top of page

Hizmet Politikası

Hizmet Şartları

Çerez Kullanım Politikası

Kişisel Veriler Politikası

KVVK Aydınlatma Metni

Etik Nedenler Gereği;

  • 18 yaşından küçük kişilerin haritasına bakılmamaktadır.

  • Çocuklarınızın haritası ile ilgili 18 yaşını doldurmuş olsalar ve kendi rızaları olsa dahi tarafınıza bilgi verilmez

  • Başkasına ait doğum haritası ile ilgili bilgi sizinle paylaşılmaz, sizin haritanız hakkında da başkasına bilgi paylaşımı yapılmaz.

  • Sinastri ya da kompozit haritalarda sadece karşı taraf haritası üzerinden bilgi paylaşımı yapılmaz

  • Soru haritaları geçerli değilse daha sonra kullanmak üzere hakkınız saklı kalır.

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

 

astrokronos.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan Ebru Tansoy Eğitim ve Danışmanlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

bottom of page