top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

2 Mart 2022 Balık Burcunda Yeniay

2 Mart 2022 Balık Burcunda Yeniay

Bu yeniay Balık burcundaki şans gezegeni Jüpiter ile kavuşum halinde. Bu nedenle aslında oldukça destekleyici etkiler bekleyebiliriz. Balık daha çok ruhsallık ve şifa ile ilgilidir. Bu nedenle özellikle tedavi ile ilgili konular için bu yeniayı kullanabilirsiniz. Yeniay başka konular nedeniyle de bir çok noktada yeniliği içinde barındırıyor. Değişimi de destekleyen bir yeniay olduğu için burada farklı çözümler bulmak, yeni teknik ve yöntemler denemek, farklı fikirler almaktan çekinmeyin.


Bu yeniayda çok etkin olduğu için Jüpiter Balık Transiti yazısını tekrar okumak faydalı olabilir.


Neptün bu yeniaya eşlik ettiği için her zaman verilerle hareket etmekte, dağılmadan planlı bir şekilde ilerlemekte fayda var. Aşırı iyimser olmak yanılgılara neden olabilir.

Bireysel olarak ruhsal konuların da öne çıkacağı bir ay olacaktır. Meditasyon, yoga, şifa ve dini konular bu ay vurgu kazanabilir.


Bu yeniay zamanında küresel olarak çok yağışlı bir hava gözleyebiliriz. Seller konusunda temkinli olmak gereken bir aya giriş yapıyoruz. Denizcilik, petrokimya, sıvılar, gazlar karşımıza çıkabilir. Denizlerde kirlilik gözlenebilir. Sinema dünyası gündemi meşgul edebilir.

2 Mart 2022 Balık Burcunda Yeniay Burç Yorumları

Koç Burçları Balık Yeniayında Nasıl Etkilenecek?

Sizin için ruhsal anlamda güç kazanacağınız bir seneden geçiş yapıyoruz. Biraz geri çekilip hazırlık yapmanız gerekiyor. Nisan sonrasında bunun için fırsat bulamayabilirsiniz. Bu ay biraz dinlenmek iyi olabilir. Elbette pandeminin yoğun geçtiği bu süreçte sağlık konusu bu yeniay zamanında sizler için önemli olacak. Uzun zamandır ertelediğiniz tetkikleriniz varsa bu ayı kullanabilirsiniz. Ruhsal olarak kendinize zaman ayırabilirsiniz. Meditasyon yapabilir ya da terapi alabilirsiniz. Finansal konularda ise değişimi destekleyen bir yeniay olduğu için bu süreci yeni bir iş veya proje için hazırlık zamanı gibi kullanma şansınız var. Dolunay geldiğinde sağlık ya da çalışma ortamınızla ilgili önemli kararlar almanız gerekecek. Daha fazlası için Tek Soru Danışmanlık alabilirsiniz.


Boğa Burçları Balık Yeniayında Nasıl Etkilenecek?

Özellikle kariyer konusunda zorlu bir ayı geride bıraktınız. Uzun zamandır artan sorumluluklarınız sizi yormuş olabilir. Bu yıl çevrenizden aldığınız desteğin önemli olduğu bir sene. Bu ay bunun için önemli bir başlangıç yapacaksınız. Yeni bir sosyal çevreye giriş yapabilirsiniz. Bu süreçte karşınıza çıkacak kişileri tanımak için kendinize zaman tanıyın. Çevrenizden destek alabilir, meslek grubu ya da derneklerle, sosyal gruplarla iş birlikleri yapabilirsiniz. Değişime açık olduğunuz zamanlardan geçiyorsunuz. Yine de bu süreçte yaşanan aksilikler sizi yorabilir. Bu da sizi zaman zaman tahammülsüz bir ruh haline sokabiliyor. Bu yeniay zamanı sizin için uzak mesafe bir ilişki ya da ortaklığın ilk adımları da atılabilir. İş hayatınızda bu süreçte bazı sorunlarla ya da teknik aksaklıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Yine de yeniay zamanında çevrenizden önemli destekler alabilirsiniz. Daha fazlası için Tek Soru Danışmanlık alabilirsiniz.


İkizler Burçları Balık Yeniayında Nasıl Etkilenecek?

Kariyerinizde önemli bir sıçrama yapacağınız bir senedesiniz. Bu ay bunun ilk sinyallerini görmeniz mümkün. İş hayatınızda önemli bir değişimin ilk adımlarını atıyor olabilirsiniz. Farklı bir sektör ya da alana geçiş yapmanız da olasıdır. İşinizle ilgili değişim fırsatları çıkarsa bu süreci dikkatli değerlendirin. Eşinizin ya da ortağınızın işi de bir süredir önemli bir değişimden geçiyor. Bu süreçte size destek olabilir. Ortak gelirler, vergi, sigorta ya da olası ek gelirler konusunda da yeni adımlar karşınıza çıkabilecek bir diğer olasılık. Kariyerinizdeki gelişme de bu süreçte sizin için önemli bir destek alanı olacak. Daha fazlası için Tek Soru Danışmanlık alabilirsiniz.Yengeç Burçları Balık Yeniayında Nasıl Etkilenecek?

Yolculuklar konusunda şanslı bir seneden geçiş yapıyorsunuz. Hem yurtdışı hem de akademik konuda şanslı bir sene. Bu nedenle bu zamanı iyi değerlendirmek lazım. Bu ay bu konularda önemli bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni bir eğitim ya da yolculuk planı bu yeniay zamanında gündeminizi meşgul edecek. Farklı insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Hizmet aldığınız kişiler ya da çalışma ortamınızda bir değişim de mümkün. Eğer yurtdışı ile bağlantılı işler yapıyorsanız bu önemli bir başlangıcı işaret ediyor olabilir. Yeni bir ortaklık ya da bir sözleşme de bu yeniay zamanında atacağınız adımlarda gündeme gelebilir. Daha fazlası için Tek Soru Danışmanlık alabilirsiniz.


Aslan Burçları Balık Yeniayında Nasıl Etkilenecek?

İlişki ve ortaklıklar konusunda önemli sınavlar verdiğiniz bir seneden geçiş yapıyorsunuz. Zorlu bir Şubat ayını geride bırakıyorsunuz. Bu ay ise vergi, sigorta ya da ortak gelirlerinizle ilgili yeni bir fırsat yakalayabilirsiniz. Eşiniz ve ortağınızdan destek alabilirsiniz. Bir yatırımınız önemli bir değer kazanabilir. Geçtiğimiz aylarda rutin gelirlerinizde önemli bir zorlanma yaşamış olabilirsiniz. Bu süreçte bu ek gelirler sizin açınızdan destekleyici olacaktır. Bu kariyerinizde bir değişimi ya da önemli bir başarıyı da beraberinde getirebilir. Daha fazlası için Tek Soru Danışmanlık alabilirsiniz.


Başak Burçları Balık Yeniayında Nasıl Etkilenecek?

Geçtiğimiz ay bazı sağlık sorunları yaşamış olabilirsiniz. Şimdi bu ay kendinizi toparladığınız bir zaman. Yeni bir hekimden görüş alabilir, daha doğru bir tedavi şansı yakalayabilirsiniz. Elbette geçtiğimiz ay iş hayatındaki aksaklıklardan bunalıp bir tatil fırsatı yakalamanız mümkün.Bu yıl ilişkiler konusunda şanslı bir seneden geçiş yapıyorsunuz. Bu ay bu noktada önemli bir tarih. Yeni bir ilişki ya da ortaklık gündeme gelebilir. Birlikte bir yolculuğa çıkmanız mümkün. Veya bir eğitimde tanışabilirsiniz. Eğer bir partneriniz varsa belki de birlikte önemli kararlar vereceğiniz bir tarih olabilir. Partnerin daha şanslı olduğu bir zamandasınız. Eğer yurtdışı ile bağlantınız varsa sürpriz bir gelişme sizi taşınmaya itebilir. Daha fazlası için Tek Soru Danışmanlık alabilirsiniz.Terazi Burçları Balık Yeniayında Nasıl Etkilenecek?

Sağlık konusunda şanslı bir seneden geçiş yapıyorsunuz. Bu yılı fiziksel sağlığınıza kavuşmak için kullanın. İş arkadaşlarınızdan destek almanız ve daha iyi bir çalışma ortamı yakalamanız da mümkün. Bu ay bunun ilk sinyallerini alabilirsiniz. İşten gelebilecek maddi destekler, olası prim ya da şirketinizin sunduğu diğer olanaklar konusunda sürprizlere açık olun. Şirketiniz size bir eğitim fırsatı sunabilir. Uluslararası bir firmaya geçiş şansı yakalayabilirsiniz. Bu ay iş arayışındaysanız belki de oldukça iyi şartlar sunan bir iş fırsatı yakalamanız da mümkün. Daha fazlası için Tek Soru Danışmanlık alabilirsiniz.


Akrep Burçları Balık Yeniayında Nasıl Etkilenecek?

Bu yıl ilişkiler konusunda önemli bir seneden geçiş yapıyorsunuz. Tutulmalar burcunuzda ve hayatınızda büyük kararlar aldığınız bir senedesiniz. Bu yıl şanslı olduğunuz alansa çocuklar ve aşk hayatınız. Bu yeniay zamanında bunun ilk sinyallerini alabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili iyi haberler alabilirsiniz. Belki yeni bir eğitime başlama veya burs şansı yakalamanız mümkün. Bir yarışmadan ödül kazanabilir veya bir sınavdan başarılı bir sonuç alabilir. İlişkiler konusunda ise sürprizlere hazır olun. Eşinizden ya da ortağınızdan gelebilecek sürpriz destekler olabilir. Riskli yatırımlar, borsa ve diğer şans oyunlarından güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yine de burada bir çok uzun zamandır yolculuk eden bir Neptün var, dolandırıcılıklara dikkat! Daha fazlası için Tek Soru Danışmanlık alabilirsiniz.Yay Burçları Balık Yeniayında Nasıl Etkilenecek?

Çalışma hayatınızla ilgili önemli değişimler yaşıyorsunuz. İş arkadaşlarınız ya da iş yerinizde olası değişimler bir süredir devam ediyor. Bu yeniay zamanında belki bir iş değişikliği sizi yer değişimine itebilir. Evinizde bir değişim için harekete geçebilirsiniz. Maddi konularda bir süredir zorlu etkiler vardı. Şimdi bu sürecin yavaş yavaş geride kaldığı bir zaman. Belki bu size eviniz için yapacağınız harcamalar için bir imkan sunabilir. Bir yer değişimi olmasa bile evinizde daha rahat koşullar için bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Belki evden yapabileceğiniz bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Ailenizden destek almanız da çok olası. Daha fazlası için Tek Soru Danışmanlık alabilirsiniz.Oğlak Burçları Balık Yeniayında Nasıl Etkilenecek?

Geçtiğimiz aylarda oldukça yorulmuş olabilirsiniz. Belki bazı konularda beklemek zorunda kaldınız. Bu yeniay ise sizin açınızdan oldukça hareketli olacak. Belki bir eğitim ya da yolculuğun kapısını aralayabilir. İlişkiler konusunda önemli bir seneden geçiş yapıyorsunuz. Partnerinizden gelebilecek sürprizlere açık olun. Yakın çevrenizden ve kardeşlerinizden de destek alabilirsiniz. Onlarla ilgili de güzel haberler gelebilir. Bir araç almayı düşünüyorsanız belki bu yeniay zamanında bunun için harekete geçebilirsiniz. Eğer çocuklarınız varsa onlarla ilgili güzel haberler de gelebilir. Daha fazlası için Tek Soru Danışmanlık alabilirsiniz.


Kova Burçları Balık Yeniayında Nasıl Etkilenecek?

Geçtiğimiz ay en zorlanan burçlardan birisiydiniz belki de. Bu ay kısmen bu sorunların geride kaldığını görebilirsiniz. Finansal konularda şanslı olduğunuz bir seneden geçiş yapıyorsunuz. Bu ay bunun ilk sinyallerini alabilirsiniz. Hala burcunuzda devam eden bir Satürn transiti var. Bu nedenle atacağınız adımların uzun soluklu olmasına gayret edin. Özellikle sosyal çevrenizden gelebilecek finansal işbirlikleri bu ay sizin açınızdan önemli bir fark yaratacaktır. Yine de maddi konularda hesap kitap yapmanızda fayda var. Özellikle bu yeniayın sonrasında gerçekleşecek dolunay zamanı gözden kaçan konularla uğraşmak zorunda kalmayın. Daha fazlası için Tek Soru Danışmanlık alabilirsiniz.


Balık Burçları Balık Yeniayında Nasıl Etkilenecek?

Yılın en şanslı burcu için kendini gösterme zamanındayız. Burcu Balık olanlar için yeni yaşınız kutlu olsun. Her yıl doğum günleri için çıkardığımız solar haritalar ile yıllık analizler yaparız. Bu yüzden doğum günleri astrolojide önemlidir. Jupiter desteği aldığınız bu yılın en önemli ayındayız diyebiliriz. Bu ay kendiniz için yapacağınız başlangıçlara dikkat edin, bu adımların etkisi size şans getirecektir. Bu ay önemli başlangıçlar yapabilir, yeni bir ilişki veya ortaklığa ilk adımı atabilirsiniz. Belki kariyerinizle ilgili önemli bir sıçrama yapmanız mümkün. Eğer iş arama sürecindeyseniz bu yeniayı kesinlikle bol bol başvuru yaparak geçirin. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız önemli projelere başlamak için çok uygun bir ay, harekete geçmekten çekinmeyin. Daha fazlası için Tek Soru Danışmanlık alabilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir;

Yeniay Dolunay haritalarını kendi başınıza yorumlamayı öğrenmek isterseniz Yeniay Dolunay programını alabilirsiniz. Eğer hiç astroloji bilmiyorsanız, Kendim İçin Astroloji eğitimi alabilirsiniz.
댓글


bottom of page