Doğum Haritanızda Juno Nerede ve Nasıl Yorumlanır?

En son güncellendiği tarih: May 30


Juno mitolojide Zeus 'un eşidir. Kendisini defalarca aldatan Zeus nedeniyle de biraz sinirli ve intikam peşinde koşan bir tanrıça olarak anlatılır. Herşeye rağmen Zeus 'un resmi eşi olduğu için astrolojide de evlilik, ortaklık ve partneri tanımlar. Sinastri haritalarında kimi zaman önemli açıları gözlenebilmektedir. Ancak esas olarak bir partnerde kişi için önemli olan özellikleri belirtir.

Doğum haritanızda Juno hangi burçta olduğunu siteye ücretli üye olup pdf dosyasını indirerek öğrenebilirsiniz. 1930/2028 yılları arasında tüm listeye ulaşabilirsiniz. Ücretli üyelik avantajlarından yararlanmak için paketleri ana sayfadan inceleyebilirsiniz.

Juno 'nun burcunu öğrendikten sonra hangi evde olduğunu öğrenmek için aşağıdaki tabloyu kullanabilirsiniz. Örneğin yükselen burcunu Aslan ve Juno doğduğunuzda Yay burcunda ise ASC-Aslan kısmından aşağı satırlara bakın ve transit gezegenin yay burcunda olduğu satıra gelin; 5.evde yazdığını göreceksiniz. Demek ki Juno 'nuz "Yay Burcunda" ve "5.evde" yorumu buna göre okuyabilirsiniz.


Juno Koç Burcunda ise; kişi aktif, hareketli bir partner arayışındadır. Partnerinin pasif bir tavır sergilemesini istemez. Bu kimi zaman sinirli ve bencil bir partneri de beraberinde getirebilir.

Juno Boğa Burcunda ise; kişi güvenilir, kararlı, kalıcı ve sadık bir partner arayışındadır. Kimi zaman fazla atıl, cimri ve inatçı olabilir.

Devamı Juno kitapçığında. Kitapçığı indirmek için üye olunuz.


Doğum haritasında Juno 'nun bulunduğu ev de aynı zamanda partner ve ilişki dinamikleri hakkında fikir verebilir.

Juno 1.evde ise; bu ilişkilerin sizin yaşamınızdaki önemini vurgular, kimliğinizin ya da kişiliğinizin bir parçası gibidir. Evlilik ya da partneriniz kendinizi dışarıya tanıtırken kullandığınız bir gösterge olabilir.

Juno 2.evde ise; bu evliliğin maddiyatla ilgisi olabileceğini gösterecektir. Ya da partner sizin kendinize verdiğiniz değeri desteklemelidir.


Devamı Juno Kitapçığında. Indirmek için üye olunuz.


Eğer haritanızın ilişkiler konusundaki potansiyelini merak ediyorsanız buradan saatlik seans randevusu alabilirsiniz.


Aşağıdaki yazılar da ilgilinizi çekebilir;

Doğum Haritasında Juno 'nun Açıları

Satürn Transitleri


Haritanızı daha yakından tanımak için Kendim İçin Astroloji Eğitimi 'ne katılabilirsiniz.
Profesyonel bir astroloji eğitimi almak istiyorsanız Geleneksel Astroloji Eğitimi ne katılabilirsiniz.


Kaynaklar:

İlişkiler Astrolojisi - Öner Döşer / Barış Özkırış

Astrolojide Temel Kavramlar - Öner Döşer

#Juno #İlişkiAstrolojisi #DoğumHaritasındaJuno #evlilik #astrology #Astrolojideevlilikparametreleri

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS