Doğum Haritasında Şöhret Göstergeleri

En son güncellendiği tarih: Ağu 14


Doğum haritasında kişinin iyi ya da kötü şöhretini öngörmek mümkündür. Bunun için öncelikle güneşi inceleriz. Güneşin yöneticisi ile, ay ve tepe noktası ile açıları başarının zor ya da kolay olacağını gösterecektir. Örnekler üzerinden inceleyelim.


Gene Hackman 'ın haritası ile başlayalım, MC - Tepe Noktasının yöneticisi Jupiter performans sanatlarını temsil eden 5.evde. Tanınma göstergesi Güneş ile arasında uyumlu bir üçgen açı var. Bu tanınma için en güçlü göstergelerden birisidir. Ayrıca Güneş kendisi de tepe noktasına açı yapıyor. Yükselenin modern yöneticisi Uranüs' ün hem Güneş hem de Jupiter ile uyumlu açısı var. Tüm bunlar tanınma göstergesi. Güneş ve Venüs kavuşumu sanatçıların haritalarında sıkça karşımıza çıkmaktadır. Güneş 'in kötücüllerden sert bir açısı olmadığı için kötü bir şöhretten bahsedemeyiz.


Sıradaki Ingrid Bergman 'ın haritası. tepe noktasının yöneticisi Venüs, yükselen yöneticisi Güneş ile kavuşumda. Üstelik bu ikili tepe noktasına üçgen bir açı yapıyor. Başarının kolaylıkla geldiğini söyleyebiliriz, Bergman 29 yaşında ilk Oscar ödülünü kazandı.


Javier Bardem 'in haritasında tepe noktasının yöneticisi Ay ile yükselen yöneticisi Venüs arasında üçgen açı bulunmakta. Ayrıca Güneş tepe noktasına bir üçgen yapıyor. Ay ve Güneş arasındaki gerilimli açılar başarıyı geciktirebilir. Bardem 'in ilk Oscar adaylığı 30 yaşlarında alsa da ödüle 38 yaşında kavuştu.


Sean Connery 'nin haritası ile bitirelim. Güneş sinemanin genel göstergesi olan Neptün ile kavuşuyor. Yükseleni görüyor ve yükselen yöneticisi Satürn ile de üçgen açısı var. Tepe noktasının modern yöneticisi Pluto şans gezegeni Jupiter ile kavuşumda ve ikisi tepe notkasına uyumlu bir açı yapıyor. Tepe noktası Akrep zaten "Ajanların Burcu" olarak geçer. 12.ev gizli düşmanlar ve kapalı kapılar ardında dönen oyunlardır. 12.evi yöneten Jupiter ile tepe noktasının yöneticisi Pluto 'nun kavuşumu karşımıza James Bond 'u çıkarıyor.

Elbette bunların dışında haritada sabit yıldızlara ve açılara bakarak kişinin hangi konularda şöhreti yakalama potansiyeli olduğunu detaylandırabiliriz.Şu yazılar da ilginizi çekebilir;


#ŞöhretGöstergeleri #JavierBardem #SeanConnery #IngridBergman #GeneHackman

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS

WU.jpg