top of page

ASTROLOJİ SORULARI

 • Doğum saatimi bilmiyorum. Ne yapabilirim?
  Eğer 0-4 saat gibi belirli bir saat aralığı varsa Rektifikasyon işlemi yapılabilir. Bu işlemde daha önce hayatınızda gerçekleşmiş olayları öngörebildiğimiz bir yükselen burç derecesi buluruz. Bunun için gün/ay/yıl şeklinde önemli tarihleri iletmeniz gerekecektir. Bilgi almak isterseniz talebinizi iletin, size email ile dönüş yapılacaktır.
 • Astroloji Danışmanlığını Ne Zaman Almalıyım?
  Yıllık astroloji danışmanlıklarını doğum gününden doğum gününe almanızı öneririz. Çünkü kullandığımız bazı teknikler doğum gününden doğum gününe kadar geçerlidir. Bu nedenle önünüzdeki yaşın nasıl geçeceğini öğrenmek için yıllık danışmanlık almanızı öneririz. Ara danışmanlıkları her zaman kullanabilirsiniz. Örneğin önemli gelişmeler zamanında belirli konular için alınabilir. Örneğin bir iş değişikliği, ilişkilerinizle ilgili önemli kriz zamanları, bir yatırım kararı öncesi gibi. Ya da belirli bir sürecin nasıl geçeceğini merak ediyorsanız bunun için de kullanabilirsiniz. Hem doğum haritanız hem de gelecek öngörüsü ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
 • Çocuğumun haritasına bakabilir miyiz? Nelere yetenekli?
  Lütfen Hizmet Politikası bölümüne göz atınız. Etik kurallar gereği çocuğunuzun haritasına bakamayız.
 • Eğitimler Hakkında Bilgi Almak İstiyorum
  Merhaba, 2024 - 2025 yılı online eğitimler başlıyor. Bilgi almak için mesaj atabilir veya Eğitim sayfasından ön kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıca uzaktan eğitim şeklinde sertifikalı eğitimler de mevcuttur. Temel, orta ve uzmanlık seviyesi eğitimler için Astroloji Eğitimi sayfasını inceleyebilirsiniz. Eğitimler süresizdir, kendi hızınızda çalışır ve dilediğiniz zaman tamamlayabilirsiniz. İstediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.
 • Danışmanlık İçin Bilgi Almak İstiyorum
  Eğer doğum saatinizi bilmiyorsanız Rektifikasyon yani doğum saati belirleme hizmeti almalısınız. Eğer doğum haritanız ve gelecek öngörüsü ile ilgili sorularınız varsa Danışmanlık Paket I alabilirsiniz. Yıllık analiz, bir yıl boyunca gerçekleşecek tutulmalar, retrolar ve transitlerin detaylı incelendiği bir analizidir. Bu analizle birlikte size yazılı olarak bir yıllık transit analizi de iletilir. Doğum Haritası Seansı ile Kariyer + Finans + İlişki ve Sağlık konularında haritanızda ağırlık vermeniz gereken alanları ve dikkat edilmesi gereken konuları öğrenebilirsiniz. Eğer Kariyerinizle ilgili detaylı bir analiz isterseniz 5 yıllık uzun vadeli bir analiz seçeneği de mevcuttur. Terfi tarihleri, kariyerinizde yükselmenize destek olarak kişi, sektör ve departmanları bu seansta detaylı olarak çalışıyoruz. Detaylı bilgi için astrokronos.com/astrolojianalizi sayfasını inceleyebilirsiniz.
 • Danışmanlık Fiyatları Nedir?
  Danışmanlık sayfasından tüm fiyatları görebilirsiniz.
 • Üyelik Fiyatları Nedir?
  astrokronos.com/uyelik sayfasından fiyatları öğrenebilirsiniz.
bottom of page