Basit Rektifikasyon ve Yükselen Burcu Belirlemek Bölüm 2 - Ev Yerleşimi

En son güncellendiği tarih: 18 Eyl 2020

Göstergelerin bulundukları ev yerleşimleri her anlamda doğum haritasını fazlasıyla etkilemektedir. Bu noktada astroloji öğrencisinin en çok kafasını karıştıran konulardan bir tanesi de ev sistemleri oluyor. Özellikle "whole sign" yani tüm burç ev sistemi ile placidus ev sistemi arasında kararsızlık gözleniyor. Bu noktada aslında ev sistemlerine ilk etapta çok da hakim olmayan astroloji öğrencilerine Whole Sign (WS) ev sistemini öneriyorum. Bunu önermemdeki temel nedenlerden birisi kıstırılmış ev oluşmamasıdır. Ev giriş derecelerinin çok sınırlarda yer alması, göstergelerin ev sonlarına doğru ilerlediği durumlar sıklıkla öğrenciyi tereddütte bırakıyor. Bu noktada WS daha sade bir dile sahip. Kendi açımdan iki ev sistemini de birlikte kullandığımı söyleyebilirim.

Daha fazlasını okumak ister misiniz?

Bu özel yazıyı okumaya devam etmek için www.astrokronos.com sitesine abone olun.

Şimdi Abone Olun

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
© Copyright by astrokronos
  • pngegg
  • Spotify Sosyal Simge
  • YouTube
  • Instagram
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS