2019da Bizi Neler Bekliyor?Iki Duyurum Var!

1-2019 nasıl geçecek ve beni nasıl etkiler diyorsanız ve kafanızda çılgın sorular varsa beklerim.

Jupiter 'in bir yıl boyunca bolluk ve bereket dağıtacağı Yay Burcu geçişini konuşacağız. Aralık 2017 tarihinden beri Satürn Oğlak burcunda, Mart 2020 'ye kadar da burada. Bizlerden iyi bir kariyer planlaması yapmamızı, sorumluluklarımızı üstlenmemizi ve gerçekçi olmamızı istiyor. Üstelik Yengeç ve Oğlak burçlarında Güneş ve Ay tutulmaları yaşayacağız. Önümüzde neler var, nelere dikkat etmeliyiz. Bu sene merkür retrolarının ana teması ne?

Doğum haritalarınızı ve 2019 boyunca sizi etkileyecek bir yıllık transitlerinizi de hediye ediyorum. 10 kişi ile sınırlıdır. Geç kalmadan kaydınızı buradan yaptırabilirsiniz. Konum bilgisi için email atınız.

2019' da Bizi Neler Bekliyor semineri

2-Yakında kendim için astroloji eğitimlerine de Izmir 'de yüzyüze başlıyoruz. 5 hafta surecek. Haftada 2 saat. Son hafta atölyede harita yorumu yapacağız. Buradan ona da rezervasyon yapabilirsiniz.

"Kendim İçin Astroloji" izmir yüzyüze sınıfı Ayrıca "biliyorum ama yorumlayamiyorum" diyenlere Harita Yorumlama Pratikleri de yakında.

#izmir #izmiretkinlikleri #seminer #astroloji #AstrolojiEğitimi #KendimİçinAstroloji #2019 #KIA

0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
© Copyright by astrokronos
  • pngegg
  • Spotify Sosyal Simge
  • YouTube
  • Instagram
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS