Geleneksel Astrolojide Evlilik Zamanı

En son güncellendiği tarih: Eyl 12

Bir çok astroloji tekniğinde yeni bir harita çıkarmanız gerekir. Hesaplamalar yapmak için başka bir haritaya ya da şuan gökyüzündeki göstergelerin bulundukları konumu bilmeye ihtiyaç duyarız. Geleneksel astrolojide de benzer haritalar üzerinden çalışmalar yapılır. Dönüş haritaları yeni bir harita çıkarmayı gerektirir. Birincil ilerletmeler gibi teknikler ise detaylı hesaplamaya ihtiyaç duyarlar. Oysa sadece doğum haritası üzerinden öngörü yapabileceğimiz bazı teknikler yer almaktadır. Ben isabetli öngörüler yapabilmek için en az üç yöntemde aynı sonuca varmak gerektiğini düşünenlerdenim. Bu nedenle öngörü yaparken birden fazla tekniği gözönünde bulundurmayı tercih ediyorum. Bir örnek verelim.

Daha fazlasını okumak ister misiniz?

Bu özel yazıyı okumaya devam etmek için www.astrokronos.com sitesine abone olun.

Şimdi Abone Olun

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Rektifikasyon Örneği - Penelope Cruz

Penelope Cruz 'un haritası rektifikasyon pratiği için iyi bir harita. Yükselen burç derecesi Koç 'un sonlarında. Doğum bilgilerinin kesin olduğu ifade ediliyor. Bunu kontrol etmek için öncelikle hayat

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS

WU.jpg