Doğum Haritanızda Juno Nerede ve Nasıl Yorumlanır?

Juno mitolojide Zeus 'un eşidir. Kendisini defalarca aldatan Zeus nedeniyle de biraz sinirli ve intikam peşinde koşan bir tanrıça olarak anlatılır. Herşeye rağmen Zeus 'un resmi eşi olduğu için astrolojide de evlilik, ortaklık ve partneri tanımlar. Sinastri haritalarında kimi zaman önemli açıları gözlenebilmektedir. Ancak esas olarak bir partnerde kişi için önemli olan özellikleri belirtir.


Doğum haritanızda Juno hangi burçta olduğunu siteye ücretli üye olup pdf dosyasını indirerek öğrenebilirsiniz. 1930/2028 yılları arasında tüm listeye ulaşabilirsiniz. Ücretli üyelik avantajlarından yararlanmak için paketleri ana sayfadan inceleyebilirsiniz.


Juno 'nun burcunu öğrendikten sonra hangi evde olduğunu öğrenmek için aşağıdaki tabloyu kullanabilirsiniz. Örneğin yükselen burcunu Aslan ve Juno doğduğunuzda Yay burcunda ise ASC-Aslan kısmından aşağı satırlara bakın ve transit gezegenin yay burcunda olduğu satıra gelin; 5.evde yazdığını göreceksiniz. Demek ki Juno 'nuz "Yay Burcunda" ve "5.evde" yorumu buna göre okuyabilirsiniz.Juno Koç Burcunda ise; kişi aktif, hareketli bir partner arayışındadır. Partnerinin pasif bir tavır sergilemesini istemez. Bu kimi zaman sinirli ve bencil bir partneri de beraberinde getirebilir.


Juno Boğa Burcunda ise; kişi güvenilir, kararlı, kalıcı ve sadık bir partner arayışındadır. Kimi zaman

fazla atıl, cimri ve inatçı olabilir.


Juno İkizler Burcunda ise; kişi hareketli, konuşkan, iletişim yeteneği güçlü bir partner arayışındadır. Ancak bu aynı zamanda bu partnerin yüzeysellik ve yalan gibi handikapları olabilir.


Juno Yengeç Burcunda ise; kişi herşeyden önce duygusal bir partner arayışındadır. Önceliği ailesine veren, destekleyici ve anaç olması önemlidir. Ancak bu partner aynı zamanda sorumluluk almaktan kaçan, alıngan ve aşırı hassas olabilir.


Juno Aslan Burcunda ise; kişi kendisine güvenen, güçlü ve otoriter bir partner arayışında olabilir. Onaylanmak, beğenilmek ve gurur önemli parametrelerdir. Ancak partner fazla baskın ve otoriter olabilir.


Juno Başak Burcunda ise; kişi kendine bakan, sağlığına ve hijyene özen gösteren bir partner arar. Çalışkan olması önemlidir. Ancak bu aynı zamanda fazla eleştirel birini de beraberinde getirebilir.


Juno Terazi Burcunda ise; kişi herşeyden önce kibar, nazik, sosyal bir partner arayacaktır. Görünüşüne özen gösteren birisi olmalıdır. Ancak bu kimi zaman kararsız ya da kararı sürekli karşı tarafa bırakan, harekete geçemeyen bir partneri de getirebilir.


Juno Akrep Burcunda ise; kişi dayanıklı, güçlü ve mahremiyetine özen gösteren bir partner arayışında olacaktır. Ancak bu aynı zamanda fazla kıskanç ve manipülatif bir partneri de beraberinde getirir.


Juno Yay Burcunda ise; bu yabancı bir partneri ya da farklı kültürel yapıdaki bir partneri beraberinde getirebilir. Partner özgürlüğüne düşkün, yolculuklardan keyif alan ve eğitimli birisi olabilir. Ancak bu kimi zaman fazla bağımsız ya da kibirli bir partneri de beraberinde getirebilir.


Juno Oğlak Burcunda ise; bu yaşça büyük bir partneri getirebilir. Daha çok kariyere ve toplumsal yaşama önem veren bir partneri getirecektir. Kişi iş hayatında partnerin kendisine destek vermesini bekleyebilir. Ancak aynı zamanda mesafeli ve depresif bir partneri de beraberinde getirebilir.


Juno Kova Burcunda ise; bu arkadaşlığın ve sosyal yaşamın daha çok önemli olduğu bir ilişki getirebilir. Partner farklı ve bireysel olabilir. Bu aynı zamanda bağlanma sorunları yaşayan ve heyecansız birini de getirebilir.


Juno Balık Burcunda ise; bu daha çok fedakar ve affedici bir partner getirebilir. Ancak aynı zamanda kişi gerçeklerden kaçmaya ve bağımlılıklara meyilli olabilir.

Doğum haritasında Juno 'nun bulunduğu ev de aynı zamanda partner ve ilişki dinamikleri hakkında fikir verebilir.


Juno 1.evde ise; bu ilişkilerin sizin yaşamınızdaki önemini vurgular, kimliğinizin ya da kişiliğinizin bir parçası gibidir. Evlilik ya da partneriniz kendinizi dışarıya tanıtırken kullandığınız bir gösterge olabilir.


Juno 2.evde ise; bu evliliğin maddiyatla ilgisi olabileceğini gösterecektir. Ya da partner sizin kendinize verdiğiniz değeri desteklemelidir.


Juno 3.evde ise; iletişim kesinlikle evlilikte sizin için önemli bir parametre olacaktır. Hareketli bir birliktelik olabilir, yolculuklar öne çıkabilir. Eşin sizi dinliyor olması önemlidir.


Juno 4.evde ise; evlilikten önce öyle olmasa bile evlendikten sonra ev yaşamı sizin için önemli bir hal alabilir. Evde vakit geçirmek, evin güvenliği ve konfor öne çıkabilir.


Juno 5.evde ise; herşeyden önce çocuklar evliliğin önemli bir parçası olacaktır. Elbette romantizm önemlidir ve hayatı daha keyifli bir hale getirecek bir evlilik arayışında da olabilirsiniz.


Juno 6.evde ise; hizmet etmek, birlikte çalışmak, iş hayatı ya da beraber çalışmak sözkonusu olabilir. Esas olan çalışma hayatı ya da günlük yaşamda iş birliği yapabilmektir.


Juno 7.evde ise; ilişkiler kesinlikle kişinin yaşamı boyunca aradığı önemli bir dinamik olacaktır. Bu sadece evlilik değil, iş ortaklıkları için de böyledir.


Juno 8.evde ise; partnerin gelirleri ya da ortak kazançlar önemli bir konudur. Ancak bu kimi zaman size "sahip olduğunu" düşünen bir partneri de getirebilir.


Juno 9.evde ise; bu yabancı bir partneri destekler ya da en azından evlilik yurtdışında gerçekleşebilir. Yolculukların, eğitimin ön planda olduğu bir partner getirebilir.

Juno 10.evde ise; partner ya da ilişkiler size sosyal statü ya da tanınma sağlayabilir. Ya da partnerin kendisi belki de yönetici konumunda birisi olabilir. Ya da size iş konularında yardımcı olacak bir partner getirebilir.


Juno 11.evde ise; bu bir arkadaşlığın evliliğe dönmesini gösterebilir. Sosyal yaşam evlilik hayatında önemli bir yer tutabilir.


Juno 12.evde ise; bu kişinin yaşamında evlilik görünmeyen bir alandadır. Kişinin yaşamında ağırlık verdiği noktalardan birisi olmayabilir. Ya da partner ortalarda olmayan birisi olabilir. Evliliğin kişinin kendisini kurban gibi hissetmesine neden olması da mümkündür. 12.evin hastaneleri gösterdiği için partner belki de bir sağlık kuruluşunda çalışıyor olabilir.


Doğum Haritasında Juno seminerine katılarak kendi haritanızdaki Juno ile ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Eğer haritanızın ilişkiler konusundaki potansiyelini merak ediyorsanız buradan saatlik seans randevusu alabilirsiniz.


Bu konular da ilginizi çekebilir;


Haritanızı daha yakından tanımak için Kendim İçin Astroloji Eğitimi 'ne katılabilirsiniz.
Etkinlikler sayfasından güncel online seminerleri takip edebilirsiniz.

Profesyonel bir astroloji eğitimi almak istiyorsanız Geleneksel Astroloji Eğitimi ne katılabilirsiniz.
#Juno #İlişkiAstrolojisi #DoğumHaritasındaJuno #evlilik #astrology #Astrolojideevlilikparametreleri

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Rektifikasyon Örneği - Penelope Cruz

Penelope Cruz 'un haritası rektifikasyon pratiği için iyi bir harita. Yükselen burç derecesi Koç 'un sonlarında. Doğum bilgilerinin kesin olduğu ifade ediliyor. Bunu kontrol etmek için öncelikle hayat

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS

WU.jpg