Kronos Üyelik Sistemi

Kronos Üyelik Sistemi, kişisel gelişimine yatırım yapan ve meraklı zihinler için hazırlanmıştır.

Kronos WEB paketi ile WEB sitesi üzerinden üyelere özel hazırlanmış içeriklere erişebilirsiniz. Her ay düzenlediğimiz yeniay/dolunay seminerlerine canlı katılırsınız. Ve haritanız üzerinden soru/cevap yapma şansınız olur.

Kronos WEB, temel pakettir. Diğer üyelikler bu temel paketin üzerine eklenen seçeneklerle zenginleştirilmiştir. Sadece kendi haritanızı öğrenmek istiyorsanız KIA, eğer profesyonel olarak astroloji ile ilgileniyorsanız PRO paketini seçebilirsiniz.

Tüm Kronos Üyelerin astrokronos.com 'da sunulan danışmanlıklarda geçerli sınırsız %5 indirim hakkı bulunmaktadır.

Aylık Buluşmalar

Her yeniay ve dolunayda canlı buluşmalarla soru cevap yapıyoruz. Harita bilgileriniz üzerinden bu yeniay/dolunayın sizin için neler getirebileceği üzerinde duruyoruz.

 

Seminerler

 

Her seviyede farklı seminerler düzenlenmektedir.  Bu seminerler kimi zaman üyelerin taleplerine göre şekillenebilmektedir. Geçmiş seminer kayıtları sistemde yüklüdür. Yeni yapılacak olan seminer duyuruları ise etkinlikler sayfasında duyurulur. Ayda en az bir seminer düzenlenir. Etkinlikler sayfasından bu seminerleri takip edebilirsiniz.

Her üyelik paketi için kendi seviyesine göre ayrı seminerler düzenlenir. Doğum Haritası Yorumlama semineri veya Profesyonel Mentörllük gibi seçenekler üyelik paketlerinde belirtilmiştir.

Kitapçıklar

En çok merak edilen konularda pratik kitapçıklar paylaşılır. Bunlar kimi zaman reçete bilgi şeklindedir. Kimi zaman ise örnek haritalar üzerinden pratik çalışmaları içerir. Pro paketinde paylaşılan bilgiler daha çok eski metinlerin çevirileri şeklindedir.

Makaleler

Reçete bilginin ötesine geçebilmek için farklı tekniklerin kullanımlarını anlatan profesyonel astrologlara yönetlik makalerler yer almaktadır.

GEÇMİŞ ÜYE SEMİNERLERİ

Üyelik süresi sonunda üyeliğiniz otomatik olarak sonlandırılır. Otomatik yenileme yapılmaz. Üyeliğiniz sonlanmadan önce size hatırlatma sistem üzerinden otomatik olarak yapılır. Üyeliğinizi süreniz bitmeden sonlandırmak istemeniz durumunda, herhangi bir ücret iadesi yapılmamaktadır.

Güncel Etkinlikler

GEÇMİŞ SEMİNERLER

Ruh Beden Zihin
Detaylı Harita Analizi
Yıl Lordu ve Transitler
Merkür Retrosu
Satürn Kova Burcunda
Tutulma Semineri
Tutulmaların Üye Haritalarına Etkisi
Üye Buluşması
Sonbahar Semineri
Show More

ÜYELERE ÖZEL KİTAPÇIKLAR

  • Spotify Sosyal Simge
  • YouTube
  • Instagram
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS