top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

Kova Burcunda Merkür Retrosu 14 Ocak - 4 Şubat 2022

Kova burcunda başlayacak olan Merkür retrosu 26 Ocak tarihinde Oğlak burcuna geçiş yapacak. Burada bir süredir zaten Venüs retrosu olduuğu için bu geçiş önemli. Ancak dönelim ve Merkür 'ün retroya başladığı 14 Ocak tarihine bakalım. Sürpriz haberler, beklenmedik program değişiklikleri, elektronik arızalar, elektrik kesintileri gibi olası sürprizler bizi bazı konularda geri adım atmaya itebilir. Bu retro sürecinde karşınıza çıkabilecek olası aksilikler her ne olursa olsun4 Şubat öncesinde önemli kararlar vermekten kaçının. Bu süreci geri çekilme ve yeniden düzenleme olarak kullanabilirsiniz.

Koç Burçları Merkür Retrosundan Nasıl Etkilenecek?

Koç burçları bu retro zamanında eski bir çevreye geri dönüş yapabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızla görüşebilirsiniz. Sürprizlere hazır olun. Bazı programlarınız değişebilir. Esnek planlar yapmak bu anlamda destekletici olacaktır. Elbette bu eski kontaklar kariyeriniz açısından da önemli bir değişimi kapınıza getirebilir. 26 Ocak tarihinde işinizle ilgili konularda bazı ertelemelerin gündeme gelebileceğinin farkında olun. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Veya Tek Soru Danışmanlık ile bu retronun bireysel etkisini öğrenebilirsiniz.


Boğa Burçları Merkür Retrosundan Nasıl Etkilenecek?

Boğa burçları eski bir işe geri dönüş yapabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda bazı sürpriz gelişmeler olabilir. Teknik aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle bu süreçte yeni bir ekipman almak, yeni bir program denemek iyi bir fikir olmayabilir. Şimdi araştırma yapmak, önemli kararları 4 Şubat sonrasında vermek iyi olabilir. 26 Ocak tarihinden sonra ise belki bir yolculuk ya da eğitim planınız ertelenebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Veya Tek Soru Danışmanlık ile bu retronun bireysel etkisini öğrenebilirsiniz.


İkizler Burçları Merkür Retrosundan Nasıl Etkilenecek?

İkizler burçları her merkür retrosu sizin için önemli. Bu dönemleri revizyon, tekrar veya düzenleme zamanları olarak kullanabilirsiniz. Bu retro zamanında ise bir eğitime ara verebilirsiniz. Eski bir eğitime geri dönebilirsiniz. Bir yolculuk planı yapmışsanız esnek olun, bazı plan değişiklikleri yapmanız gerekebilir. 26 Ocak sonrasında ise vergi, sigorta ya da kredi gibi konularda bazı revizyonlar yapmanız gerekebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Veya Tek Soru Danışmanlık ile bu retronun bireysel etkisini öğrenebilirsiniz.Yengeç Burçları Merkür Retrosundan Nasıl Etkilenecek?

Yengeç burçları bu retro zamanında vergi, sigorta, prim gibi konularda bazı aksaklıklar gündeme gelebilir. Eski bir borcu kapatabilirsiniz. Gözden kaçan bir ödeme gündeme gelebilir. 26 Ocak sonrasında ise eski ilişkiler gündeminizi meşgul edebilir. İlişkiler konusunda hassas zamanlardan geçebilirsiniz. Bir sözleşmenin yenilenmesi bu süreçte tekrar gündeme gelebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Veya Tek Soru Danışmanlık ile bu retronun bireysel etkisini öğrenebilirsiniz.


Aslan Burçları Merkür Retrosundan Nasıl Etkilenecek?

Aslan burçları bu retro zamanında ilişkiler konusunda yanlış anlamalara çok açıklar. Bu zaman aralığında iletişimde bazı aksaklıklar yaşanabilir. Bir dava süreciniz varsa bu konularda bazı gecikmeler olabilir. Yer değişikliği, taşınma veya sözleşmeler gündemde ise bu konuda atacağınız adımlara dikkat edin. 26 Ocak sonrasında ise iş yeriniz, ofisiniz, çalışma arkadaşlarınızla iletişim önemli olacak. Belki bu süreçte uzaktan çalışmaya geri dönüş yapabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Veya Tek Soru Danışmanlık ile bu retronun bireysel etkisini öğrenebilirsiniz.


Başak Burçları Merkür Retrosundan Nasıl Etkilenecek?

Başak burçları Merkür retrosu sizin açınızdan her zaman önemlidir. Bu süreçleri bir tekrar değerlendirme ve revizyon zamanları olarak kullanabilirsiniz. İş yerinizde bazı elektronik aletlerde sorun yaşayabilirisniz. Bu da sizi bir süre yavaşlatabilir. Eğer mümkünse geçici çözümlerle idare edip sorunu kesin olarak çözmek için 4 Şubat tarihini bekleyin. 26 Ocak sonrasında daha çok çocuklarınızın eğitimi ile ilgili konularda ertelemeler olabilir. Bu süreçte kendi sağlığınızla ilgili bazı tetkikleri tekrar yaptırabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Veya Tek Soru Danışmanlık ile bu retronun bireysel etkisini öğrenebilirsiniz.


Terazi Burçları Merkür Retrosundan Nasıl Etkilenecek?

Terazi burçları bu retro zamanında eski ilişkilerin tekrar gündeme gelmesi çok mümkün. Bu süreçte yeni bir ilişkiye başlanması çok önerilmez. Eğer bir çocuğunuz varsa onun eğitiminde bir gecikme, erteleme olasıdır. Bilgisayar ya da telefon arızaları ile uğraşabilirsiniz. 26 Ocak sonrasında ise ev aletleri ile ilgili tamiratlar gündeme gelebilir. Eski bir yere dönüş, bir süre ailenizin yanına gitmeniz de olasıdır. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Veya Tek Soru Danışmanlık ile bu retronun bireysel etkisini öğrenebilirsiniz.


Akrep Burçları Merkür Retrosundan Nasıl Etkilenecek?

Akrep burçları bu retro zamanda evde yaşanabilecek teknik arızlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Olası sorunlar için geçici çözümler bulmak ve esas sorunu çözmek için 4 Şubat tarihini bekleyin. Bu süreçte aynı zamanda ailenizle iletişimde aksaklıklar olabilir. 26 Ocak sonrasında ise kardeş, kuzen ve yakın çevrenizle iletişiminiz daha hassas olacak. Araç bakımları, elektronik aletlerinizle ilgili aksaklıklara karşı da hazırlıklı olun. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Veya Tek Soru Danışmanlık ile bu retronun bireysel etkisini öğrenebilirsiniz.


Yay Burçları Merkür Retrosundan Nasıl Etkilenecek?

Yay burçları bu retro zamanında elektronik aletlerinizin bakımı ile uğraşmanız gerekebilir. Mümkünse geçici çözümler bulmak, yeni bir elektronik almak için 4 Şubat sonrasını bekleyin. 26 Ocak sonrasında daha çok maddi konular öne çıkacaktır. Bazı ödemelerde karışıklıklar olabilir. Bu süreçte özellikle maddi konularla ilgili yeni bir imza atmayın ve 4 Şubat tarihini bekleyin. Daha önce verdiğiniz bir borcu da bu süreçte geri alabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Veya Tek Soru Danışmanlık ile bu retronun bireysel etkisini öğrenebilirsiniz.


Oğlak Burçları Merkür Retrosundan Nasıl Etkilenecek?

Oğlak burçları bu retro zamanında maddi konularla ilgili bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Mümkünse borç vermeyin ve kredi çekmeyin. Bu zaman aralığında alınan kredileri ödemekte zorlanabilirsiniz. Verdiğiniz borçları geri alamayabilirsiniz. 26 Ocak sonrasında önemli başlangıçlarla ilgili kararlar almayın ve önemli adımlarınız için 4 Şubat tarihini bekleyin. Fiziksel olarak özellikle cilt, dizler, kemikler ve dişler hassas olabilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Veya Tek Soru Danışmanlık ile bu retronun bireysel etkisini öğrenebilirsiniz.


Kova Burçları Merkür Retrosundan Nasıl Etkilenecek?

Kova burçları bu sizin için önemli bir retro. Bazı konularda geri adım atabilirsiniz. Yeni başlangıçlardan uzak durun. Sağlık anlamında da dikkatli olmanızda fayda var. Özellikle burkulmalar ve ayak bileklerinizin hassas olacağının farkında olun. Bir süre dinlenmek durumunda kalabilirsiniz. 26 Ocak civarında sağlığınıza dikkat edin. Özellikle pandemi nedeniyle dikkatli olmanız gereken bir zaman aralığı olacak. 20 Ocak -4 Şubat arasında tedbirlerinizi arttırın. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Veya Tek Soru Danışmanlık ile bu retronun bireysel etkisini öğrenebilirsiniz.


Balık Burçları Merkür Retrosundan Nasıl Etkilenecek?

Balık burçları bu retro zamanında sağlığınıza özen gösterin. Pandemi ile ilgili tedbirlerinizi arttırın. 14-26 Ocak arasında özellikle dinlenmeye, mümkünse kalabalıklardan uzak durmaya gayret edin. 26 Ocak sonrasında eski bir çevreye geri dönebilir, eski arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz. Arkadaşlarınızla iletişiminiz de hassas olacağı için bu süreçte karşı tarafı doğru anladığınızdan emin olun. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Veya Tek Soru Danışmanlık ile bu retronun bireysel etkisini öğrenebilirsiniz.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kommentare


bottom of page