Chelsea Liverpool Maçı _ 29.09.2018

En son güncellendiği tarih: Eyl 26

1.ev favori takım, 7.ev karşı takım olarak bakarsak;


İlk göze çarpan, genel kurallar arasında olmasa da Uranüs'ün antisyonunun 7.ev girişi üzerinde olması. Bu favori takım için olumlu bir gösterge. 7/10 ve 4.ev yöneticileri köşelerde değil. 4.ev yöneticisinin yanık olduğunu görüyoruz. Bu karşı takım açısından zorlayıcı bir durum. Ay 3.ev girişinde, antisyonu 6.evde.Şans noktasının antisyonu 1.evde ancak ASCden farklı bir burçta, bu nedenle olumlu bir gösterge değil. Ay'ın önündeki açılara bakacak olursak, önce mars ardından güneşle bir üçgeni var. Mars bizim göstergelerimizden birisi değil. Ancak güneş karşı takımın göstergesi olarak favori olmayan takıma bir avantaj getiriyor.


Şans noktasının antisyonu 7derecede. Orb 5 derece aldığımızda çok sınırda bir karesi var ay ile. Bu favorinin kaybedeceğine dair bir gösterge olarak alınabilir.


Ana göstergelerin (1/4/7/10 yöneticileri) açılarına baktığımızda şans noktası ve onun antisyonuna açısı bulunmamakta.


Sonuç olarak eğer maçın bir miktar uzayacağını düşünecek olursak şans noktasının antisyonuna açıyı dahil edebiliriz. Uranüs'ün buradaki etkisi gözlemlemeye değer, zira açı orbu 1 dereceden az. Uranüs etkin olursa maç berabere biter, aksi durumda favori kaybeder.


Burada esas sorun favoriyi belirlemekte. Çünkü oranlara baktığınızda oldukça yakın bir değer gözlüyorsunuz. Ev sahibi ve karşı takım olarak bakılabilir, ancak bu herzaman iyi çalışan bir sistem değil. Ancak burada logolardan gidecek olursak logosundaki mavi aslan ile Chelsea için 7.evi kullanabiliriz.


#SporAstrolojisi #2018 #Astrology #Chelsea #Liverpool #MaçTahmini #Futbol #PremierLig

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS

WU.jpg