Potansiyelin

Kendini Gerçekleştirme ve Kişisel Gelişimin İçin

Bir doğum haritasından gelecekle ilgili öngörü yapmadan önce haritanın potansiyelini inceleriz. Bu bize kişinin yaşamı boyunca karşısına çıkabilecek olasılıkları ve arzu ettiği potansiyeli nasıl gerçekleştirebileceği hakkında bilgi verir. Öngörü dediğimiz yıllık tahminler ise bu olayların gerçekleşme zamanları üzerinedir. Doğum haritası analizi sadece bir karakter analizi değildir. Eğer yaşam boyu nasıl bir hayatınız olacağını, bunları nasıl gerçekleştirebileceğinizi, hangi risklere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmek istiyorsanız doğum haritası analizi yaptırmalısınız. Kariyer analizi ya da genel bir analiz talep edebilirsiniz.

Tüm Kronos Üyelere %20 indirimlidir.

astro kronos.png

Öngörüler

Yıllık Tahminler ve Zaman Yönetimi İçin

Gelecek öngörüleri ilk adımda keşfedilen potansiyelin nezaman olacağı ile ilgilidir. Bu nedenle aslında doğum haritası analizi ve gelecek öngörüsünün birlikte alınmasını öneririz. Eğer daha önce doğum haritası analizi almışsanız sadece gelecek öngörüsü tercih edebilirsiniz. Gelecek öngörüsünde "önünüzdeki süreci nasıl yönetebileceğiniz" üzerine bir öngörü size iletilir. Bu kişinin yaşamda daha güçlü bir duruş sergilemesini sağlayan bir bakış açısıdır. Kendi hayatınızı planlayabilmek için farklı öngörü yöntemleri ile seçenekler sunulmuştur. Bazısı 15 yıllık uzun bir zamanı içerir. Diğerlerinde ise daha kısa vadeli ancak detaylı analizler olabilir. Aşağıdan planlarınıza uygun bir seçenek belirleyebilirsiniz.

Tüm Kronos Üyelere %20 indirimlidir.

astro kronos.png

Etkinlik & Eğitim

Etkinlik ve eğitimler için ödemelerinizi shopier üzerinden taksitle yapabilirsiniz.

İndirimler

Tüm yeni analiz ve indirimleri shopier üzerinden yakalayabilirsiniz.

 

POTANSİYELİNİZ

KARİYER ANALİZİ

BİREYSEL - ONLINE

Bireysel Görüşmeler online skype üzerinden yapılır. Bu analize bir yıllık gelecek öngörüsü de dahildir. Yıllık öngörü yazılı olarak iletilir. 15 yıllık terfi ve zorlanma zamanları da yazılı olarak verilir.

POTANSİYEL ANALİZİ

YAZILI veya BİREYSEL

Yaşamı boyunca karşınıza çıkabilecek olasılıkları ve arzu ettiğiniz potansiyeli nasıl gerçekleştirebileceğinizi anlatan bir analizdir. Bireysel veya yazılı olarak iletilir. Yazılı analiz öncesi ön görüşme yapılır.

REKTİFİKASYON

YAZILI ANALİZ

Doğum saatinizi kesin olarak bilmiyorsanız yıllık analizlerden önce doğum saatinizin netleştirilmesini isteyebilirsiniz. Rektifikasyon için saat aralığı önemlidir.

 

BİREYSEL SEANS

“BİREYSEL SEANSTAN VERİM ALABİLMENİZ İÇİN BU ANALİZE NEDEN İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZU İYİ BELİRLEMENİZ GEREKİR"

Bunun için kendinize aşağidaki sorulari sorabilirsiniz;

Astroloji analizine neden ihtiyaç duyuyorum?

Hayatımda tekrar eden sorunlar neler?

Yaşamımın hangi alanında öncelikli olarak çözmem gereken sorunlar var?

Son bir yıldır ençok hangi konularda sorun yaşadım?

Önümdeki bir yıl içinde neleri hedefliyorum?

Bu hedeflere ulaşmak için nasıl koşullara sahip olmalıyım?

Bu soruların cevaplarını biliyor olmanız bir danışmanlıktan maksimum fayda sağlamanıza imkan tanır.

​​

Bireysel seanslarda karşılıklı diyalog sağlayabileceğimiz bir dinamik yaratmaya özen gösteriyorum. Sorularınızı belirlediğinizde aşağıdan randevu talebinde bulunabilirsiniz. 

Tek Soru Danışmanlık

Doğum saatimi biliyorum ve merak ettiğim bir konu var diyorsanız bu seçeneği kullanabilirsiniz.

Email ile Danışmanlık

Doğum saatimi biliyorum ve merak ettiğim birden fazla konu var diyorsanız bu seçeneği kullanabilirsiniz. 2 gün sınırsız email.

Kişiye Özel Bülten

Size özel hazırlanan bir yazılı analizdir. Tüm yeniay/dolunay haritalarının size etkileri incelenir. Önemli transitler de bu analize dahil edilir. 3 aylık hazırlanır.

AstroKronos (1).jpg

TÜM FİYATLAR

Yazılı ve bireysel danımanlıkların ücretlerini buradan öğrenebilirsiniz. Eğer zamanınız kısıtlı ve programınız yoğunsa email danışmanlık almayı tercih edebilirsiniz. Bireysel danışmanlıklar skype üzerinden online verilir. Danışmanlıkla birlikte yazılı analizler ve takvim gibi ekstra destekleyici materyaller de danışana sunulur. VIP danışmanlıkta kontağımız yıl boyu devam eder.

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS