top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

26 Mayıs 2021 Yay Burcunda Ay Tutulması

Ne olacak?


Ay Tutulması bir dolunaydır. Güçlü bir dolunaydır. Bu nedenle yaşamımızda önemli bir dönüm noktasını gösterir. Aldığımız kararlar ya da yaşadığımız olay bizi bir konuda bir yol ayrımına getirir. Burada atacağımız adım önemlidir.

Bu güney düğüm tarafında bir tutulma. Güney düğüm geçmişi kusar. Halihazırda merkür ve satürn de retro harekete geçeceği için bu etki daha güçlü bir şekilde karşımıza çıkıyor.


Güney düğüm tutulmaları bir sayfayı kapatır. Bir tamamlanma, geride bırakma, vazgeçme etkisi görülebilir. Geçtiğimiz tutulmada yazarların yayınevlerinden ihraçları gündeme geldi. (Aralık 2020) Gözden düşmeler, desteği yitirmeler, ayrılıklar bu tutulmada karşımıza çıkacak konulardır.


Yay burcu yurtdışı, eğitim, akademik konular, basın-yayın, felsefe, yolculuklar, havalimanlari, seyahat özgürlüğü, ekstrem sporlar, binicilik, dini mekanlar, konsolosluklar, ithalat-ihracat, reklâmcılık gibi konuları temsil eder. Bu alanlarda yaşamlarımızda bir konu artık netlik kazanacak ya da bir tamamlanma aşamasına gelecektir.


Jupiter, tutulmaya kare açı yapıyor. Bu nedenle etki beklenenden büyük olabilir. Iyimserlik bu noktada bir handikaptır. Fazla özverili olmak, fazla toleranslı davranmak kayıplara neden olabilir.


Faydalı çalışması mümkün mü? Geçmişle bağlantılı kişilerle kontak kurmak, bir yere geri dönmek, yarım kalmış bir eğitimi tamamlamak, birşeyden kurtulmak, birşeyi bırakmak, bir süre beklemenizi gerektirecek konular sağlıklı bir gelişim imkanı sağlayabilir.


Burç yorumları youtube da ve Kronos Takvim sayfasındaÜyelerle yaptığımız seminerde haritanın analizine daha fazla yoğunlaştık. Bu seminerlerde bireysel haritalar üzerinden de soru cevap yapıyoruz. Katılmak isteyenler için seminerler üye dışına da açılmıştır. Etkinlikler sayfasından kayıt olabilirsiniz.
Sizin için etkisini merak ediyorsanız Tek Soru danışmanlık veya 30 Dakikalık Kısa Danışmanlık alabilirsiniz.


Harita yorumlama atölyesine kayıtlar açılmıştır. Etkinlikler sayfasından kayıt olabilirsiniz.

Comentarios


bottom of page