Sık Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Doğum saatimi bilmiyorum. Ne yapabilirim?


Eğer 0-4 saat gibi belirli bir saat aralığı varsa Rektifikasyon işlemi yapılabilir. Bu işlemde daha önce hayatınızda gerçekleşmiş olayları öngörebildiğimiz bir yükselen burç derecesi buluruz. Bunun için gün/ay/yıl şeklinde önemli tarihleri iletmeniz gerekecektir. İkinci olasılık ise Horary Astroloji tekniğidir. Bu teknikte özellikle belirli bir konudaki sorunuza cevap buluruz. Teknikle ilgili örnekleri buradan okuyabilirsiniz. Doğum saatiniz belli olsa da horary danışmanlığı alabilirsiniz. Bu danışmanlık esnasında Horary dışında başka teknikleri de kullanıyorum. Bu nedenle seanslar yaklaşık 30 dakika sürüyor ve online görüşme yapılıyor.
Çocuğumun haritasına bakabilir miyiz? Nelere yetenekli?


Lütfen Hizmet Politikası bölümüne göz atınız. Etik kurallar gereği çocuğunuzun haritasına bakamayız.
Astroloji Danışmanlığını Ne Zaman Almalıyım?


Yıllık astroloji danışmanlıklarını doğum gününden doğum gününe almanızı öneririz. Çünkü kullandığımız bazı teknikler doğum gününden doğum gününe kadar geçerlidir. Bu nedenle önünüzdeki yaşın nasıl geçeceğini öğrenmek için yıllık danışmanlık almanızı öneririz. Ara danışmanlıkları her zaman kullanabilirsiniz. Örneğin önemli gelişmeler zamanında belirli konular için alınabilir. Örneğin bir iş değişikliği, ilişkilerinizle ilgili önemli kriz zamanları, bir yatırım kararı öncesi gibi. Ya da belirli bir sürecin nasıl geçeceğini merak ediyorsanız bunun için de kullanabilirsiniz. Hem doğum haritanız hem de gelecek öngörüsü ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Kronos WEB Üyeliğinde Olan Aylık Buluşmalarda Haritamızla İlgili Yorum Yapıyor Musunuz?


Evet, canlı buluşmalar esnasında üye haritaları üzerinden soru cevap yapabiliyoruz. Her yeniay/dolunay öncesi bir buluşmamız oluyor.

Sorularınızı iletin >>>
  • pngegg
  • Spotify Sosyal Simge
  • YouTube
  • Instagram
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS