Kronos Üyelik Sistemi

Kronos Üyelik Sistemi, kişisel gelişimine yatırım yapan ve meraklı zihinler için hazırlanmıştır.

Kronos WEB paketi ile WEB sitesi üzerinden üyelere özel hazırlanmış içeriklere erişebilirsiniz. Her ay düzenlediğimiz yeniay/dolunay seminerlerine canlı katılırsınız. Ve haritanız üzerinden soru/cevap yapma şansınız olur.

Kronos KITAP, temel pakettir. Diğer üyelikler bu temel paketin üzerine eklenen seçeneklerle zenginleştirilmiştir. Yeniay Dolunay seminerlerine de katılmak istiyorsanız WEB, eğer profesyonel olarak astroloji ile ilgileniyorsanız GEA paketini seçebilirsiniz.

Tüm Kronos Üyelerin astrokronos.com 'da sunulan danışmanlıklarda geçerli sınırsız %15 indirim hakkı bulunmaktadır.

Aylık Buluşmalar

Her yeniay ve dolunayda canlı buluşmalarla soru cevap yapıyoruz. Harita bilgileriniz üzerinden bu yeniay/dolunayın sizin için neler getirebileceği üzerinde duruyoruz.

 

Seminerler

 

Her seviyede farklı seminerler düzenlenmektedir.  Bu seminerler kimi zaman üyelerin taleplerine göre şekillenebilmektedir. Geçmiş seminer kayıtları sistemde yüklüdür. Yeni yapılacak olan seminer duyuruları ise etkinlikler sayfasında duyurulur. Ayda en az bir seminer düzenlenir. Etkinlikler sayfasından bu seminerleri takip edebilirsiniz.

Her üyelik paketi için kendi seviyesine göre ayrı seminerler düzenlenir. Doğum Haritası Yorumlama semineri veya Profesyonel Mentörllük gibi seçenekler üyelik paketlerinde belirtilmiştir.

Kitapçıklar

En çok merak edilen konularda pratik kitapçıklar paylaşılır. Bunlar kimi zaman reçete bilgi şeklindedir. Kimi zaman ise örnek haritalar üzerinden pratik çalışmaları içerir. Pro paketinde paylaşılan bilgiler daha çok eski metinlerin çevirileri şeklindedir.

Makaleler

Reçete bilginin ötesine geçebilmek için farklı tekniklerin kullanımlarını anlatan profesyonel astrologlara yönetlik makalerler yer almaktadır.