kronos takvim - örnek

Kronos Takvim ücretli üyelik paketinde sunulan hizmetin bir örneğini aşağıdaki takvimde görebilirsiniz. Bu ücretsiz takvim tüm danışmanlık ve yazılı analiz hizmeti alanlara hediye edilmektedir. Bu örnekte sadece ayın boşlukta olduğu zamanlar ve ayın ogün hangi burçta olduğu yer almaktadır. Ücretli pakette ise tüm açılara ve gezegenlerin transit yaptıkları tüm burçlar yer almaktadır. Ayrıca ücretli üyelere takvim ile ilgili soru yöneltme hakkı verilmektedir. Örneğin; bugün toplantı için uygun gün mü? Yeni bir projeye başlayabilir miyiz gibi. Takvim üzerinden ilgili bölümü tıkladığınızda yoruma ulaşabilirsiniz.

 

Kronos Takvim ile abone olduğunuzda cep telefonunuzdan, Kronos WEB üyeliği aldığınızda ise astrokronos.com üzerinden takvime ulaşabilirsiniz.

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS