top of page

ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI

Tüm danışmanlıklar pandemi nedeniyle online olarak yapılmaktadır. Görüşmeler zoom üzerinden yapılır. Sonrasında ses kaydı iletilir. Bazı danışmanlıklarda ayrıca yazılı rapor da bulunmaktadır. Görüşme esnasında soru cevap imkanınız vardır. Etik nedenler gereği çocuk haritalarına bakılmaz.

 ÜYELİK PAKETİ ALANLAR %15 İNDİRİM HAKKINA SAHİPTİR. Tüm Fiyatlara %20 KDV Dahildir.

Yazılı Doğum Haritası Analizi Al 

Sadece Yazılı Doğum Haritası Analizi talep edebilirsiniz. Link üzerinden doğum haritası yorumu üzerine daha fazla bilgi alabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Yazılı Astroloji Analizleri

Online Astroloji Danışmanlığı

REKTİFİKASYON (DOĞUM SAATİ HESAPLAMA)

0-3 saat aralığı arasındaki bir belirsizlik içindir. 3 saatten fazla belirsizliklerde lütfen Horary Seansı alınız.


Doğum saatiniz net değilse rektifikasyon işlemi yapılması gerekmektedir. Bu hizmet için hayatınızdaki önemli en az 5 olay tarihini iletiniz. Net bildiğiniz, gün bilgisine sahip olduğunuz tarihleri iletiniz.

 

ÖNEMLİ: Rektifikasyon için hazırlık süresi gereklidir. Lütfen en az 3 gün sonrası için randevu alın. Aksi durumda randevunun değiştirilmesi için talep iletilir.

 

En az 5 adet net tarih iletilmesi gereklidir (Gün Ay Yıl olarak). Örneğin; Evlilik, taşınma, işe başlama, işten ayrılma, ebeveynlerin ya da birlikte yaşanan büyüklerin ölüm tarihleri, önemli başarı ya da kayıplar, mezuniyet, emeklilik gibi tarihler gerekmektedir.

 

Size ödemeden sonra doldurmanız için bir liste iletilecektir.

YILLIK DANIŞMANLIK

Önümüzdeki süreç içerisinde kişiyi bekleyen potansiyeller ve riskler hakkında bilgi verilir. Bu bir yıllık analiz esnasında önce genel olarak yılın ana konusu hakkında konuşuyoruz. Sonrasında size ay ay karşınıza çıkabilecek olası konuları iletiyorum.

 

Özellikle planladığınız bir süreciniz varsa yer değişikliği, iş açma, evlilik, yatırım gibi bunlar için uygun zamanları da konuşuyoruz. Ağırlıklı olarak ana şemaları size ilettikten sonra sorularınızı cevaplıyorum. Zamanı daha verimli kullanmak isterseniz sorularınızı önceden de iletebilirsiniz. Görüşmeleri zoom uzerinden online yapıyoruz. Sonrasında ses kaydı iletiyorum.

 

Bir yıllık yazılı transit analizi de bu danışmanlığa dahildir. Yaklaşık 60 sayfa civarındadır. Seans esnasında soru cevap imkanınız var.

DOĞUM HARİTASI ANALİZİ

Yaşamınızda önemli döngülerin yaşanacağı tarihleri öğrenmek ve hayatınızı buna göre planlayabilmek için Doğum Haritası Seansı alabilirsiniz. Doğum haritası analizi sadece karakter analizinden ibaret değildir. Bu analiz ile hayatınızda yükseliş kaydedeceğiniz zamanları öğrenirsiniz. Yaşamınızı buna göre planlayabilirsiniz.

 

Hangi alanlarda nelere dikkat etmeniz gerektiği, hayatınızda dikkat etmediğinizde risk yaratabilecek konular, hangi alanları canlandırarak daha mutlu bir yaşam kurabileceğinizi konuşuyoruz. Bu analizde ileri teknikler kullanılacağı için haritanızın doğum saatinin kesin olması önemlidir.

 

Klasik ve modern astroloji yöntemleri ile merak ettiğiniz konu üzerinde yoğunlaşılmış bir analiz yapılır. Kişinin başarı potansiyeli, iş ya da finansal konularda hangi alanlarda şanslı olduğu, yaşamın hangi bölümünde bunları gerçekleştirebileceği gibi tüm yaşam süresi için bakılan bir analizdir.

 

Kariyer/Finans/Evlilik gibi konularda önemli tarihler de iletilir. Ayrıca önümüzdeki bir senenin önemli konuları hakkında da bilgi verilir. Eğer hayatınızda kronik bazı zorlanmalar yaşıyorsanız ya da yaşamınızı daha iyi ve verimli geçirmek istiyorsanız bu analiz sizlere başlangıç adımı olacaktır.

 

Görüşmeler online yapılır ve sonrasında size ses kayıtları iletilir. Seans öncesinde merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Seans esnasında soru cevap şansınız vardır.

Bir yıllık yazılı transit analizi de bu danışmanlığa dahildir. Yaklaşık 60 sayfa civarındadır. Seans esnasında soru cevap imkanınız var.

SİNASTRİ - UYUM ANALİZİ

Partnerinizle veya iş ortağınızla nasıl daha iyi bir uyum yakalarsınız?

 

Yakın ilişkilerde, iş ortaklıklarında ya da yöneticilerinizle olan ilişkilerinizde güçlü bağları ve gelişmesi gereken noktaları inceliyoruz. Hayatımızdaki tüm insanların kendi haritamızla bir bağlantısı vardır. İş ortaklıklarında ya da çalışma hayatımızda birlikte çalıştığımız kişilerin hayatımıza katkılarını görebiliriz.

 

Geçtiğimiz Sinastri Eğitiminde de gördüğümüz üzere aslında görünen güçlü bir bağlantı olmasa da uzun yıllar süren partnerlerin haritalarını inceledik. Bu haritalardaki gizli noktaların ne kadar güçlü çalıştığına tanık olduk. Bir çok farklı nokta iş ortaklıkları için de geçerli. Bu ortaklıklar kimi zaman bir insanın tek başına yapabileceğinden çok daha fazlasını başarmasını sağlıyor. Bu önemli bağları hayatınızdaki tüm ilişkiler için inceleyebiliriz.

 

Bazı insanlar bize önemli kapıları açabilir. Kimi zaman bir ilişkide güçlü bağlar olsa da bir türlü sorunları çözmek mümkün olmayabilir. Ama kimi zaman önemli transitler ya da tutulmalar bu sorunları çözebilir.

 

Şans gezegeni Jüpiter burç değiştirmeye hazırlanıyor. Bu birlikteliğe nasıl bir şans getirebileceğini görebilmek için iki kişinin haritalarını birlikte inceliyoruz. Bu etki kimi zaman uzun zamandır çözülemeyen sorunları geride bırakmanızı sağlayabilir.

 

Önümüzdeki tutulmalar ilişkileri gündeme taşıyacaktır. Bu tutulmalardan ortağınız/partnerinizle haritanızın nasıl etkileneceğini birlikte inceliyoruz.

 

Partnerin/ortağın doğum saatini bilmeniz elbette bir avantaj. Ozaman kompozit haritaları da bu analizde kullanabiliyoruz. Eğer doğum saatini bilmiyorsanız da yine de bu analizi alabilirsiniz.

 

Analiz online olarak yapılır. Bu süreçte sorularınızı iletebilirsiniz. Karşılıklı görüşme olarak yapılan bu danışmanlıkta arzu ederseniz ses kaydı alınır ve sonrasında size iletilir. Dikkat edilmesi gereken önemli noktalar, dereceler size iletilir. Bu derecelerde olabilecek yeniay/dolunay ya da tutulmaları gelecek yıllarda da takip etmeniz faydalı olacaktır.

Bir yıllık yazılı transit analizi de bu danışmanlığa dahildir. Yaklaşık 60 sayfa civarındadır. Seans esnasında soru cevap imkanınız var.

KARİYER ANALİZİ

Kariyerde yükseliş ve zorluk zamanları incelenir. Daha mutlu ve daha başarılı olacağınız sektör ve departmanları konuşuyoruz.

 

Meslek değişimi şansınız olmasa bile doğru sektör seçimi ile daha mutlu bir iş yaşamı mümkündür. Hangi iş için en uygun kişisiniz? Hangi sektör sizin için yöneticilik şansı barındırıyor? Ekibinizle ya da yöneticinizle yaşadığınız sorunları nasıl aşabilirsiniz? Kariyerde zorlu ve başarılı olacağınız dönemleri bilmek mümkündür.

 

Bu kariyer planlamanızda büyük bir avantaj sağlar. Meslek değişimlerinin zamanlarını öngörmek buna göre hazırlık yapmak, değişim için gerekli esnekliği kazanmak mümkündür. Değişimi keyifle karşılayabilirsiniz.

 

Haritada kariyer göstergesi, kişinin ekip içerisindeki rolü, otorite ile ilişkiler, yöneticilik potansiyeli, girişimcilik potansiyeli, başarı göstergeleri, kariyer seçiminde destekleyici ve zorlayıcı faktörler, kariyerde zorlayıcı zamanlar, kariyerde yükselme zamanları

 

Bir yıllık yazılı transit analizi de bu danışmanlığa dahildir. Yaklaşık 60 sayfa civarındadır. Seans esnasında soru cevap imkanınız var.

HORARY ASTROLOJİ

Eğer doğum saatiniz/gününüz belli değilse ve rektifikasyon yapılması mümkün değilse ozaman alabileceğiniz bir danışmanlık çeşididir.

 

Bu danışmanlıkta Horary ile birlikte farklı teknikler de kullanılmaktadır. Horary Astroloji ile ilgili daha fazla bilgi için en sonra link verilmiştir. Lütfen merak ettiğiniz ana konuyu açıklama bölümüne yazınız.

 

Aşağıdaki örnek sorular da size fikir verebilir.

 

Örnek Sorular;

Bu teklif olumlu mu?

Başvurum olumlu sonuçlanacak mı?

Ne zaman terfi alırım?

Bu evin fiyatı uygun mu?

Bu ilişki evlilikle sonuçlanır mı?

Benim hakkımda ne düşünüyor?

 

Yaklaşık doğum bilginizi yazarak randevu alabilirsiniz.

 

Horary Astroloji Nedir? 

SEÇİM ASTROLOJİSİ

Seçim astrolojisinde önemli adımlarınız için uygun tarihleri belirliyoruz.

 

Evlilik, iş açma, yer değişimi, ev alma, ortaklık, eğitime başlama gibi konular için kullanabilirsiniz. Belirli bir zaman aralığı için uygun zaman belirlenir.

 

Maksimun 1 yıllık bir süreç için olası alternatifler belirlenir. Sonrasında bu tarihler için birlikte yapacağımız bir seans ile tekrar değerlendirilir.

 

Lütfen soru bölümüne aşağıdaki detayları da iletiniz;

Evlilik/ortaklık gibi konular için partnerin doğum bilgileri

Yaklaşık zaman aralığı (Maksimum bir yıl)

Uygun olmayan zaman aralıkları: Sizin için verdiğiniz tarih aralığında uygun olmayan zamanlar varsa lütfen iletin.

HIZLI DANIŞMANLIK 

Dönem dönem ihtiyaç duyduğunuz bireysel seanslar içindir. Görüşmeler online olarak yapılır. Özellikle merak ettiğiniz konulara ağırlık verilir.

 

Hem doğum haritası hem de yıllık öngörülerle ilgili konularda danışmanlık için kullanabilirsiniz. Önemli bir iş değiştirme sürecinde, yeni bir proje başlangıcında, bir yatırım yapmadan önce danışmanlık almak isteyebilirsiniz. Ya da önümüzdeki dolunay/retro ya da gezegen geçişinin size bireysel etkisini öğrenmek için kullanabilirsiniz.

Tek Soru Danışmanlık

​Tek Bir Şeyi Merak Ediyorum diyorsanız..

Doğum haritanız veya gelecek öngörüsü ile ilgili olabilir. Herhangi bir konuda olabilir, finans / kariyer / ilişki / ev...
Sorunuzu iletin

Sorunuzun cevabı 48 saat sonra email adresinde..

AstroKronos (1).jpg
bottom of page