Sık Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Doğum saatimi bilmiyorum. Ne yapabilirim?


Eğer 0-4 saat gibi belirli bir saat aralığı varsa Rektifikasyon işlemi yapılabilir. Bu işlemde daha önce hayatınızda gerçekleşmiş olayları öngörebildiğimiz bir yükselen burç derecesi buluruz. Bunun için gün/ay/yıl şeklinde önemli tarihleri iletmeniz gerekecektir. İkinci olasılık ise Horary Astroloji tekniğidir. Bu teknikte özellikle belirli bir konudaki sorunuza cevap buluruz. Teknikle ilgili örnekleri buradan okuyabilirsiniz. Doğum saatiniz belli olsa da horary danışmanlığı alabilirsiniz. Bu danışmanlık esnasında Horary dışında başka teknikleri de kullanıyorum.
Çocuğumun haritasına bakabilir miyiz? Nelere yetenekli?


Lütfen Hizmet Politikası bölümüne göz atınız. Etik kurallar gereği çocuğunuzun haritasına bakamayız.
Astroloji Danışmanlığını Ne Zaman Almalıyım?


Yıllık astroloji danışmanlıklarını doğum gününden doğum gününe almanızı öneririz. Çünkü kullandığımız bazı teknikler doğum gününden doğum gününe kadar geçerlidir. Bu nedenle önünüzdeki yaşın nasıl geçeceğini öğrenmek için yıllık danışmanlık almanızı öneririz. Ara danışmanlıkları her zaman kullanabilirsiniz. Örneğin önemli gelişmeler zamanında belirli konular için alınabilir. Örneğin bir iş değişikliği, ilişkilerinizle ilgili önemli kriz zamanları, bir yatırım kararı öncesi gibi. Ya da belirli bir sürecin nasıl geçeceğini merak ediyorsanız bunun için de kullanabilirsiniz. Hem doğum haritanız hem de gelecek öngörüsü ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Kronos WEB Üyeliğinde Olan Aylık Buluşmalarda Haritamızla İlgili Yorum Yapıyor Musunuz?


Evet, canlı buluşmalar esnasında üye haritaları üzerinden soru cevap yapabiliyoruz. Her yeniay/dolunay öncesi bir buluşmamız oluyor.