top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

1 Nisan 2022 Koç Burcunda Yeniay

1 Nisan 2022 tarihinde Koç burcunda bir yeniay gerçekleşecek. 11 derece Koç burcunda gerçekleşen bu yeniaya iletişim gezegeni Merkür eşlik ediyor. Koç burcu zodyak çemberindeki ilk burçtur. Bu yüzden yenilikleri, ilk kez denenecek girişimleri, deneyimsiz olduğumuz alanları temsil eder.Her yeniay zamanında hayatımızda bazı başlangıçlar gerçekleşir. Yeniay zamanı başlayan konular ise dolunay geldiğinde bir netlik kazanır. Yeniay zamanı attığımız adımların sonuçlarını alırız. Bu yeniayda ise zaten Koç başlangıçları temsil ettiği için aslında bu konu iki kez tekrarlanmış oluyor.

Bu yeniay zamanında daha önce hiç bilmediğimiz bir konuda bir başlangıç yapacağız. Farklı ve muhtemelen tecrübesiz olduğumuz bir alan olacak. Bu yeni bir kariyer veya yeni bir eğitim olabilir. Yeniayın burçlara etkisinde bunu daha detaylı olacak inceleyeceğiz. Ancak konu ne olursa olsun hızlıca harekete geçmemiz gerekebilir.

Yeniaya Merkür eşlik ediyor. Merkür genelde eğitim, yolculuk, anlaşma, başvuru veya evrakları anlatır. Bu nedenle de yeniay zamanında daha çok bu konular karşımıza çıkacaktır. Merkür aynı zamanda çocukları temsil eder. Bu nedenle de çocuklar önümüzdeki bir ay ana konularımızdan birisi olabilir. Onlarla ilgili haberleri sıkça duyabiliriz.


Siz de üye seminerlerine katılmak isterseniz üyelik sayfasından Kronos WEB 101 paketini satın alabilirsiniz.

Yeni bir konuyu öğrenmek, yeni iş girişimleri için destekleyici etkileri var. İyi değerlendirilebilirse dolunay zamanında verimli sonuçlar alabilirsiniz. Ancak haritada Mars ve Satürn kavuşuma doğru ilerliyor. Başlattığınız projelerin iyi planlanmış ve uzun vadeye yayılan projeler olmasına özen gösterin. Aksi durumda iyi bir fikri heba edebilirsiniz. Bu yeniayda attığınız adımların meyvesini belki de yaz aylarında toplamaya başlayabilirsiniz. Bu yüzden projelerinizi iyi planlayın.

1 Nisan 2022 Koç Burcunda Yeniay Burç Yorumları


Koç Burçları Koç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Sizler için yeni bir döngünün başlangıcı bu yeniay. Özellikle yükseleni değil de kendi burcu Koç olanlar için bu bir solar yeniyıl. Bu nedenle bu yeniaya dikkat edin. Önümüzdeki bir seneye damgasını vuracak bir etki yaratabilir. Kendinizle ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. Hayatınızda fark yaratacak önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Bir eğitime başlayabilir veya bir eğitim vermeye karar verebilirsiniz. Yeni bir iş arkadaşı işe başlayabilir. Veya yeni bir ofis için harekete geçebilirsiniz. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız yeni bir hizmet veya ürün için adım atabilirsiniz. Belki bu süreçte bir yolculuk planı da yapabilirsiniz. Kardeş, kuzen ya da yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Bu ay sizler için önemli bir ay olacak. Bu nedenle yıllık danışmanlık almak isteyebilirsiniz. Unutmayın, üye olarak tüm hizmetlerden indirimli faydalanabilirsiniz.


Boğa Burçları Koç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Geçtiğimiz ay sürprizler sizi bir miktar yormuş olabilir. Bu yeniay zamanında biraz geri çekilmek ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Bu yeniay zamanında kiminle ne konuştuğunuza çok dikkat edin, dedikodulara açık bir aydasınız. Özellikle ilişkilerinizle ilgili konularda sansasyonların içinde yer almayın. İş yerinizi gündeme taşıyacak bir dolunay yaşayacaksınız. Bu dolunay zamanında gerçekler ortaya çıkacaktır. Bu nedenle yeniay zamanında attığınız adımlar önemli olacak. Sağlığınıza özen göstermek, biraz sağlığınız için para harcamak bu ay yapabileceğiniz en iyi şey olacaktır. Veya yeni bir ürün ya da hizmet için araştırma yapabilirsiniz. Bu ay yeni bir personel almak çok iyi bir fikir olmayabilir, eğer mümkünse bunu sonraki aylara bırakın. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Unutmayın, üye olarak tüm hizmetlerden indirimli faydalanabilirsiniz.


İkizler Burçları Koç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Kariyerinizle ilgili önemli kararlar verdiğiniz bir ayı geride bıraktınız. Önemli şans ve fırsatlar yakalamış olabilirsiniz. Bu yeniay şirketinizin size sunduğu imkanlar değişebilir. Belki sizi bir eğitime gönderebilirler. Veya gelecekle ilgili yepyeni planlar yapabilirsiniz. Yeniay sosyal yaşamınızda yeni bir dönem başlatacak. Belki bir meslek grubu ya da derneğin düzenlediği bir eğitime katılabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde önemli gelişmeler yaşanabilir. Belki birlikte bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Beraber yeni bir iş planınız olabilir. Veya bir yer değişikliği sonrasında yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Ailenizle ilgili yeni gelişmeler sizi planlarınızı revize etmeye itebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Unutmayın, üye olarak tüm hizmetlerden indirimli faydalanabilirsiniz.


Yengeç Burçları Koç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Kariyerinizde yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Kardeşlerinizle birlikte yeni bir iş planı yapabilirsiniz. Veya iş için bir yolculuğa çıkmanız gerekebilir. Ya da bir eğitime başlayabilirsiniz. Önemli bir iş anlaşması imzalayabilir, kariyerinizle ilgili önemli bir duyuru yapabilirsiniz. Yönetim kademesi ile önemli görüşmeler yapmanız da mümkün. Bu yeniayın sonrasında gerçekleşecek dolunay sizin ev ve aile yaşamınızı da etkileyecek. Bu nedenle bu tarihte attığınız adımların farkında olun. Bu süreç ailenizle ilişkilerinizi etkileyebilir veya sizi bir yer değişimine itebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Unutmayın, üye olarak tüm hizmetlerden indirimli faydalanabilirsiniz.


Aslan Burçları Koç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Bu yeniay zamanında bir eğitime başlayabilirsiniz. Eğer yurtdışı ile bağlantılı bir işte çalışıyorsanız bu ay daha fazla iletişim halinde olmanız çok mümkün. Veya uluslararası yolculuklar artabilir. Eğer akademik hayatınız devam ediyorsa bu önemli bir başvuru ya da yayın için atılacak ilk adımları temsil ediyor olabilir. Arkadaşlarınızla bir yolculuk planı yapmak, uzun bir seyahate dahil olmak çok mümkün. Yeni bir yatırım yapabilir veya yatırımlarınızı bir eğitim için harcamanız gerekebilir. Yasal konularda önemli başvurular yapabilirsiniz. Bir sertifika ya da akreditasyon süreci için ödeme yapabilirsiniz. Dolunay geldiğinde kardeşleriniz ya da yakın çevreniz gündeminizi meşgul edecek. Bu nedenle yeniay zamanında attığınız adımlarda onlarla olan ilişkilerinizi de etkileyebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Unutmayın, üye olarak tüm hizmetlerden indirimli faydalanabilirsiniz.


Başak Burçları Koç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Geçtiğimiz ay ilişkilerinizle ilgili konularda önemli kararlar vermiş olabilirsiniz. Şimdi bu yeniay zamanında eşinizin ya da ortağınızın gelirleriyle ilgili önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Belki bir kredi çekmeniz ya da prim / tazminat gibi konular için bazı başvurular yapmanız gerekebilir. Belki eşiniz ya da ortağınızla beraber bir yatırım planı için harekete geçebilirsiniz. Veya kendi işinizi yapıyorsanız işiniz için bir kredi çekmek isteyebilirsiniz. Vergi, sigorta gibi konular için başvurularınız olabilir. Dolunay zamanı geldiğinde bütçenizi iyi yapmamış olabilirseniz zorlu bir yüzleşme yaşayabilirsiniz. Bu nedenle gelir gider hesaplarınızı iyi yapın. Bu ay yaptığınız yatırımlar yaz aylarında değer kazanabilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Unutmayın, üye olarak tüm hizmetlerden indirimli faydalanabilirsiniz.Terazi Burçları Koç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Sizin açınızdan önemli bir yeniay dolunay döngüsüne giriş yapıyoruz. Bu yeniay zamanında önemli bir ortaklık sözleşmesi imzalayabilirsiniz. Veya uzak mesafe bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Partnerinizle bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Bu belki uzak bir yolculuk olabilir. Yurtdışı olmasa bile ülke içinde bir iki günden uzun sürecek bir yolculuk olabilir. Veya eşinizin kardeşleri bu ay gündeminizi meşgul edebilir. Bir kira kontratı imzalamanız da mümkün. Varsa bir dava süreciniz bununla ilgili evraksal işlerle bu ay ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu yeniay zamanında sizden gizlenen bazı konular da karşınıza çıkabilir, bu dolunay zamanında sizi önemli kararlar almaya itebilir. Bu yeniaydan sonra gerçekleşecek dolunay uzun vadeli planları destekliyor. Bu nedenle attığınız adımlar muhtemelen yavaş ama sağlam ilerleyebilir. Bu ay başlayacak olan ilişkiler yaz aylarında daha fazla ilerleme kat edebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Unutmayın, üye olarak tüm hizmetlerden indirimli faydalanabilirsiniz.


Akrep Burçları Koç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Bu ay yeni bir işe veya halihazırda çalışıyorsanız yeni bir projeye başlamanız çok mümkün. Belki ekibinize yeni bir personel katılabilir. Veya kendi işinizi yapıyorsanız yeni birinden hizmet almaya da başlayabilirsiniz. Kredi, vergi sigorta gibi konular da bu süreçle birlikte gündeminizi meşgul edecektir. Eğer yeni bir projeniz varsa arkadaşlarınızdan destek almanız mümkün. Birlikte iş yapabilir veya onlar vasıtasıyla bir işe de başlayabilirsiniz. Yeni bir ofise geçebilir ve ofis için kira sözleşmesi imzalayabilirsiniz. Konu ne olursa olsun sosyal çevreniz bu ay iş hayatınıza dahil oluyor. Belki yeni bir işe girmenizle birlikte yeni insanlarla da tanışmaya başlayabilirsiniz. Sağlığınız bu ay önemli. Bu nedenle katılacağınız olası etkinliklerde tedbirlerinizi arttırın. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Unutmayın, üye olarak tüm hizmetlerden indirimli faydalanabilirsiniz.

Yay Burçları Koç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Çocuklarınızla ilgili yeni kararlar alacağınız bir aya giriş yapıyorsunuz. Özellikle eğitim ya da yolculuklar bu ay gündeminizde olabilir. Ancak dolunay zamanı geldiğinde maddi konular önemli olacak, attığınız adımlarda bunu iyi değerlendirin. Belki bir hobinizi işe çevirmeye karar verebilirsiniz. Bunun için bir eğitime başlayabilir veya bir araştırma yapabilirsiniz. Veya işinizle ilgili bir aracı kurumla birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz. Eğer hayatınızda birisi yoksa bu yeniay zamanında yeni bir partner adayı ile tanışabilirsiniz. Belki iş hayatınız vasıtasıyla tanışmanız mümkün. Bu yeniayda attığınız adımların meyvesini belki de yaz aylarında toplamaya başlayabilirsiniz.Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Unutmayın, üye olarak tüm hizmetlerden indirimli faydalanabilirsiniz.Oğlak Burçları Koç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Evinizde bir yenilik yapabilirsiniz. Taşınabilir veya kira kontratınızı yenileyebilirsiniz. Evinize yeni bir elektronik alet alabilirsiniz. Belki de evinizde misafirleriniz olacak bu ay. Tüm bu hengamede işinizle ilgili önemli konuları atlamayın. Aksi durumda belki de dolunay zamanında yöneticilerinizle ilişkiniz hasar alabilir. Bu süreçte bir iş değişikliği gündeme gelirse bilin ki bir yer değişimini beraberinde getirebilir. Bu ay ayrıca masraflarınız da artabilir. Geçtiğimiz ay çıkan sürpriz harcamalar sizi bu ay biraz zorlayabilir. Bu nedenle de yeniay zamanı atacağınız adımların finansal etkisini muhakkak dikkate alın. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Unutmayın, üye olarak tüm hizmetlerden indirimli faydalanabilirsiniz.

Kova Burçları Koç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Bu yeniay zamanında bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Veya yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bunun için bir kredi çekebilir veya bir yatırımınızı kullanabilirsiniz. Kardeşlerinizle birlikte yeni bir işe / projeye başlayabilirsiniz. Veya halihazırda onlarla bir ortaklığınız varsa bu yeniay vergi, sigorta, kredi gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Bir sertifika ya da akreditasyon için başvuru yapabilirsiniz. Üzerinizde baskının arttığı bir yıldan geçiş yapıyorsunuz. Bu yeniay bazı sorunları çözmek için size fırsat sunuyor. Bu nedenle karşınıza çıkan teklifleri iyi değerlendirin. Dolunay geldiğinde özellikle yurtdışı bağlantılı projelerde önemli sonuçlar almanız mümkün. Bu yeniayda attığınız adımların meyvesini belki de yaz aylarında toplamaya başlayabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Unutmayın, üye olarak tüm hizmetlerden indirimli faydalanabilirsiniz.

Balık Burçları Koç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Önemli bir ayı geride bıraktınız. Burcunuzda bir yeniay / dolunay serisi yaşandı. İlişkiler konusunda bazı önemli kararlar vermiş olabilirsiniz. Şimdi maddi konularda önemli başlangıçlar yapacağınız bir aya giriş yapıyorsunuz. Partnerinizden veya ortağınızdan destek alabilirsiniz. Aileniz bu süreçte size maddi manevi destek alabilir. Belki de evden yürütebileceğiniz bir iş planınız var. Konu ne olursa olsun bu ay maddi konularda yeni bir adım atıyorsunuz. Bu belki daha önce tecrübe etmediğiniz bir alan olabilir. Merak etmeyin, şanslı bir yıldan geçiş yapıyorsunuz ve bu yeniayda attığınız adımların meyvesini belki de yaz aylarında toplamaya başlayabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Unutmayın, üye olarak tüm hizmetlerden indirimli faydalanabilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir;


Doğum haritanızı Doğum Haritası sayfasından çıkararak hangi evinizde hangi göstergenin olduğunu görebilirsiniz. Yeniay Dolunay haritalarını kendi başınıza yorumlamayı öğrenmek isterseniz Yeniay Dolunay programını alabilirsiniz. Eğer hiç astroloji bilmiyorsanız, Kendim İçin Astroloji eğitimi alabilirsiniz


Comments


bottom of page