Chiron Burçlarda


Astrolojide Chiron herzaman ilgi çekmiş bir göstergedir. Keşfi, neleri temsil ettiği ve keşif haritası ile ilgili analizi buradan okuyabilirsiniz. Chiron 'un bulunduğu burç ve ev konularında fiziksel sorunlar, zorlayıcı deneyimler gibi gözle görülür veriler elde edebiliyoruz. Verdiğim danışmanlıklardan yola çıkarak Chiron için fiziksel rahatsızlıkları gösterdiğini de rahatlıkla söyleyebilirim. Bu rahatsızlıklar müzmin olabiliyor ya da tekrar ediyorlar. Hayati bir risk teşkil etmekten çok kişinin yaşam kalitesini etkiliyorlar. Bu yazıda ise daha çok kişilerin kafalarında Chiron nedeniyle oluşmuş daha çok bir yanılgıdan oluşan Cam Tavan 'dan bahsetmek istiyorum.

Cam Tavan metaforunu duymuşsunuzdur. Daha çok kadın ayrımcılığından kaynaklanan bir belirsiz bir engeli anlatır. Sadece kadının çalıştığı kurumun değil, kimi zaman kendisinin de farkında olmadan kendini baltaladığı bir noktayı tanımlar. İşte benzer bir tanımı Chiron için de kullanabiliriz. Chiron, Satürn ile Uranüs arasında yer alan bir gösterge olduğu için engellerden kurtulabileceğimiz bir anahtarı da anlatır. Bu göstergeyi haritada iyi incelediğinizde aslında size bir çıkış kapısının yolunu da sunacaktır.


Ne kadar Güçlü Oluğumuz, Ne kadar İyi Mücadele Ettiğimiz Önemli Değil... Yara İzimiz Daima Bizimle

Chiron Koç Burcunda: Kişi her şeyden önce yalnızlık konusunda tedirgin olabilir. Olaylarla tek başına mücadele edemeyeceğini düşünür. Özellikle liderlik vasıflarına güvenemeyebilir.

Chiron Boğa Burcunda: Özellikle finansal konularda zorluklar yaşayabilir. Bir şeylere sahip olma konusunda kendisine yeterince güvenemeyebilir.

Chiron İkizler Burcunda: Kişi kendi aklına, iletişim yeteneklerine güvenemeyebilir. Yeterince zeki olmadığını düşünebilir.

Chiron Yengeç Burcunda: Ailesine yeterince destek olamadığını düşünebilir. Kadınlar, iyi bir anne olmadıklarını düşünebilirler.

Chiron Aslan Burcunda: Sahne korkusunun nedeni olabilir. Kendini ortaya koymak, dikkat çekmek konusunda çekingen olabilir. Liderlik vasıflarına güvenemeyebilir.

Chiron Başak Burcunda: Hiçbir işe yaramadığını düşünebilir. Vasıfsız hissedebilir. Başkalarının ona ihtiyaç duymasından endişe eder.

Chiron Terazi Burcunda: Bir ilişki içinde olmaktan kaçabilir. Başkalarına uyum sağlamasını gerektirecek dinamiklerden kaçmaya meyillidir. Evlilik ve ilişki konusunda kendisini yetersiz hissedebilir.

Chiron Akrep Burcunda: Başkalarına finansal olarak ihtiyaç duymaktan endişe edebilir. İlişkilerinde ve ortaklıklarında maddiyat kişinin kendisini güvensiz hissettiği bir alan olabilir.

Chiron Yay Burcunda: Kişi kendi kültüründen olmayan kişilere karşı mesafeli olabilir. Yolculuklardan kaçınabilir. Kendisini eğitim ve kültürel olarak eksik hissedebilir.

Chiron Oğlak Burcunda: Kişi kendisini kariyer ve toplumsal alanda yetersiz hissedebilir. Belirli bir kariyer planı çizmekten kaçınabilir.

Chiron Kova Burcunda: Kişi dışlanmaktan çekinebilir. Çevresi tarafından kabul edilmemekten korkar. Yeterince zeki olmadığını düşünür.

Chiron Balık Burcunda: Kişi sezgilerine güvenemez. Bilinmeyen, aklın açıklayamadığı olaylara karşı güvensiz hissedebilir. Kendisini başkalarına yardım etmek konusunda yetersiz hisseder.


Doğum haritanızda Chiron 'un hangi burçta olduğunu öğrenmek için pdf dosyasını indirebilirsiniz. Juno, Lilith ve diğer asteroidlerin tablolarına erişebilmek için buradan üye olabilirsiniz. Kısa bir süre için Kronos Takvim indirimde.


Doğum Haritasında Chiron Hangi Burçta


Bu yazılar da ilginizi çekebilir;


#Chiron #pratikastroloji #chironburçlarda #camtavan

1,642 görüntüleme
© Copyright by astrokronos