top of page

Horary Eğitimi

Horary Astroloji Eğitimi

Astrolojide bir çok ekipmanımız var. Bunları doğru kullanabilmek sizi 《usta》 yapar.

 

Sıklıkla danışanı doğru enstrümana yönlendirmek gerekmektedir. En doğru cevap doğum haritasında bulunmayabilir. Bu nedenle 《spesifik》 konular için 《horary》 güçlü bir tercih olabilir.

Horary 'de nasıl sorular sorulur?

Ev alabilecek miyim? Dogum haritası ile cevaplanmalıdır. "《Bu evi》 alabilecek miyim?" ise soru haritası ile daha güçlü bir ipucu verir. Pazarlık şansınız var mi? Evde bir sorun var mı? Iyi bir yatırım mı gibi soruları horary ile cevaplayabilirsiniz.

 • (Horary) Astrolojisi Nedir?

  (Horary) Astroloji, bir kişinin özel bir sorunun yanıtını veya gelecekteki olayların gelişimini astrolojik haritalar ve semboller aracılığıyla tahmin etmeye yönelik bir astroloji dalıdır. Bu yöntemde, sorulan soru bir anın astrolojik haritası kullanılarak yanıtlanır.

 • (Horary) Astrolojisine Ne Zaman Bakılabilir?

  (Horary) Astrolojisi, anlık sorular ve durumlar için kullanılır. Yani kişiler, anında bir yanıt aradıkları veya belirli bir olayın gelişimini öğrenmek istedikleri durumlar için bu yöntemi kullanabilirler.

 • (Horary) Astrolojisi Kimler için Uygundur?

  (Horary) Astrolojisi, astrolojiye ilgi duyan herkes tarafından kullanılabilir, ancak özellikle kişisel sorunlarını ve gelecekteki olayları astrolojik bir bakış açısıyla incelemek isteyenler için uygundur.

 • (Horary) Astrolojisi Nasıl Yorumlanır?

  (Horary) Astroloji, bir astrologun o anın astrolojik haritasını çıkararak semboller ve gezegenlerin pozisyonlarını analiz etmesini içerir. Sorunun sorulduğu anın önemli astrolojik faktörleri, astrolog tarafından yorumlanarak sorunun yanıtı elde edilir.

 • (Horary) Astrolojisinde Önemli Açılar ve Evler

  (Horary) Astrolojisinde en önemli açılar ve evler, özellikle Güneş, Ay, yükselen burç ve soruyla ilgili önemli gezegenlerin konumlarıdır. Örneğin, Güneş ve Ay'ın konumu, sorunun hassasiyetini yansıtır.

 • (Horary) Astrolojisi Uygularken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  (Horary) Astrolojisi uygularken, sorunun net, spesifik ve içsel bir öneme sahip olduğundan emin olunmalıdır. Ayrıca, sorunun doğru anının kaydedilmesi kritik önem taşır.

Soru Astrolojisi Eğitimi

Eğitimde horary  kurallarının ince detayları verilecek ve ağırlıklı olarak harita  yoğunluklu çalışılacaktır. 

 

Eğitim sonunda ödev teslimine istinaden başarı  sertifikası verilir. Geleneksel Astroloji eğitimindeki etik kurallar bu  eğitim için de geçerlidir.

 

Eğitim online olarak yapılır. Ders kaydı, sunum dosyası ve gerekli tablolar ders sonrasında sizinle paylaşılır. Ayrıca kolay kullanım için hazırlanan bazı excel tablolarına da erişim hakkı kazanırsınız. Ödevler ve örnek çalışmalarla ders sonrası pratikler devam eder. Eğitim sonrasında Mentörlük alarak pratik sürecinde destek alma şansınız olur.

 

Ayrıca Horary sorularında gerekli olacak bazı notlar sizinle paylaşılır. Bu notlar William Lilly 'nin Christian Astrology gibi Horary astroloji için önemli kitaplardan bölümlerdir. Ayrıca Horary öğrencileri için hazırlanmış özel makaleler de sizlerle paylaşılır.

 

Horary Astroloji Eğitim İçeriği

Ders 1 – Horary Astroloji 'de Kurallar

Ders 2 – Horary Astroloji 'de Evler

Ders 3 – Horary Astroloji 'de Göstergeler

Ders 4 – Horary Astroloji 'de Açılar

Ders 5 - Ağırlama Asalet ve Sabit Yıldızlar

Ders 6 - Arap Noktaları

Ders 7 - Horary Astroloji 'de Iliski Soruları

Ders 8.1 - Horary Astroloji 'de Kariyer Soruları

Ders 8.2 - Horary Astroloji 'de Ev Alma ve Taşınma Soruları

Ders 9.1 - Horary Astroloji 'de Eğitim ve Teklif Soruları

Ders 9.2 - Horary Astroloji 'de Hamilelikle İlgili Sorular

Ders 10 - Horary Astroloji 'de Para, Kayıp ve Çalıntı Soruları

Ders 11 - Horary Astroloji 'de Sağlık Soruları

Ders 12 - Ödev Çalışması

ASTROLOJİ EĞİTİMİ

astrokronos.com (2).jpg

Ebru Tansoy

 • Gri Instagram Simge
 • Grey LinkedIn Icon
2023/2024 Eğitim Kayıtları

Profesyonel Astroloji Eğitimleri içerisinde Temel+Orta  seviye birlikte verilmektedir. İleri seviye eğitimler yılda bir kez açılır ve sadece online olarak verilir. Uzmanlık olarak  Horary Astroloji eğitimi verilmektedir. Ayrıca temel seviye bilgisine sahip olanlar için  Harita Yorumlama Atölye Grupları düzenlenir.

Eğitmen hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz.

bottom of page