top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

Kariyerde Yükseliş Zamanları

Aşağıdaki örnek haritalarda terfi ve tanınma zamanlarını nasıl belirlediğimizi çalışacağız. Elbette öncelikli olarak haritanın bu konuda taşıdığı potansiyeli belirlemek gerekiyor. Sizi başarıya ulaştıracak göstergeyi belirlediğinizde bunun ne zaman olacağını öngörmek çok da zor değil.


Transitlerle ilgili belirleyici bir nokta var. Transitler, zamanlama için kullanılan bir tekniktir. Haritanın potansiyelinde olan bir konunun açığa çıkacağı zamanı verir. Bu nedenle doğum haritasını tanımak önemlidir. Ayrıca diğer tekniklerin de bunu desteklemesi gerekir, örneğin güneş dönüşü haritaları gibi.


Şans gezegeni Jupiter 'in doğum haritasının 10.evinden geçtiği zamanlar kariyer konusunda bir yükseliş zamanıdır. Bu transitte, genel olarak kariyerde şans ve fırsatlar getirir. Ancak esas zamanlama olarak yükselen dercesine tam bir üçgen açı yaptığında ya da tepe noktası ile kavuşumunda bazı görünür başarılara imza atar. Bununla ilgili bazı örnek haritalar vererek nasıl yorumlandığını açıklayalım.Daha fazlasını okumak ister misiniz?

Bu özel yazıyı okumaya devam etmek için astrokronos.com sitesine abone olun.

bottom of page