Güneş Tutulması Nasıl Yorumlanır?

En son güncellendiği tarih: Eyl 12

Güneş tutulmaları her zaman insanoğlunu ürküten bir olaydır. Özellikle gözlendiği bölgelerde kötü haber getirecek bir uyarı işareti olarak kabul etmişler. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de elbette kimi zaman tutulmanın peşisıra gerçekleşen doğa olayları yüzündendir. Doğa olayları ve tutulmalar arasında bağlantı olup olmadığı bilim insanları tarafından da hala araştırılmaktadır. Bu yazıda ise esas bireysel etkileri üzerine bir fikir vermeye çalışalım. Bizler güneş tutulmalarından neler beklemeliyiz, korkmalı mıyız ya da olabilecekleri değiştirme imkanına sahip miyiz?

Daha fazlasını okumak ister misiniz?

Bu özel yazıyı okumaya devam etmek için www.astrokronos.com sitesine abone olun.

Şimdi Abone Olun
  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS

WU.jpg