Transit Satürn Natal Güneş Üçgen Açı


Uzun vadeli planlara başlamak için idealdir. Planlarını gerçekleştirmek için kişi pratik ve uygulanabilir yollar bulabilir. Ancak sürecin yavaş ilerleyeceği unutulmamalıdır. Elbette nekadar yavaş ilerlese de kişinin bu dönemde attığı adımlar kalıcı olacaktır.

Başka zamanlara oranla daha soğukkanlı ve olgun davranmak bu zaman aralığında mümkündür. Elbette kişi kendisinden daha olgun ya da yaşlı kişilerden de destek alabilir. Bu aynı zamanda otorite tarafından da destekleneceğini gösterir. Bunun öncesinde kişi gerekli çabayı göstermişse şimdi terfi alabilir. Ancak bu terfi bir Jupiter transitindeki gibi kolayca ve çarpıcı olmayacaktır. Bu dönem daha çok mütevazi ama kalıcı kazanımların zamanıdır.

Bu süreçte biten/tamamlanan birşeyler varsa bunlar kişinin başkalarına oranla daha rahat adapte olabileceği süreçlerdir. Ağırbaşlı, sabırlı ve olgun tavırları yönetim ve otorite tarafından takdir edilir. Bu süreçte otorite ile olan yakın ilişkiyi kalıcı hale getirmek için sıkı çalışma gerekir. İlerleyen zorlu süreçlerde bu ilişkiler kişiye destek olacaklardır.

Kişinin devletle olan ilişkileri olumludur. Devletten ya da resmi kurumlardan destek almak için doğru zamandır.

Bu süreçte sağlığı güçlendirmek için yapılacak yatırım kişiye ileride destek verecektir. Bu olumlu desteklere rağmen sürecin keyifli geçeceği düşünülmemelidir. Bu süreç daha ziyade, çok çalışmanın fayda sağlayacağı, disiplinli ve ağırbaşlı olunacak bir zamandır.


Haritanıza etkisini daha detaylı olarak öğrenmek isterseniz Satürn Transitleri Seminerine katılabilirsiniz. Bu seminerde Satürn 'ün Kova burcundaki açıları ve burçlar üzerinden etkileri incelenecektir. Öncesinde katılımcılara 3 yıllık bir analiz iletilecektir. Seminer esnasında soru cevap şansınız olacak.


Aşağıdaki yazılar da ilginizi çekebilir;

Kendim İçin Astroloji Eğitimi ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve üye olarak ücretsiz dersleri deneyebilirsiniz.

Yazılardan haberdar olmak için abone olmayı unutmayın

Öner Döşer - Astrolojide Öngörü Yöntemleri

James Braha - Astrolojinin Öngörü Sistemleri

Robert Hand - Planets In Transit

Max Heindel - The Message of the Stars

Stephen Arroyo - Astroloji, Karma ve Dönüşüm

#TransitSaturn #TransitSatürn #Transitler #AstrolojiEğitimi #OnlineAstrolojiEğitimi #astrology #Transit #SatürnOğlakBurcunda #TransitSatürnTrineSun #TransitSatürnÜçgenGüneş

© Copyright by astrokronos