Ögrenci

Girisleri

Öğrenciler ders sayfalasına buradaki linkler üzerinden ulaşabilir. Ders ücreti ödeme linkine de buradan ulaşabilirisniz.

Ders İçerikleri ve Verilen Egitimler

Eğitimler ve ders içerikleri ile ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Gelecek olan eğitimlere önkayıt yaptırabilirsiniz.

Video

Kurslar

Geçmiş seminer ve kursları video ders olarak da alabilirsiniz.

Kursların seviyeleri ayrıca belirtilmiştir.

Güncel Seminerler

Güncel seminerleri buradan talip edebilirsiniz. Bazı etkinlikler sadece üyelere ve/veya öğrencilere özeldir.

 

Yeni Nesil Astroloji Eğitimi

Eğitimler online veya uzaktan eğitim şeklindedir. Eğer bitirme hızınızı kendiniz ayarlamak istiyorsanız uzaktan eğitimleri seçebilirsiniz. Uzaktan eğitimler videp ders, test ve ödevler şeklindedir. Gruplar üzerinden soru sorma şansına sahipsiniz. Ayrıca düzenlenen etkinliklere ücretsiz veya indirimli olarak katılıp pratik yapma imkanına da sahip olursunuz.

Online dersler haftada bir gün yapılır. Eğitime göre kurs süresinin uzunluğu değişebilir. Etkinlikler bölümünden online ders içeriklerine ulaşıp kayıt olabilirsiniz.

Etkinlikler, eğitim ve pratiği birlikte sunar. Birçok seminerlerde katılımcı haritaları üzerinden de değerlendirme yapılır. Bazı etkinlikler Astrokronos Öğrencilerine ve üyelerine ücretsizdir.Her etkinlikte indirim ya da ücretsiz katılım imkanları belirtilmektedir.

Eğitime Kayıt Olan Tüm Öğrenciler KronosÜyelere Sağlanan İndirimlerden Faydalanabilir.

astrokronos.com (2).jpg

Ebru Tansoy

  • Gri Instagram Simge
  • Grey LinkedIn Icon
2021/2022 Eğitim Kayıtları

Profesyonel Astroloji Eğitimleri içerisinde Temel+Orta  seviye birlikte ve İleri seviye eğitimler, Uzmanlık olarak  Horary Astroloji eğitimi verilmektedir. Ayrıca temel seviye bilgisine sahip olanlar için  Harita Yorumlama Atölye Grupları düzenlenir.

Eğitmen hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz.

 
Sarı Girişim İş Sunum (2).jpg

Video Kurslar

Geçmiş seminerlerin tekrarını video ders olarak izleyebilirsiniz. Bu derslerin bazıları üyelere de ücretsiz olarak sunulmaktadır. Üye olabilir veya seminerleri tek başına satın alabilirsiniz.