top of page
gea uzaktan eğiti içeri.jpg

GELENEKSEL ASTROLOJİ

Profesyonel astroloji eğitimidir. Eğitimin sonunda projesini başarıyla teslim edenler "Başarı Sertifikası" alabilirler.

 

Bu eğitim üç yıllık temel/orta ve ileri seviye astroloji eğitimindeki Geleneksel Tekniklerin harmanlanmış bir halidir.

Geleneksel astrolojinin en güçlü yanı olay bazlı ve somut konulara odaklandığı için nokta vuruşu isabetli yorumlar yapabilmesidir.

Eğitim 2 Bölümden oluşur. Temel Seviye Astroloji ve İleri Seviye Astroloji olarak iki kademelidir. Güncel Online Eğitime Etkinlikler sayfasından kayıt olabilirsiniz.

 

İlk 10 Modül olan GEA101, Uzaktan eğitim modülü olarak da alınabilir. Uzaktan eğitim modülünü tamamlayanlar sertifika almak isterse ayrıca proje ödevi vererek sertifika alabilirler. Sertifika ücreti eğitim ücretine dahil değildir.

Öngörü tekniklerini içeren GEA201 sadece online olarak verilir. Bu eğitime katılmak için en azından uzaktan eğitim modülü ile GEA101 'i almaları tavsiye edilir.

Eğitime Kimler Katılabilir?

GEA101, temel seviye bilgilerin de verildiği bir eğitimdir. Bu eğitimi almak için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Daha önce başka ekollerden eğitim almış ancak geleneksel dile aşina değilseniz uzaktan eğitim modülünü almanız önerilir.

 

Eğitim Konusu

Geleneksel Astroloji teknikleri üzerine bir eğitimdir. Kişinin evlilik potansiyeli / Mesleki başarısı / Finansal başarısı / Çocuk Sayısı gibi teknikler değerlendirilecektir. Başka bir harita gerektirmeyen öngörü (Gelecek Tahmini) yöntemleri de bu eğitimin ilk bölümünde (GEA101) verilir. Bunun öncesinde geleneksel astrolojinin temeli olan kurallar incelenecektir.

Temel Semboloji geleneksel bakış açısıyla anlatılacaktır. Bu, öngörü tekniklerini öğreneceğimiz ikinci bölümde daha isabetli yorumlar yapmanızı sağlayacaktır. Geleneksel astrolojinin en güçlü yanı olay bazlı ve somut konulara odaklandığı için nokta vuruşu isabetli yorumlar yapabilmesidir.

Eğitimin İçeriği

GEA101 - Temel ve Orta Seviye

(Uzaktan Eğitim Modülü Vardır)

Modül 1: Gezegenler ve Işıklar

Modül 2: Burçlar

Modül 3: Evler

Modül 4: Asaletler ve Yöneticilikler

Modül 5: Açılar ve dispozitör kavramı

Modül 6: Lotlar (Arap Noktaları)

Modül 7: Sect

Modül 8: Göstergeleri Belirlemede Temel Noktalar

(Kariyer/Evlilik/Finans ve Çocuk Göstergeleri)

Modül 9: Harita Analizi
Modül 10: Doğum Haritası Üzerinden Öngörü

(Gelecek Tahmini Üzerine Geleneksel Yöntemler)