Evlilik ve Boşanma Tarihi Belirleme ve Angelina Jolie

En son güncellendiği tarih: Eyl 12

Angelina Jolie, ilişkiler konusunda astrolojik olarak zor bir haritaya sahip. Astrologlar olarak zorlayıcı açılardan kabul ettiğimiz Venüs Uranüs kare açısı bir birliktelikte istikrar sağlamasına balta vurabilecek bir açı. Ani başlayıp biten ilişkiler, sürekliliği mümkün olmayan birlikteliklere çekilme ya da sıradışı ilişkiler bu açının en belirgin özellikleri arasındadır. Bu açı kalıbı herhangi bir zamanda tetiklendiğinde kişinin bir anda yeni bir ilişkiye başlaması ya da ani bir boşanma kararı alması olasıdır.

Daha fazlasını okumak ister misiniz?

Bu özel yazıyı okumaya devam etmek için www.astrokronos.com sitesine abone olun.

Şimdi Abone Olun

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Rektifikasyon Örneği - Penelope Cruz

Penelope Cruz 'un haritası rektifikasyon pratiği için iyi bir harita. Yükselen burç derecesi Koç 'un sonlarında. Doğum bilgilerinin kesin olduğu ifade ediliyor. Bunu kontrol etmek için öncelikle hayat

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS

WU.jpg