VİDEO KURSLAR

Video Kurslar uzaktan etğitim şeklindedir. Süreleri derslere göre değişir.

Eski seminer kayıtlarının bazıları üyelere de sunulmuştur.

BAŞLANGIÇ DÜZEYİ

İçerik: 45 Dk Video Seminer Kaydı + Hesaplama Ders Notu

Bu atölye, kişilerin yaşamlarındaki kök sorunları çözebilmeleri için hazırlanmıştır. Genel katılıma açıktır.

Bu Eğitim Sonunda; Katılımcılar, doğum haritası üzerinden element hesaplamasını öğrenecek,  eksik ya da aşırı olan elementlerin etkilerini ve bunları çözme yöntemleri  üzerine çalışma fırsatı bulacaklardır. Yoga eğitmenleri, tamamlayıcı tıp  üzerine çalışanlar, nefes koçları ve birebir danışmanlık hizmeti veren her  disiplin faydalanabilir.

 

Fiyat:

59 TL

ORTA SEVİYE

İçerik: 36 Dk Video Seminer Kaydı + Juno ve Lilith Kitapçıkla

İlişkilerde belirleyici kontakların üzerinde duracağımız ve ana şemayı belirleyeceğimiz bir etkinlik olacaktır.

İlk bölümde sinastri haritalarının analizi ile ilgili teknik bilgi verilecektir. Bu bilgilerde öncelikli olarak kitaplarda verilen reçete bilginin ötesine geçmek için farklı haritalar incelenecektir. Özellikle bu partnerlerin haritalarında ilişkinin süreçleri değerlendirilecektir. Aynı zamanda öngörü teknikleri ile birlikte değerlendirmeler yapılacaktır.

Fiyat:

118 TL

TEMEL SEVİYE

İçerik: 62 Dk Video Seminer Kaydı

Doğum haritasında güçlü bir asalete sahip bir gösterge insana tabiri caizse bir "hediye" verir. Bu hediyeyi nasıl kullanacağımız, hayatımıza nekadar dahil edebileceğimiz ise haritadan haritaya değişir. Ama önemli olan o güçlü ve sizi mutlu edecek olan hediyeyi keşfedebilmek. Sonra bu keşfettiğiniz hediyeyi yavaş yavaş besleyebilmek gerek.

Doğum haritasında asaletleri nasıl yorumlarız? Farklı yöneticilikler bize ne anlatır? Bu yöneticilerin asaletli ya da asaletsiz olması ne anlama geliyor?

Fiyat:

118 TL

İLERİ SEVİYE

İçerik: 55 Dk Video Seminer Kaydı

Bu seminerde hayatımızdaki kadersel olayları nasıl öngörebileceğimize dair detaylı bir harita analizi yapıldı. Bu analiz esnasında ileri teknikler kullanılmaktadır.

 

Birden fazla tekniğin bir arada kullanımınında hem kendi hayatınızdaki önemli dönüm noktalarını belirlemek hem de danışmanlık verdiğiniz esnada neleri kontrol etmeniz gerektiği ile ilgili bir çalışmadır.

 

Bu çalışma esnasında tüm bir yıllık öngörüde en önemli olayın zamanını belirlemeyi de çalıştık.

Fiyat:

118 TL

TEMEL SEVİYE

İçerik: 30 Dk Video Seminer Kaydı

Görünmeyeni görebilmek, gizli olanı farketmek ve doğum haritasına daha derin bakabilmek.... Sıradan bir yorumun ötesine geçebilmek için kadim astrologların alet çantasından gizli bir cevher... Antiscia bir paragraftan daha fazlasını hakediyor..

Bu seminerde örnek haritalarda yaşanmış olaylar üzerinden dogum haritasında nasıl çalıştığını inceleyeceğiz.

Temel astroloji bilginiz varsa yeterlidir.

Fiyat:

118 TL

İLERİ SEVİYE

İçerik: 45 Dk Video Seminer Kaydı

Bu seminer esnasında bir kişinin farklı yıllarda hem yıl yöneticisinin hem de dönüş haritasının etkilerini çalıştık.

Zor ve başarılı yılların ayrımlarını yapmada solar/güneş dönüşü haritalarının gücü yadsınzamaz. Ancak burada yorumda önemli bir iki püf nokta yer almaktadır. Bu püf noktaları kontrol ederek hangi senelerin başarı ve mutluluk vaadettiğini gözleyebilirsiniz.

İleri seviye tekniktir. Doğum haritası yorumlayabiliyorsanız bu tekniği de çalışabilirsiniz.

 

Fiyat:

118 TL

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS

WU.jpg