Üyelik Teklifi
Thu, Sep 24
Online
Doğum Haritasında Asaletler ve Yöneticilikler
Doğum haritalarını yorumlarken evlerin veya önemli noktaların yöneticilerini nasıl yorumlarız? Bu yöneticilerin asaletli ya da asaletsiz olması bize ne anlatır?
Paylaş
Üyelik Teklifi
Mon, Sep 28
Zoom
Koç Dolunayı ve Haritalarımıza Bireysel Etkisi
Bireysel haritalarınız üzerinden canlı yorum yapacağımız etkinlikte yine sorularınızı yanıtlayacağım.🎉 Grup 10 Kişi ile sınırlıdır. Dolması halinde 2.grup açılacaktır. Üye olarak veya bilet alarak katılabilirsiniz.
Paylaş
Üyelik Teklifi
Thu, Oct 08
Online
Doğum Haritası Yorumlama Semineri
Kendim İçin Astroloji öğrencileri için astroloji pratikleri üzerine olacaktır. Direk doğum haritaları üzerinden yorumlama çalışılacak. Arzu edenlerin kendi haritaları da çalışmaya dahil edilebilir.
Paylaş
Üyelik Teklifi
Mon, Oct 19
Online
Rektifikasyon Atölyesi (8 Hafta)
Modern ve geleneksel yöntemler birlikte anlatılacaktır. Dört hafta rektifikasyon pratikleri çalışılacaktır. Erken ödemede 1500 TL + KDV dir. 5 Ekim itibariyle 2000 TL+KDVdir. 5 Ekim sonrasında iki taksit olarak ödeme yapabilirsiniz. Uyelere indirimlidir. İndirim kodu: ileri2020
Paylaş
Üyelik Teklifi
Thu, Oct 22
Online
Öngörü Tekniklerinde Antiscia_Online (2.Bölüm)
Antiscia 'nın kullanımı ve çalışma yöntemi üzerine 3 bölümlük bir seminer dizisinin ikinci bölümüdür.İlk bölümde doğum haritasını çalıştık. 2. bölümde Öngörü, 3.bölümde ise Horary tekniğinde kullanımları incelenecektir.
Paylaş
Üyelik Teklifi
Thu, Nov 19
Online
Şans Noktası ve Athla Çemberi
Doğum haritasındaki şans noktasının getirdiklerini inceleyeceğiz. Kadim bir öğreti olan Athla Çemberinin nasıl çalıştığını ve yorumunu inceleyeceğiz. İki bölüm halinde olacaktır. Atölye bölümünde bireysel haritalar incelenecektir.
Paylaş
  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS

WU.jpg