.

 

11.02.21 23 ° Kova Burcunda Yeniay
Kova burcundaki yeniay, internet, teknoloji, arkadaşlar, meslek grupları ve diğer sosyal gruplarla ilgili konularda yeni bir adımı gösterebilir. Birlikte hareket etmek bu süreçte önemli bir etki yaratabilir. Bu süreçte Satürn ve Jupiterin de bu burçta yer alıyor. Haliyle olayların etkisi biraz daha küresel olabilir. Ayrıca bu yeniayın etkisi tüm yıl boyunca kendisini gösterebilir.

 

11.02.21 Venüs Jüpiter Kavuşum (12 Kova)
Hem sosyal hem de finansal anlamda iyimserliğin yüksel olduğu bir gün olacaktır. Bu günü şanslı olarak nitelendirebiliriz.

 

13.02.21 Merkür Venüs Kavuşum  (14 Kova)
Geri hareket eden Merkür 'ün Venüs ile kavuşumu bazı ortaklıkları gündeme getirebilir. Ancak burada bu konuların ya da yapılan anlaşmaların tekrar değerlendirileceğini unutmayın. Bugün yeni teklifler ya da yolculuklar da gündeme gelebilir.

 

14.02.21 Mars Neptün 60° (19 Boğa/Balık)
Yaratıcılık gerektiren çalışmalar için destekleyicidir. Petrokimya, ilaç, kozmetik veya diğer kimya sanayi için önemli girişimler gündeme gelebilir.

 

15.02.21 Merkür Jüpiter Kavuşum (13 Kova)
Önemli anlaşmalar gündeme gelebilir. Eğitim ve yolculuklar açısından ise destekleyici bir gün. Bugün özellikle okullar, eğitim kurumları, büyükelçilikler veya akademisyenler açısından önemli açıklamalar ya da bildiriler yapılabilir. Merkür 'ün hala retro olduğunu anımsayalım. Bu eski bir anlaşma ya da bir eğitime geri dönmek olarak da gözlenebilir.

 

17.02.21 Satürn Uranüs Kare (7 Kova/Boğa)
2021 yılında 3 kez yaşanacak bu açı önemli bir etkinin ilk adımı olacak. Bu tarihten önce önemli yatırım kararları almak uygun olmayabilir. Etki küresel olarak finansal konuları etkileyecektir. Dengelerin değişmesine neden olabilecek bir finansal deprem etkisi yaratabilir. Bireysel etkilerini değerlendirmek için Yeniay/Dolunay seminerlerine katılabilirsiniz.

 

18.02.21 Güneş Balık Burcunda
Kışın sonuna giriş yapıyoruz. Yavaş yavaş baharın gelişine dair umutlar yükselebilir. Yönetim kademesindekiler zorlu bir ay geçirdiler. Bu süreci sağ salim atlatabilmişseniz önümüzdeki bir ay sizin için dinlenme zamanı olabilir.

 

20.02.21 Venüs Mars Kare (23 Kova/Boğa)
Finansal olarak istikrarsız bir iki gün yaşayabiliriz. Mars Boğa burcunda hala maddi anlamda huzursuz bir ortam yaratıyor. Soğukkanlı olabilmek bu süreçte faydalı olabilir.

 

21.02.21 Merkür İleri Gidiyor (11 Kova)
Merkür nihayet ileri gidiyor. Bu süreçte hangi konularda sorunlar yaşadığınızı iyi düşünün. Bu konularda eksikleriniz varsa 2021 yılı boyunca tamamlamaya özen gösterin.

 

25.02.21 Mars Pluto Üçgen (25 Boğa / Oğlak)
Uzun soluklu projeler için kullanabilirsiniz. Bu zaman aralığında manipülasyonların da olması olasıdır. Bu nedenle karşınıza çıkan konularda fazla hırslı davranmamakta fayda olabilir.

 

25.02.21 Venüs Balık Burcunda
Ortaklıklar ve ilişkiler açısından daha sağlıklı bir sürece geçiş yapıyoruz. Bu süreçte yapacağınız ortaklık anlaşmalarının daha bereketli olmasını bekleriz. Sizi destekleyecek toplantı ve organizasyonlara katılabilirsiniz.

 

26.02.21 Güneş Uranüs 60° (6 Balık/Boğa)
Yönetim kademesinde değişimler gündeme gelebilir. Bir yöneticilik teklifi ile de karşılaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin.

 

27.02.21 8° Başak Burcunda Dolunay
Sağlık, hizmet ve çalışma hayatı ile ilgili bir dolunay yaşayacağız. Bu süreçte Boğa burcundan Uranüs bu dolunaya destek veriyor. Yeni, farklı ve alternatif olanlar gündeme gelecektir. Üye olarak Yeniay / Dolunay seminerlerine katılabilirsiniz.

Astroloji Takvimi 2021

2021 yılı takviminin tamamına tablolar sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu takvimde

Yeniay/Dolunay tarih ve dereceleri var. Aynı zamanda tüm gezegen geçişlerini ve önemli açı tarih ve derecelerini bulabilirsiniz.

Takvimdeki etkinliğe tıklayarak yorumları okuyabilirsiniz.

Kronos Takvim Dijital

(Baskı Kalitesinde)

  • pngegg
  • Spotify Sosyal Simge
  • YouTube
  • Instagram
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS