Tue, Jun 09
Online
Kendim İçin Astroloji - Online 5 Hafta
[Bu atölye, kişilerin kendi doğum haritalarını öğrenmeleri için düzenlenmiştir. Genel katılıma açıktır.] Toplam 5 hafta sürecektir. Bu Eğitim Sonunda; [Katılımcılar yeniay ve dolunaylardan nasıl etkileneceklerini anlayabilecek kadar harita bilgisine sahip olabileceklerdir.]
Share
Mon, Jun 15
Online
Geleneksel Astroloji Teknikleri Eğitimi - Online
Ücret Aylık 550 TL + KDV 'dir. Eğitim süresi 5 aydır. Aylık taksitler şeklinde ödeme yapabilirsiniz. Temel + Orta ve İleri seviye astroloji konularının harmanlanmış bir halidir.
Share
Thu, Jul 02
Online
Yaz Okulu - Öngörü Teknikleri (8 Hafta)
Öngörü teknikleri eğitim sonunda katılımcı haritaları üzerinden de değerlendirilecektir. Modern ve geleneksel yöntemler birlikte anlatılacaktır. Indirim icin kupon kodu; yazokulu
Share
Wed, Jul 08
Online
Horary Astroloji Eğitimi - 2.Grup
12 Haftalık Online Horary Eğitimidir. Ücret Aylık 500 TL + KDV 'dir. Eğitim süresi 3 aydır. Aylık taksitler şeklinde ödeme yapabilirsiniz. 8 Temmuz - 23 Eylül tarihleri arasında yapılacaktır.
Share
  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS