Fenerbahçe Başakşehir Maçı_07.10.2018

En son güncellendiği tarih: Tem 3Fenerbahçe Başakşehir 07.10.2018 18:00 Ülker Stadyumu (40°59'15.6"N 29°02'12.3"E)

1.Ev favori 7.Ev karşı takım olarak kabul edilmiştir.


1.ev yöneticisi Mars, 7.ev yöneticisi Venüs burcun ilk dereceleri yükseliyor. Dip nokta yöneticisi ay olduğu için 4/10 yöneticileri bu yorumda gözardı edilmiştir.


Ay 'ın antisyonu 6drc Koç burcundadır. Orb 5,5drc olduğu için çok güçlü bir gösterge değildir. Yine de favori takım için avantajdır.


Ay boşluktadır ve önünde açısı kalmamıştır. 7.eve uzaktır, bu nedenle karşı takıma bir avantaj sağlamıyor.


7.ev yöneticisi geri harekette. Bu karşı takım için bir dezavantaj.


Şans noktasının antisyonu 7.ev içinde ama ev çizgisine uzak, ikincil bir gösterge. Yine de karşı takım için çok güçlü olmasa da bir avantaj.


Şans noktasının dispozitörü Jupiter, 1.ev yöneticisinin antisyonu ile kavuşuyor. Bu favori takım için ikincil derecede bir avantaj.


Burada burcun ilk derecelerinin yükseliyor olması dikkat çekici. Eğer maçın ilk dakikalarında yakalanan goller maç sonucunu belirlerse şaşırmayacağım.


Pluto tepe noktasına yakın değil ancak yine de 10.evin içinde. Bu kimi zaman ezici üstünlükleri göstermekte. Orb uzak olduğu için çok güçlü değil. Yine de favori takımın baskınlığı burada hissedilebilir.


Genel kurallar içerisinde olmamakla beraber, tepe noktasına yakın bir Satürn kimi zaman cezalı bir maç göstergesi olabiliyor. Fenerbahçenin yakın zamanda kadro dışı bırakılmalar nedeniyle oldukça olaylı bir gündemi var. Bu nedenle 10.ev fenerbahçe ile bağlantılı olabilir. Üstelik yöneticisi Mars da GADden uzaklaşıyor. Bu da takımdan ayrılmaları ifade ediyor olabilir. Ozaman 1.evi fenerbahçe almamız gerekir. Ancak bu tamamen benim bireysel yorumum, bu nedenle yanına bir soru işareti koyarak gözlemek taraftarıyım.


Genel kurallara göre bakacak olursak;

Favori takımı belirlemek için oranları kullanabiliriz. Fenerbahçe 'ye verilen düşük oran nedeniyle favori #başakşehir karşı takım ise #fenerbahçe olarak kabul edebiliriz.


Sonuç olarak bu haritada gol göstergesi olabilecek çok güçlü bir parametre yok. Beraberlik çok daha olası. Tek olumlu gösterge 1.evdeki ay 'ın antisyonu. Bu favori takıma bir gol getirebilir. Karşı takımın durumu daha zor. 10.evdeki pluto 'nun burada çok gollü ve ezici bir skora işaret etmesini beklemiyorum. Zira tepe noktasına olan uzaklığı oldukça fazla.


Yapılan spor astrolojisi yorumları #iddaa için değildir. İstatistik tutmak amacıyla analizler yaptığım, ilginç bulduğum maçları da paylaştığım bir alandır.


#2018 #Retro #astrology #Pluto #SporAstrolojisi #Futbol #Ekim2018 #SüperLig2018 #Fenerbahçe #Başakşehir #Maç #Tahmin #Sporx #SportAstrology #MaçTahmini

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS

WU.jpg