Hizmet Politikası

Gizlilik & Güvenlik

Etik Nedenler Gereği;

  • 18 yaşından küçük kişilerin haritasına bakılmamaktadır.

  • Çocuklarınızın haritası ile ilgili 18 yaşını doldurmuş olsalar ve kendi rızaları olsa dahi tarafınıza bilgi verilmez

  • Başkasına ait doğum haritası ile ilgili bilgi sizinle paylaşılmaz, sizin haritanız hakkında da başkasına bilgi paylaşımı yapılmaz.

  • Sinastri ya da kompozit haritalarda sadece karşı taraf haritası üzerinden bilgi paylaşımı yapılmaz

  • Soru haritaları geçerli değilse daha sonra kullanmak üzere hakkınız saklı kalır.

Ödeme Metodu

- Shopier

Detaylı bilgi için Shopier sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

- Havale

Havale ile yapılan ödemelerde lütfen randevu tarihinden 3 gün öncesinde ödeme dekontunu mail ile iletiniz. Havale ile ödemeler için lütfen IBAN numarası isteyiniz.

-Fatura

Faturalarınız alıcı ödemeleri olarak adreslerinize iletilir, lütfen ödeme esnasında basılı fatura talebinizi iletiniz.

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

 

astrokronos.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan Ebru Tansoy Eğitim ve Danışmanlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yasal Uyarı
  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS

WU.jpg