Potansiyelin

Kendini Gerçekleştirme ve Kişisel Gelişimin İçin

Bir doğum haritasından gelecekle ilgili öngörü yapmadan önce haritanın potansiyelini inceleriz. Bu bize kişinin yaşamı boyunca karşısına çıkabilecek olasılıkları ve arzu ettiği potansiyeli nasıl gerçekleştirebileceği hakkında bilgi verir. Öngörü dediğimiz yıllık tahminler ise bu olayların gerçekleşme zamanları üzerinedir. Doğum haritası analizi sadece bir karakter analizi değildir. Eğer yaşam boyu nasıl bir hayatınız olacağını, bunları nasıl gerçekleştirebileceğinizi, hangi risklere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmek istiyorsanız doğum haritası analizi yaptırmalısınız. Kariyer analizi ya da genel bir analiz talep edebilirsiniz.

 

Öngörüler

Yıllık Tahminler ve Zaman Yönetimi İçin

Gelecek öngörüleri ilk adımda keşfedilen potansiyelin nezaman olacağı ile ilgilidir. Bu nedenle aslında doğum haritası analizi ve gelecek öngörüsünün birlikte alınmasını öneririz. Eğer daha önce doğum haritası analizi almışsanız sadece gelecek öngörüsü tercih edebilirsiniz. Gelecek öngörüsünde "önünüzdeki süreci nasıl yönetebileceğiniz" üzerine bir öngörü size iletilir. Bu kişinin yaşamda daha güçlü bir duruş sergilemesini sağlayan bir bakış açısıdır. Kendi hayatınızı planlayabilmek için farklı öngörü yöntemleri ile seçenekler sunulmuştur. Bazısı 15 yıllık uzun bir zamanı içerir. Diğerlerinde ise daha kısa vadeli ancak detaylı analizler olabilir. Aşağıdan planlarınıza uygun bir seçenek belirleyebilirsiniz.

Kronos WEB Uyelik

1 Yıllık Uyelik İçin Tek Ödeme

Kronos WEB Uyelerine Sağlanan Avantajlar

Kronos WEB sitesinde üyelere özel hazırlanan içeriklere erişim hakkı kazanırsınız. Üyelere özel seminerlere katılabilirsiniz. Danışmanlıklarda ve Rektifikasyonda geçerli %5 indirim hakkı kazanırsınız.

Astrokronos.com sayfasındaki makale, kitapçık ve bültenlere şimdi çok uygun fiyata erişebilirsiniz. Yılda sadece 59 TL 'ye tüm e-kitapçıkları indirebilirsiniz.

AstroKronos (1).jpg
  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS