top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

Jüpiter İkizler Burcunda (Mayıs 2024 - Haziran 2025)

25 Mayıs 2024 - 10 Haziran 2025 tarih aralığında Jüpiter İkizler burcunda yolculuk edecek. Hayatımızda bize gelişme fırsatı sunacak alanlar değişiyor. Şans ve fırsatlar getiren bir gösterge olduğu için de belirli konularda destekler bulmamız, olası fırsatlarla karşılaşmamız mümkün. Fırsatları kaçırmamak ve imkanları doğru kullanabilmek için de farkındalık gerekiyor. Muhtemelen bu fırsatlar tanıdıklarımızdan çok yabancılardan gelebilir. Jüpiter haritada zorlu açılar yaptığında aşırılıklara da neden olabiliyor. Önce Jüpiter ‘i biraz tanıyalım ki İkizler burcunda karşımıza çıkabilecek konuları daha iyi anlayalım.


Lilly der ki;

Jüpiter şans ve fırsatlar gezegenidir. Ölçülü olmayı, tevazuyu ve ağırbaşlılığı ve adaleti temsil eder.Jüpiter zarar gördüğü zaman kişi birikimini boşa harcar. Dolandırıcı ve güvenilmez kişilerle baş etmek zorunda kalır. Umursamaz, sevdiği kişiler için harekete geçmez ve kapasitesi sınırlıdır. Topluluklarda kendisini küçük görür. Gerekmediği halde göze girmeye çalışır. Riyakar dindarlardır.

Burada Jüpiter ‘in karanlık yüzü de anlatılmıştır. Bunu bilmekte fayda var zira Jüpiter İkizler burcunda zarar görür. Haliyle bize karanlık yüzünü gösterebilir. Bu tanıma uyan kişilerden gelebilecek destek ve fırsatlara karşı uyanık olmakta fayda var. Size sundukları her hediye paketinin içi dolu olmayabilir. Üstelik bu tanıma uyan kişilerin de yükselişlerine tanık olabilirsiniz, sizi şaşırtmasın.


Jüpiter, Yargıçları, senatörleri, danışmanları, din görevlilerini, bakanları, akademisyenleri, avukatları ve kumaşçıları temsil eder.  (Lilly)


İkizler burcu hava elementi ve değişken bir burçtur. İnsan burçları dediğimiz hava elementi iletişim ve sosyallikle bağlantılıdır. Bu nedenle karşımıza çıkacak fırsatlar da bunlarla ilgili olacaktır. Elbette İkizler burcunun karanlık yüzü olan yüzeysel bilgi, bilgi kirliliği ve dedikodular da bu dönemde sıklıkla gündemi meşgul edecektir.Lilly der ki;

Sıcak ve nemli hava elementi ve değişken bir burçtur. İnsani burçlardan ilkidir. İyimserdir. Yöneticisi Merkür ‘dür.
Hastalıklar; Kol, omuz ve ellerle ilgili tüm rahatsızlıklar ve kazalar, Kandaki virüsler, damarlarda şişlik, sinir sistemi hastalıkları. 
Mekan olarak evlerin salonları ve ortak kullanım alanları, doğada dağ ve tepeler, tahıllar, ambarlar, hazinenin saklandığı yerler ve kasalardır.
Şehir ve ülke olarak. Kuzey Amerika, Mısır ‘ın Güneyi, Belçika ve İngiltere ‘nin batısı, Londra, Newyork, Lümberg”

İkizler sesli bir burçtur ve iletişim yeteneği barındırır.


Değişkenlik ikizlere açık fikirlilik ve tazelik getirir. Yeni fikirlere direnç gösteren Boğa ‘dan sonra değişime hazır bir İkizler çıkar karşımıza. Okumak, konuşmak ve öğrencilik bu nedenle ikizlerle ilgilidir.

İkizler burcundaki bir gösterge istikrarsızlık barındırır. Kalıcılığı yoktur. Bu nedenle bir bilgide derinleşme şansına sahip olamaz. Hız, değişkenlik ve adaptasyonun öne çıktığı alanlarda ise daha güçlüdür.İkizler Burcunun Temsil Ettiği Meslekler ve Sektörler

Çevirmenler, gazeteciler, yazarlar, satışçılar, pilotlar, kargocular, kuryeler, iletişim yeteneği gerektiren işler, kütüphaneler, yurtiçi turizm ve lojistik, bilgi teknolojileri, eğitim, bilgiyi kullanan ve/veya yayan her alan, dünya astrolojisinde komşu devletler, ticarette ithalat, reklam ajansları İkizlerle ilgilidir.

İkizler Burcunun Temsil Ettiği Ülke ve Şehirler

Afrika ‘nın kuzey doğu kıyıları, Ermenistan, Belçika, Brabant, Aşağı Mısır, Sardunya adası, Kuzey Amerika, Galler, İngiltere ‘nin batısı, Londra, Los Angeles, ABD, Uruguay

Transit Jüpiter İkizler Burcunda
Transit Jüpiter İkizler Burcunda

Çeviriler bu dönemde hız kazanabilir. Bu süreçte Satürn ile zorlu açısında ise yayın yasakları, bilgi hırsızlığı, intihal nedeniyle cezalar görülebilir.


Çift bedenli olduğu için çifte şanslar karşımıza çıkabilir.


Jüpiter İkizlere Ne Zaman Geçecek?

25 Mayıs 2024 - 10 Haziran 2025 tarih aralığında Jüpiter İkizler burcunda olacak. Bir önceki geçişi 11 Haziran 2012 - 26 Haziran 2013 tarih aralığında oldu. Bu tarih aralığında hangi konularda gelişme fırsatı yakalamışsanız benzer konular tekrar karşınıza çıkabilir.Jüpiter İkizler burcuna geçiş yaptığında Pluto ‘dan destek alacak. 2024 yılı içinde Ay düğümleri ile uyumlu açıları olacak ancak Satürn ile zorlu bir kare açı yapacak. Pluto Kova burcunda teknolojik konularda ciddi bir dönüşüm sürecini başlattı. Derin teknoloji yatırımları bu dönemde gündemi meşgul edebilir. Önümüzdeki sene daha da gündelik yaşama dahil olacak olan yapay zeka da bu dönemde hızlı ilerlemeler kaydedebilir. Ay düğümleri ile olan uyumlu açılarında savunma sanayi de bu sürece dahil olacaktır. 20 Ağustos 2024 ve 25 Aralık 2024 tarihlerinde ise Satürn ile zorlu açıları olacak. Yasal yaptırımlar ve kısıtlamalar bu dönemde gündeme gelebilir. Belli kesimlerden sert eleştiriler gelebilir. 


 Üye Olarak sitedeki e-kitapları da okuyabilirsiniz.


Jüpiter İkizler Burcunda Retro ( 9 Ekim 2024 - 4 Şubat 2025)

9 Ekim 2024 ve 4 Şubat 2025 tarih aralığında Jüpiter İkizler burcunda geri hareket edecek. Bu dönemde aksayan konuları düzenlemek mümkün olacak. Kaçırılan fırsatlar tekrar önümüze düşebilir. Elbette Jüpiter İkizler burcunda rahat olmadığı için kontrolden çıkan konularda geri adımlar atmak, yavaşlamak ve yeniden değerlendirmek için bu zaman aralığını kullanmak daha sağlıklı olacaktır.

Doğum Haritasında Jüpiter ‘i İkizler Burcunda Olanlar

Jüpiter ‘iniz İkizler burcunda ise sizin için de 11 senelik yeni bir döngü başlayacaktır. Karşınıza çıkacak şans ve fırsatları bu nedenle iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Haziran 2012 - Haziran 2013 tarih aralığında Jüpiter yine İkizler burcundaydı. Bu nedenle bu tarihlere dönüp bakmak ve hangi alanlarda gelişme fırsatı yakaladığınıza bakmak faydalı olabilir. Doğum haritanızda Jüpiter İkizler burcunda ise temsil ettiği konularda her zaman başkalarına oranla daha şanslı olabilirsiniz.


Kanye West, Oprah Winfrey, Emma Stone, Daniel Radcliffe, J. K. Rowling, Muhammad Ali, Bernie Sanders ‘ın doğum haritasında Jüpiter İkizler burcunda. Onlarla ilgili konular bu süreçte daha fazla gündeme gelebilir. Hayatta olmayanlarla ilgili kitaplar yayınlanabilir. 

Jüpiter İkizler Transiti Burç Yorumları

Koç Burçları Jüpiter İkizler geçişinden nasıl etkilenecek?

Jüpiter İkizler geçişinde eğitim ve yolculuklardan yana şanslısınız. Daha çok kardeş, kuzen ya da komşulardan gelen destekler sözkonusudur. Bir araç satın alabilir ya da şirketinizden bir araç tahsis edilebilir. Her koşulda yolculuklarınız daha konforlu bir hale gelir. Kültür turlarına katılabilirsiniz. Kendinizi geliştirecek eğitimlere yatırım yapabilirsiniz. Eğer eğitim alanında çalışıyorsanız çalışma hayatında da destekler artabilir.

Bu geçişte ilişkiler konusunda da şanslı bir döngüden geçeceksiniz. Partnerden destek alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya partnerinizle yolculuklar artabilir. Bir eğitim nedeniyle çevrenizin de genişlemesi olasıdır. Doğum haritanizda destekleyici açılar varsa araç alımı gibi konularda hızlı gelişme ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Üye olarak Jüpiter Transitleri kitabı üzerinden doğum haritanızdaki göstergelere açılara olan yorumları okuyabilirsiniz.

Boğa Burçları Jüpiter İkizler geçişinden nasıl etkilenecek?

Finansal konularda bereketli bir süreç olabilir. Yatırım yapmak için oldukça uygun bir zaman. Bu nedenle bu süreçte gelen kazançlarınızı birikimlerinizi arttırmak ve yatırım yapmak için kullanabilirsiniz.

Bu elbette masrafların da artışını getirecektir. Belki lüks denilebilecek keyfi harcamalar artabilir. Veya daha çok eğitim için para harcayabilirsiniz.

Yeni kazanç alanları oluşturabilirsiniz. Size sunulan imkanlar da artacaktır. Örneğin şirketinizin size sunduğu ayrıcalıklar artabilir. Kendi işinizi yapıyorsanız bu süreçte gelir seçenekleriniz artabilir. 

Ekonomik bağımsızlığınızı kazanabilirsiniz. Sahip olduğunuz yatırımlar değer kazanabilir. Maddi olarak risk alma cesaretiniz artabilir. Bu noktada Jüpiter 'in açılarını kontrol edin, risk almanızla ilgili uyarılar olabilir. Sert açılar yanlış yatırımlar, gereksiz harcamalar olarak karşınıza çıkabilir. Üye olarak Jüpiter Transitleri kitabı üzerinden doğum haritanızdaki göstergelere açılara olan yorumları okuyabilirsiniz.

İkizler Burçları Jüpiter İkizler geçişinden nasıl etkilenecek?

Her anlamda şanslı olduğunuz bir yıllık süreci gösterir. Önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Şans ve fırsatlar ayağınıza gelir. İlişkiler konusunda da şanslı bir zamandır. İyimser tavrınız başkalarının da ilgisini çekecektir. Bu süreçte ilişki ihtimalleri de artar.

En büyük handikap rehavete kapılmak ve karşınıza gelen fırsatları iyi değerlendirememek olabilir. Bu süreçte kendinize olan güveniniz yükselecektir. Ancak bu kontrol edilmezse aşırı risk almaya neden olabilir. Sosyal anlamda çevrenize farkında olmadan kibirli bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Bu da bazı tepkilere neden olabilir. Bu süreci önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirmek, tecrübenizi artırmak ve başkalarına bu bilgileri aktarmak için kullanabilirsiniz.

Kilo alımı bu süreçte sıklıkla rastlanır. Yine de sağlık anlamında daha güçlü bir bünyeye sahip olursunuz. Rahatsızlıkların tedavisi için de destekleyicidir. Bu süreçte doğru hekim/tedavi şansı yakalanabilirsiniz.

Doğum haritanizda destekleyici açılar varsa evlilik ve ortaklık gibi konularda hızlı gelişme ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Üye olarak Jüpiter Transitleri kitabı üzerinden doğum haritanızdaki göstergelere açılara olan yorumları okuyabilirsiniz.

Yengeç Burçları Jüpiter İkizler geçişinden nasıl etkilenecek?

Şans gezegeni Jüpiter kontrolünüzde olmayan konuları temsil eden bir evdedir. Burası daha çok kapalı kapılar ardında yapılan konuşmaları, dedikoduları ya da bizim kontrolümüzde olmayan konuları temsil eder. Buradan geçiş yapan bir şans gezegeni, bizi destekleyen bazı kişilerden haberdar olmadığımız anlamına gelebilir. Bunlar akıl hocaları, yabancılar, eğitmenler olabilir. Bu aynı zamanda tek başına olmaktan daha çok keyif alacağınız bir süreci de gösterebilir. Yalnız olduğunuz zamanları kişisel gelişime, felsefeye, dil eğitimine ya da bir uzmanlık konusunda alacağınız yoğun bir eğitim sürecine ayırabilirsiniz. Bu dönemde eskiye oranla sosyal yaşam azalabilir. Bu dönemde yazdıklarınızı Jüpiter 1.eve geçiş yaptığında yayınlayabilirsiniz. Bu dönemin güçlü bir hazırlık zamanı olduğunun bilincinde olun. Bu dönemde elbette dedikoduların da artma olasılığı vardır. Bu nedenle kiminle ne paylaştığınıza dikkat edin. Elbette bu süreci gönüllü çalışmalara destek vererek de değerlendirebilirsiniz. Partnerin/eşin sağlık sorunları varsa bunlarla ilgili olumlu gelişmeler olasıdır. Eşin işinde artış, terfi ya da çalıştığı firmanın büyümeye başlaması da olasıdır.

Doğum haritanizda destekleyici açılar varsa partnerin işiyle ilgili konularda hızlı gelişme ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Üye olarak Jüpiter Transitleri kitabı üzerinden doğum haritanızdaki göstergelere açılara olan yorumları okuyabilirsiniz.

Aslan Burçları Jüpiter İkizler geçişinden nasıl etkilenecek?

Dernekler, meslek grupları ya da kulüplerden yana şanslı bir zamandır. Sosyal çevrenizin genişlediği bu süreç kariyer yaşamınıza da destek verebilir. Akademik çevreden, farklı kültürlerden arkadaşlar edinebilirsiniz. Bir grupla birlikte yurt dışı yolculuklar gündeme gelebilir. Kültür turları şimdi daha çok ilginizi çekebilir. Geleceğe daha iyimser ve umut dolu bakmanız olasıdır. Hedefleriniz büyümüştür. Kendinize ve yapabileceklerinize olan güveniniz tamdır.

Doğum haritanizda destekleyici açılar varsa siyaset, dernekler veya şirketinizin sunduğu imkanlar gibi konularda hızlı gelişme ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Üye olarak Jüpiter Transitleri kitabı üzerinden doğum haritanızdaki göstergelere açılara olan yorumları okuyabilirsiniz.

Başak Burçları Jüpiter İkizler geçişinden nasıl etkilenecek?

Kariyer konusunda üst yönetimin desteğini alacağınız bir zamandan geçiyorsunuz. Elbette tanınmak için de oldukça şanslı bir zamandasınız. Ancak dikkat edin, bu tüm gözler üzerinizdeyken hata yapmak istemeyeceğiniz bir zaman. Eğer kibirli davranır ve başkalarına üstten bakarsanız şimşekleri de üzerinize çekebilirsiniz. Sizi destekleyen yöneticilerinize güvenerek tembellik etmeyin. Çok çalışın ve büyümenin tadını çıkarın. Hızlı bir yükseliş hızlı bir düşüşü peşinden getirir, bu nedenle kontrollü ilerlemeye çalışın. Bu 11 yılda bir karşılaşabileceğiniz fırsatı iyi değerlendirmeniz, ilerleyen zamanlarda yeni bir sosyal çevreye girmenizi sağlayabilir.

Doğum haritanizda destekleyici açılar varsa terfi, kendi işini açma veya tanınma gibi konularda hızlı gelişme ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Üye olarak Jüpiter Transitleri kitabı üzerinden doğum haritanızdaki göstergelere açılara olan yorumları okuyabilirsiniz.

Terazi Burçları Jüpiter İkizler geçişinden nasıl etkilenecek?

Şimdi yurtdışı yolculuklar yapmak için oldukça şanslı bir zamandan geçiyorsunuz. Bir yolculuk gündeme gelmese bile yabancı kültürlerle temasınız artabilir. Yeni bir dil eğitimine başlayabilirsiniz. Belki de fuarlara ya da kongrelere katılmanız söz konusu olabilir. Bir diğer olasılık da eğitimler alanında yaşanabilir. Bir çok seminer ya da ileride kariyerinize destek olabilecek eğitimler gündeme gelebilir. Uzun zamandır hazırlamanız gereken bir yayın varsa belki buna ağırlık vermeniz gereken bir süreç başlıyor olabilir. Her tür basın yayın ile ilgili konularda şanslı bir süreçtesiniz. Hukuksal konularınız varsa şimdi şans sizden yana. Yasal süreçlerde herkesten daha fazla karlı çıkabilirsiniz.

Doğum haritanizda destekleyici açılar varsa yurtdışına taşınma, yolculuklar ya da akademik konularda hızlı gelişme ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Üye olarak Jüpiter Transitleri kitabı üzerinden doğum haritanızdaki göstergelere açılara olan yorumları okuyabilirsiniz.

Akrep Burçları Jüpiter İkizler geçişinden nasıl etkilenecek?

Ortak kazançlar alanındaki Jüpiter transiti size daha çok diğerleri üzerinden şans ve fırsatlar getirecektir. Bu süreçte prim, sigorta, nafaka, miras gibi kanallardan kazanç elde edebilirsiniz. Elbette bu eşin ya da ortağın kazancı alanını gösterdiği için ortak gelirlerinizde de artışlar beklenebilir. Vergi afları, kredi imkanları bu süreçte karşınıza çıkabilecek olası fırsatlardır. Bu süreçte giderlerinizin de artma olasılığı vardır. Özellikle kredi kullanımında ödemekte zorlanacağınız miktarları almamaya dikkat edin. İyimser bakış açısı nedeniyle aşırıya kaçma riskiniz olduğunu aklınızda tutun.

Doğum haritanizda destekleyici açılar varsa miras, prim veya eşin gelirleri gibi konularda hızlı gelişme ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Üye olarak Jüpiter Transitleri kitabı üzerinden doğum haritanızdaki göstergelere açılara olan yorumları okuyabilirsiniz.

Yay Burçları Jüpiter İkizler geçişinden nasıl etkilenecek?

İlişkilerden fayda sağlamak olasıdır. Bu süreçte karşınıza hem ilişki hem de ortaklık açısından fırsatlar çıkabilir. Resmi imza gerektiren her türlü anlaşmalar açısından olumlu gelişmeler beklenir. Bu süreç evlilik sürecindeyseniz olumlu bir zamandır. Eğer bekarsanız karşınıza önemli bir partner adayı çıkabilir. Yabancı bir partner ya da ortak da olasılıklar arasındadır. Ya da aday kültürlü ve saygın birisi olabilir. Bir eğitmen ya da eğitimli biri olabilir. Eğer evliyseniz, eşin yaşamında olumlu gelişmeler, terfi veya ödüller beklenir. Ayrıca evlilik yaşamının keyifli yıllarından birisidir. Önemli akıl hocalarından danışmanlıklar alabilirsiniz. Bu süreçte destek aldığınız kişilerden fayda sağlayabilirsiniz. Taşınmalar gündeme gelirse bunlar rahat ve keyfi yer değişiklikleri olabilir. Eğer danışmanlık, avukatlık ya da halkla birebir teması olan bir iş yapıyorsanız kendi mesleğiniz açısından da verimli bir dönem olabilir. Eğer hukuki bir davanız varsa bu süreçte lehinize sonuçlanabilir.

Doğum haritanizda destekleyici açılar varsa evlilik veya ortaklık gibi konularda hızlı gelişme ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Davalarınız varsa bu süreçte lehinize sonuçlanabilir. Üye olarak Jüpiter Transitleri kitabı üzerinden doğum haritanızdaki göstergelere açılara olan yorumları okuyabilirsiniz.


Oğlak Burçları Jüpiter İkizler geçişinden nasıl etkilenecek?

Jüpiter çıraklık meziyetlerini anlatan 6.evden geçerken kendi kabiliyetlerinizi geliştirme fırsatları yakalarsınız. Daha keyifli ve rahat çalışmanız için gerekli koşulları sağlamak mümkündür. Verimliliğiniz artar ve konunuzda uzmanlaşmaya başlayabilirsiniz. İş arkadaşları ya da hizmet aldığınız kişilerden yana şanslısınızdır. Onlardan destek ve yardım görürsünüz. Altınızda çalışan personel sayısı artar. Belki bir ekibe liderlik edebilirsiniz. Yeni iş arama sürecinde karşınıza alternatifler çıkar. Değişim şimdi her zamankinden kolaydır. Sağlığınız iyidir. Eğer bir rahatsızlığınız varsa şimdi doğru uzmana ve tedaviye ulaşmak daha kolaydır. Spor yapmak ya da yeni bir beslenme düzenine geçmek isterseniz bunun keyifli bir yolunu bulabilirsiniz. Kilo almamaya ve işinizde rehavete kapılıp tembellik etmemeye dikkat edin. Bu şanslı süreç yaklaşık bir yıl sürecektir. Bu süreci iyi değerlendirin.

Doğum haritanizda destekleyici açılar varsa çalıştığınız firmadan destekler gelebilir, yönetim kademesinde çalışıyorsanız personel sayınız artabilir, devlet kurumunda çalışanlar için atama ve tayin gibi konularda hızlı gelişme ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Üye olarak Jüpiter Transitleri kitabı üzerinden doğum haritanızdaki göstergelere açılara olan yorumları okuyabilirsiniz.

Kova Burçları Jüpiter İkizler geçişinden nasıl etkilenecek?

Popülerliğin arttığı bir zamandır. Özellikle sanatçılar için yaratıcı ve verimli bir süreçtir. Aşk ve ilişkiler anlamında daha şanslı olunan bir zamandır. Çocuk sahibi olma olasılığı artar. Hayattan keyif aldığınız, hobilerinize zaman ayırdığınız bir süreçtir. Risk almaya meyilli olabilirsiniz. Partiler, festivaller ve kutlamalara katıldığınız eğlenceli bir senedir. Kendinize olan sevginin ve onayın da arttığı bir zaman olduğu için yaşamdan keyif alma kapasitesi artar.

Doğum haritanizda destekleyici açılar varsa yeni bir ilişki, çocuk ve hamilelik gibi konularda hızlı gelişme ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Üye olarak Jüpiter Transitleri kitabı üzerinden doğum haritanızdaki göstergelere açılara olan yorumları okuyabilirsiniz.

Balık Burçları Jüpiter İkizler geçişinden nasıl etkilenecek?

Ev ve aile hayatının daha rahat olduğu bir zamandır. Evde daha çok vakit geçirebilirsiniz. Bu süreç evden eğitim aldığınız ya da evde çalıştığınız bir zamanı da gösterebilir. Aileden destek alabileceğiniz bir zamandır. Aile ile ilgili sorumlulukların azaldığı, onlarla daha keyifli zamanlar geçirdiğiniz bir süreçten bahsedebiliriz. Daha büyük bir eve taşınmak ya da evde daha konforlu bir alan yaratmak da olasıdır. Bu süreçte olan taşınmalar daha keyfidir. Eğer bir mülk alımı sözkonusu ise bu iyi bir yatırım olabilir. Doğum haritasının potansiyelinde varsa yurtdışına çıkmak, eğitim için taşınmak olasılıklar arasındadır.

Doğum haritanizda destekleyici açılar varsa ev alma veya taşınma gibi konularda hızlı gelişme ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Üye olarak Jüpiter Transitleri kitabı üzerinden doğum haritanızdaki göstergelere açılara olan yorumları okuyabilirsiniz.


Jüpiter Transitinde Önemli Tarihler

3 Haziran 2024 - Jüpiter Pluto Üçgen 1°53’

12 Temmuz 2024 - Jüpiter KAD 60° - 10°38’

20 Ağustos 2024 - Jüpiter Satürn Kare 17°27’

12 Ekim 2024 - Jüpiter Kiron 60° - 21°19’

2 Kasım 2024 - Jüpiter Kiron 60° - 20°22

25 Aralık 2024 - Jüpiter Satürn Kare 14°01’


9 Ekim 2024 - Retro 21°20’

4 Şubat 2025 - İleri Hareket 11°16’


15 Mayıs 2025 - Jüpiter Kare KAD 24° 22’

18 Mayıs 2025 - Jüpiter Kiron 60° - 25°02’

10 Haziran 2025 - Jüpiter Yengeç


Ileri seviye egitimlerinde bir teknikte bir nokta tetiklendiğinde ne olacağı aktarılır. Ancak uygulamada size danışan daha spesifik konularla gelir. Bu noktada öğrencilerde hangi teknikle neye bakmalıyım ve bu gördüğümü nasıl yorumlarım soruları başlıyor. Buna bir çözüm olarak konuya göre tekniklerin nasıl kullanıldığını çalışacağız. Evlilik Tarihlerinin Belirlenmesi, Kariyerde Başarı Zamanlarının Belirlenmesi, Finansal Başarı Zamanları eğitim içinde verilen önemli ders adımlarıdır. İleri Seviye Astroloji Eğitimi içeriğini detaylı inceleyebilirsiniz.


Bunlar Da İlginizi Çekebilir


Doğum haritanızı Doğum Haritası sayfasından çıkararak hangi evinizde hangi göstergenin olduğunu görebilirsiniz. Yeniay Dolunay haritalarını kendi başınıza yorumlamayı öğrenmek isterseniz Yeniay Dolunay programını alabilirsiniz. Eğer hiç astroloji bilmiyorsanız, Kendim İçin Astroloji eğitimi alabilirsiniz


Temel ve Orta Seviye Astroloji Eğitimi hem astrolojiye yeni başlayacaklar için hem de başka ekolleri öğrenmiş ancak geleneksel teknikleri de merak edenler için hazırlanmıştır. Bu astroloji eğitimi uzaktan eğitim şeklindedir ve süre sınırı yoktur. Kendi hızınızda öğrenir ve dilediğiniz konuyu tekrar edebilirsiniz. Doğum haritası üzerinden de gelecek tahmini yapmanızı sağlayabilecek isabetli tekniklerin de dahil olduğu bir eğitimdir. Bu eğitim içeriğini inceleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.Comentários


bottom of page