Geleneksel Astrolojide Evlilik Zamanı

En son güncellendiği tarih: 6 gün önce

Bir çok astroloji tekniğinde yeni bir harita çıkarmanız gerekir. Hesaplamalar yapmak için başka bir haritaya ya da şuan gökyüzündeki göstergelerin bulundukları konumu bilmeye ihtiyaç duyarız. Geleneksel astrolojide de benzer haritalar üzerinden çalışmalar yapılır. Dönüş haritaları yeni bir harita çıkarmayı gerektirir. Birincil ilerletmeler gibi teknikler ise detaylı hesaplamaya ihtiyaç duyarlar. Oysa sadece doğum haritası üzerinden öngörü yapabileceğimiz bazı teknikler yer almaktadır. Ben isabetli öngörüler yapabilmek için en az üç yöntemde aynı sonuca varmak gerektiğini düşünenlerdenim. Bu nedenle öngörü yaparken birden fazla tekniği gözönünde bulundurmayı tercih ediyorum. Bir örnek verelim.


Oldukça basit bir teknik. Elbette her basit teknik gibi güçlü bir altyapı gerektiriyor. Göstergeleri iyi anlamak ve bunları doğru yorumlamak önemli. Göstergenin asaleti, yöneticisi ile durumu iyi incelendiğinde sizi hızlıca sonuca götürebilir. Çok fazla harita çalışmak ve çok fazla pratik yapmak gerekiyor. Bu konuda nekadar çok harita çalışır, kendinizi denerseniz okadar verimli sonuçlar alırsınız.

Meghan Markle haritası üzerinden evlilik tarihlerini çalışalım;

Öncelikli olarak iki evlilik tarihi var elimizde. İlk evliliği kısa sürüyor ve 2 sene sonrasında bir boşanma geliyor. 2011 yılında 7.ev profeksiyonu yaşıyor. Bu evin yönetici gezegeni Satürn. Ancak bu evin almuteni Mars. Mars aslında Yengeç burcunda olduğu için çok da güçlü durumda değil. Ama kendi sektinde hatta hayz konumda. Bunu not olarak alıp Satürn 'e bakalım. Satürn güçlü konumda, yanında bir Jupiter var. Bir iyicille kavuşum halinde olması güzel. Ancak burada 7.evdeki Güney Ay Düğümü gözden kaçmamalı. Üstelik Ay önce Satürn ile kavuşacak ve ardından Jupitere doğru ilerliyor. Yani 9.evin yöneticisine. Bu ilk teknikten farklı bir yöntem ancak bize öngörüyü destekleyen bir parametre daha verdi. Tüm bunlar bize aslında kişinin yaşamında 2.evlilik ihtimaline doğru ilerlediğini göstermekte.


Şimdi önce evlilik tarihi ardından boşanma tarihi haritasına bakalım, diğer teknikleri de değerlendirelim. (Bu bölümü okumak için üye olunuz)

2016 yılına geldiğimizde henüz Prens Harry ile evlilik aşamasında olmasa da ilişkinin halka duyurulması gündemde. Aynı sene bu kez şans noktası önümüze çıkıyor. Üstelik ikizler burcunda ki bu bir haberi duyurmanın göstergesi. Yöneticisi Merkür ise Aslan burcunda ve yanında Kralı temsil eden Aslan burcundaki güçlü Güneş yer almakta. Ve burada birliktelikleri gösteren Kuzey Ay Düğümünü görüyoruz. Makalenin tamamını okumak için üye olunuz.


Bu teknik Geleneksel Astroloji Teknikleri eğitimi esnasında verilecektir. Örnek olması amacıyla Kendim İçin Astroloji öğrencileri ve üyeler için hazırlanmıştır.


Eğer haritanızla ilgili sorularınız varsa buradan saatlik seans randevusu alabilirsiniz.


 #ilişkiastrolojisi #gelenekselastroloji #meghanmarkle #evlilik #gea

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS