Sat, Mar 21
Sakur Studio - Cafe
Kendim İçin Astroloji - İzmir Yüzyüze
[Bu atölye, kişilerin kendi doğum haritalarını öğrenmeleri için düzenlenmiştir. Genel katılıma açıktır.] Bu Eğitim Sonunda; [Katılımcılar yeniay ve dolunaylardan nasıl etkileneceklerini anlayabilecek kadar harita bilgisine sahip olabileceklerdir.]
Paylaş
Mon, Apr 06
Online
Karma + Dharma + SwaDharma
Katılımcılar, karma – dharma – swadharma ile ilgili temel bilgi edineceklerdir. Swadharmaları ile ilgili kısa bir bilgilendirmeye sahip olacaklardır.
Paylaş
Sat, Apr 25
Çeşmekeş Otel
Astroloji Kaçamağı
Çeşmede 1 gece 2 günlük astroloji kaçamağında buluşuyoruz. Bir hafta sonu kendinize zaman ayırın ve kendinizle ilgili fark etmediğiniz güzellikleri keşfedin. Size yaşam enerjisi verecek şeyleri, şanslı olduğunuz alanları, hayatımızdaki kişileri ve onlarla ilişkilerimizi inceleyeceğiz.
Paylaş
Thu, Apr 30
Kızılbük Ahşap Evleri
Astroloji Tatili
3 Gece 4 Gün Astroloji ve Yoga Tatili Doğum haritalarını derinlemesine çalışacağımız bu tatilden sonra yeniay ve dolunayların haritalarınıza etkisi yorumlayabileceksiniz. Kendi haritanız üzerinden kök sorunları ve çözümlerini çalışacağız. Bu süreçte yoga ve nefes çalışmaları yapılacak.
Paylaş
  • Gri LinkedIn Simge
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS