top of page
astroloji sabit yıldız (1).png

ASTROLOJİ EĞİTİMİ

Sinastri Haritası Yorumu

Temel Astroloji eğitimi almışsanız rahatlıkla sinastri haritası yorumlayabilirsiniz. Eğer astroloji bilmiyorsanız Sinastri Danışmanlığı yani İlişki Analizi alabilirsiniz.

astroloji sabit yıldız (12).png

Sinastri Nedir?

Sinastri, iki kişinin haritalarının birbirlerine etkisini incelediğimiz bir yöntemdir. İki haritayı üstüste oturtarak bir harita çıkarabilirsiniz. Veya her iki haritayı ayrı ayrı çıkartıp inceleyebilirsiniz.

 

İki kişi arasındaki ilişki neyi incelememiz gerektiğini değiştirir. Duygusal bir birliktelikte daha çok ay ve güneşi inceleriz. Oysa bir öğrenci öğretmen ilişkisinde Merkür ve Jüpiter açıları incelenir. Bir iş ilişkisinde ise daha çok Satürn ve Jüpiter öncelikli konumuz olacaktır.

astroloji sabit yıldız (1).png

Astroloji Eğitimi

astroloji sabit yıldız (5).png

Sinastri Örnek Harita Yorumları

Sinastri Haritası Yorumlama atölyesinde gerçek ilişkiler üzerinden inceleme yaptık. Bu pratik sizi ezbere yorumların ötesine geçmenizi sağlar. Ülkemizde bazı tanınmış simaların ilişkilerini inceledik.

astroloji sabit yıldız (11).png

İlişki Astrolojisi Mini Program

Astroloji bilginiz var ve İlişki Analizi öğrenmek istiyorsanız bu mini programı tercih edebilirsiniz. Bu eğitim içinde ayrıca Juno, Lilith ekitapçıkları hediyedir. Evlilik Göstergeleri üzerine makaleler eklenmiştir.

sabit yıldız (1).png

İlişki Soruları, Horary Tekniği

Horary yani Soru Astroloji, ilişki analizinde sıkça başvurduğumuz bir teknik. Bu ilişki nereye gidecek, evlilik olacak mı, benim hakkımda ne düşünüyor gibi soruların yanıtları için bu tekniği kullanabilirsiniz.

Doğru  teknik sizi uzman yapar. Bazı soruların cevapları Doğum Haritasında değildir. Sinastri Haritası iki insanın birbirini nasıl etkilediğini görmenin en kısa yoludur.

astroloji sabit yıldız (3).png
astroloji sabit yıldız (5).png
Sizden Gelenler

"Bu kadar az bilgiyle, bu kadar doğru ve nokta atışı tespitler yapmanız beni çok şaşırttı."

"Geçen sene aldığım danışmanlıktan çok memnun kaldım. Şimdi merakla bu seneyi bekliyorum"

"2019 yılında sizden danışmanlık almıştım. Aşk hayatının hareketlenmesi Mayıs 2021 'i bulabilir demiştiniz. Gerçekten Mayıs ayında aşık oldum ve 6 aydır bir ilişkim var. Muhteşem öngörünüz için teşekkürler."

bottom of page