Evlilik ve Boşanma Tarihi Belirleme ve Angelina Jolie

Angelina Jolie, ilişkiler konusunda astrolojik olarak zor bir haritaya sahip. Astrologlar olarak zorlayıcı açılardan kabul ettiğimiz Venüs Uranüs kare açısı bir birliktelikte istikrar sağlamasına balta vurabilecek bir açı. Ani başlayıp biten ilişkiler, sürekliliği mümkün olmayan birlikteliklere çekilme ya da sıradışı ilişkiler bu açının en belirgin özellikleri arasındadır. Bu açı kalıbı herhangi bir zamanda tetiklendiğinde kişinin bir anda yeni bir ilişkiye başlaması ya da ani bir boşanma kararı alması olasıdır.


Elbette kişinin kendisi ve haritası konusunda farkındalık kazanması büyük bir adımdır. Astrolojiyi bir kendini tanıma ve geliştirme aracı olarak kullandığınızda zorlu virajlara biraz daha temkinli yaklaşarak hasarsız atlatabilirsiniz.

Şimdi Joline 'nin haritası üzerinden kişinin ilişkiler konusunda nasıl bir deneyim yaşadığına bakalım.Angeline Jolie - 1996 Evlilik Haritası - Transit

1995 yılında Jolie 9.ev ve Balık burcu profeksiyonu yaşıyordur. Yıl yöneticisi Jupiter 'dir. 1996 Mart ayında aktör Jonny Lee Miller ile evlenir. 18 ay sonra ise boşanırlar. Hem 9.ev hem de Jupiter yurtdışı ve yabancılarla ilgilidir. Balık burcu ise bağımlıları temsil eder. Miller Trainspotting filmindeki "sick boy" karakteri ile tanınan İngiliz aktördür. Sembolojiyi karşımıza tam olarak verir.


Aynı tarihte transit Neptün, doğum haritasındaki Venüs ile karşıt açı yaparak ilişkilerle ilgili kafa karışıklıklarını getirmekte. Elbette yavaş bir transit olmakla birlikte Neptün 'ün Balık burcunun modern yöneticisi konumunda olduğunu atlamayalım. Doğum haritasındaki o yılın yöneticisi konumunda olan Jupiter ise Ay düğümlerinden açı almakta. Bu göstergeler Jolie 'ye daha çok bağımlı karakteri ile hafızalara kazanmış yabancı bir sinema sanatçısını eş olarak getirmiştir.1999 ylında boşandıklarında Merkür yıl yöneticisi konumundadır. İkizler burcunda bulunan Güneş ile birlikte Neptün ile bir karşıt açıcı vardır. Daha sonraki örneklerde de göreceğimiz gibi bu karşıt açı Jolie için ayrılıkları temsil eden ikinci gösterge konumunda. Bu tarihlerde transit Pluto ise bu karşıtlığı tetikleyerek kesin bir boşanmayı getiriyor. Elbette aynı yıl yaşanan tutulmaların Jolie 'nin evlilik evinde gerçekleşiyor olması da önemli bir gösterge.Angeline Jolie - 2003 Boşanma Haritası - Transit

Jolie daha sonra 2000 yılında tekrar evleniyor. Bu tarihte Venüs 'ün bulunduğu 1.ev ve Yengeç burcu profeksiyonu yaşıyor. Ve bu evde yer alan Venüs 'ün Uranüs ile karesi tetiklenerek onu tekrar ilişkiler konusunda ani bir değişime itiyor. Bu değişimin ayrılık yerine evlilik yönünde olmasını sağlayan ise aynı tarihlerde tam da Venüs üzerinde transit yapan Kuzey Ay Düğümüdür. Aynı ev içinde yer alan Satürn, Jolie 'ye kendisinden 19 yaş büyük hem aktör hem de müzisyen bir eşi getirir; Billy Bob Thornton. Bu tarihlerde transit Satürn de Jolie 'nin ilerletilmiş Venüs 'ü ile kare açı yaparak bu yaş farkını bir kez daha destekler. Çiftin boşanması 2003 yılını bulur. Bu tarihte Uranüs 'ün bulunduğu 4.ev profeskiyonu yaşanmaktadır. Yönetici Venüs 'tür ve Uranüs ile olan kare açı tekrar tetiklenmiştir. Transitlerde ise Ay düğümleri kendilerine karşıt açı yapmaktadır. Transit Satürn ise ikizler burcunda ilerleyerek Neptün ile olan karşıt açıyı tetiklemektedir.
Angeline Jolie - 2003 Boşanma Haritası - Transit

Jolie ve Brad Pitt, uzun bir birlikteliğin ardından evlilik kararı almışlardır. 2014 Ağustos ayında evlendiklerinde yine 4.ev profesiyonu yaşanmaktadır ve Venüs yıl yöneticisi konumundadır. Uranüs ile olan kare açı tekrar tetiklenir. Aynı tarihlerde bu evde ilerleyen Kuzey Ay Düğümü kişiyi evliliğe doğru itmektedir.


Eylül 2016da ayrılık kararı alındığında ise ay düğümleri desteğini çekmiştir. Transit Satürn ise Güneş ve Merkür ile karşıt açı yapan Neptün 'ü tetikleyerek bir kez daha evliliği bitirmiştir.
Jolie 'nin haritasında gördüğümüz gibi haritanın potansiyelinde yer alan göstergeler ilişkiler konusunda kişiyi sınamaktadırlar. Bu açılar her tetiklendiğinde kişi ilişkileri hakkında önemli kararlar almak durumunda kalmıştır.


Bir kez daha gördüğümüz gibi kişinin kendisi ve kendi içinde taşıdığı dinamiklerin farkında olması yaşamına yön vermesi konusunda önem kazanmakta. Elbette zamanı geldiğinde yine de bu açılar tetiklenecektir. Bunun için hem kendinizi hem haritanızı hem de astrolojik olarak yaşamınızdaki döngüleri tanıyor olmanız önem kazanır.

  • İlişkiler konusundaki diğer yazılara buradan ulaşabilirsiniz.

#ilişkiastrolojisi #angelinejolie #sinema #evlilik #profeksiyon #transit #ileriastroloji

230 görüntüleme
© Copyright by astrokronos
  • Spotify Sosyal Simge
  • YouTube
  • Instagram
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS