VİDEO KURSLAR

Video Kurslar uzaktan etğitim şeklindedir. Süreleri derslere göre değişir.

Eski seminer kayıtlarının bazıları üyelere de sunulmuştur.

AÇILAR + AÇI KALIPLARI + AY FAZLARI

Doğum haritasındaki göstergelerin birbirleri ile olan açıları ne anlatır. Geleneksel astrolojide göstergeler yani gezegenler, güneş ve ay hayatımızdaki insanları temsil eder. Bunlar arasındaki açılar da bu kişilerle olan ilişkilerimizi anlatır. Açı kalıpları ise hayatımızda karşımıza çıkacak ve yolumuzu değiştirmemize neden olacak önemli kırılma anlarını temsil eder. Bu açı kalıpları bir transit ya da tutulma ile tetiklendiğinde yaşamımız yön değiştirir.

 

Açıları, açı kalıplarını ve doğum haritasındaki ay fazlarını öğrenmek size hayatınızda tekrar eden kalıpları anlamanıza da yardım eder. Hep bir filmin aynı sahnesini tekrar tekrar yaşadığınız hissine kapılıyorsanız bu haritada defalarca bir patternin tetiklendiğini gösterir. Peki aslında size anlatmak istediği nedir?

  • pngegg
  • Spotify Sosyal Simge
  • YouTube
  • Instagram
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS