Kariyer Göstergeleri Serisi _ Diş Hekimliği

En son güncellendiği tarih: 26 Eyl 2020

Kariyer göstergelerinde sağlık sektörü çalışanlarında hangi alanda çalıştıklarını ayırt edebilecek kadar belirgin farklılıklar gözlüyorum. Dişçilik ise hekimlikten belirgin bir şekilde ayrım gösteriyor. Burada bir kaç harita ile örnekler üzerinden aktaracağım. Ancak dişçi aklınıza geldiğinde nasıl bir semboloji var karşımızda onu düşünelim. Bir çok kişi için korkutucu bir deneyim. Fiziksel olarak acı çekmekten ürküyoruz. "Eli hafif" diye bir mertebesi de var. El Merkür ile temsil edilir. El-zihin koordinasyonu cerrahlarda da karşımıza çıkan temalardan. Uyuşturma, anestezi ise bir diğer önemli nokta dişçilikte. Gelin şimdi haritalara bakalım. Bu haritalar dişçilere ait ve tekrar eden temalar bize meslek seçimlerinde faydalı olabilir.

Daha fazlasını okumak ister misiniz?

Bu özel yazıyı okumaya devam etmek için www.astrokronos.com sitesine abone olun.

Şimdi Abone Olun
0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
© Copyright by astrokronos
  • pngegg
  • Spotify Sosyal Simge
  • YouTube
  • Instagram
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS