EBRU TANSOY KİMDİR?

Dokuz Eylül Üniversitesi Çevre Mühendisliği mezunudur. Uzun yıllar bireysel astroloji çalışmalarından sonra 2014 yılında profesyonel olarak astroloji eğitimlerine başlamıştır. Önce Barış İlhan Astroloji Enstitüsünde Modern Astroloji eğitimi almıştır. 2015 yılında The National Council for Geocosmic Research, Inc., (NCGR) 1. Seviye sertifika almaya hak kazanmıştır. Daha sonra Öner Döşer AstroArt 'dan geleneksel astroloji eğitimini tamamlayarak mezun olmuş ve diplomasını almıştır. Uluslararası sertifika süreci için ISAR Danışmanlık Becerileri ve Etik İlkeler Eğitimlerini almış ve sınavlardan başarılı olarak 2018 yılında ISAR Cap Sertifikasını almıştır.

 

Uzmanlık dalı olarak Horary (Soru) Astrolojisi sertifika sahibidir. Lee Lehman 'dan İş ve Kariyer soruları eğitimi almıştır. Ağırlıklı olarak Kariyer Astrolojisi ve Geleneksel Astroloji Teknikleri üzerine araştırma çalışmaları devam etmektedir.

 

Aşağıda katıldığı diğer eğitimler yer almaktadır. 

Horary Astrology: Jobs, Business Decisions J. Lee Lehman, PhD
Roy Gillett: Using Astro-cycles in our Personal Lives and Mundane Forecasting

Maggie Hyde: Things Suddenly Happening

Chris Brennan: How to Rectify a Birth Chart Lecture

Nina Gryphon: Solar and Lunar Returns Predict Your Year
Kariyer Astrolojisi: Binnur Zaimler
Hakan Kırkoğlu: 2016 Yaz Okulu "Hayat Temaları - Prenatal Tutulmalar" 
Barış İlhan - Astrolojinin Kötü Çocukları: 6., 8, & 12. Evler

  • pngegg
  • Spotify Sosyal Simge
  • YouTube
  • Instagram
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS