Chelsea - Manchester United _ 20.10.2018

En son güncellendiği tarih: Tem 3Maç Günü: 20.10.2018

Maç Saati: 12:30 GMT+1

Mac Yeri: Stamford Bridge London Ana kural der ki; şampiyonun kaybettiğini gösteren bir parametre yoksa, muhtemelen unvanını koruyacaktır. Bu aslında şampiyonluk müsabakaları için bir kural olsa da futbol maçlarında da gözönünde bulunduruyorum. Chelsea bu maçta favori. Ay ve antisyonu spor astrolojisinde önemli bir parametre. Bu haritada da Ay 'ın antisyonu tam tepe noktada. Haliyle bu Chelsea için büyük bir avantaj. Uranüs şans noktası ile kavuşuyor ki bu da favoriye bir artı kazandırır. Ancak: Maç uzarsa Ay 'ın son açısı Manchester lehine. Chelsea için zafer göstergesi olan #venus kötü durumda. Retro ve yanık. Üstelik şans noktası ile bir karşıt yapacak. Pluto da 2.ev girişine gelerek aslında favori takıma zarar veriyor. Ana göstergeler bize her nekadar Chelsea unvanını korur dese de ikincil göstergeler izlemeye değer. Zira #uranüs sürpriz sonuçları getiren bir gezegen, şaşırtmak isterse bu maç Manchester lehine sonuçlanabilir. Skor olarak tahmin denersek Chelsea için bir güçlü gol göstergesi var, ikinci gol için gösterge zayıf. Manchester için de aynı şekilde. Beraberlik beni şaşırtmaz ama Chelsea 'nin alacağı kolay bir galibiyette şaşırabilirim.

#Chelsea #ManchesterUnited #IngilterePremierLig #StamfordBridge #Ekim2018 #October2018 #SportAstrology #Maç #idda #Tahmin #Sporx #sporastrolojisi

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS

WU.jpg