Kronos Üyelik Sistemi

Kronos Üyelik Sistemi, kişisel gelişimine yatırım yapan ve meraklı zihinler için hazırlanmıştır. Yeni nesil astroloji eğitimi için aylık paketlerden birini seçerek başlayabilirsiniz. Bu eğitimler kendi haritasını tanımak isteyenler için hazırlanmıştır.

 

3 Farklı Üyelik Sisteminden Birini Seçerek Başlayın

Kronos WEB paketi ile WEB sitesi üzerinden üyelere özel hazırlanmış içeriklere erişebilirsiniz. Kronos Takvime de WEB üzerinden erişim imkanı kazanırsınız.

Kronos Takvim paketi ile hem analizlere hem de cep telefonunuz üzerinden takvime erişim şansı kazanırsınız.

Pro paketi ile Kendim İçin Astroloji Seçeneğini dahil ederek Astroloji Eğitimine Bir Adım Atabilirsiniz.

Tüm Kronos Üyelerin astrokronos.com 'da sunulan tüm hizmetlerde geçerli sınırsız %20 indirim hakkı bulunmaktadır.

Kronos WEB

Kronos WEB sitesinde üyelere özel hazırlanan içeriklere erişim hakkı kazanırsınız. Bu üyelik sayesinde üye sayfasında yayınlanan makale, kitapçık ve seminer kayıtlarına erişim şansınız olur.

Juno Kitapçığı
Lilith Kitapçığı
Asteroid Lilith çalışma kitabı
Geçmiş Seminerlerin Kayıtları

Kronos Takvim WEB Erişimi
Göstergelerin hangi yılda hangi burçta olduğunu gösteren pratik tablolar (Efemerisler)
Aylık Bültenler

Kronos Takvim

Eğer Pratik Astroloji ile ilgileniyorsanız Takvim paketini kullanabilirsiniz. Bu paket ile Kronos Takvime ve sitede yayınlanan dokümanlara ulaşabilirsiniz. Bu dokümanlar size doğduğunuz gün ve yıla göre yorum yapabilmenizi sağlar.

Takvim uygulaması ile günlük akışın farkında olmak ve ajandasını buna göre düzenlemek isteyenler için hazırlandı. Zaman yönetimine önem veren, hayatını planlamayı tercih edenler içindir. Zamanınızı almadan kısa notlar halinde günün önemli saat aralıkları üzerinde durur.3 aylık periyotlar halinde güncellenir. Önemli günlerinizi bakıp kontrol edebilirsiniz. Takvim online olarak sunulan bir hizmettir. Bilgisayar, telefon ve tabletlerden ulaşabilirsiniz. Örnek olarak ücretsiz bölümünü buradan görebilirsiniz.

Kronos Pro

Bu pakette Takvim + Kendim İçin Astroloji Eğitimi + Astroloji ile Tanışma Paketi yer almakta. Ve elbette en önemlisi de 2 gün boyunca haritanızla ilgili sınırsız soru hakkınız bulunmakta. 

Takvim ve eğitim online olarak sunulan bir hizmettir. Bilgisayar, telefon ve tabletlerden ulaşabilirsiniz.

 

Astroloji İle Tanışma Paketi, daha önce hiç astroloji analizi almamış kişiler için basit bir dille yazılmış doğum haritası analizi ve bir yıllık transit analizlerini içerir. Aylık ya da haftalık genel yorumları takip etmeye alışkınsanız bu analiz genel yorumlardan ötesine geçmenin nekadar önemli olduğunu görmenizi sağlayacaktır.

 

2 Gün Boyunca yapacağımız soru cevap analizlerinizi inceledikten sonra istediğiniz zaman başlar. Sorularınız kafanızda netleşene kadar devam eder. Soru+Cevap için sayı sınırlamamız yoktur. Önemli olan astrolojiye ilk adımı atan sizler için temiz bir başlangıç adımı atabilmektir.

  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS