top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

18 Mart 2022 Başak Burcunda Dolunay

18 Mart 2022 Başak Burcunda Dolunay

Başak burcundaki dolunay sağlık ve hizmet sektörünü gündeme taşıyabilir. Sürpriz gelişmeler yaşamaya hazır olun. Özellikle maddi konularda gerçekleşecek istikrarsız grafik bazı streslere yol açabilir.

Dünya gündemi açısından sağlık sektörü, çalışma hayatı, iş yaşamında önemli değişimler yaşanabilir. Bir önceki yeniaydan bu zamana kadar devam eden gelişmelerin sonuçlarını göreceğiz. Dolunay her ne kadar destekleyici etkiler barındırsa da belki de yılın en stresli bir iki gününü de beraberinde getiriyor. Malesef Mars 'ın hemen dolunay sonrasındaki sert açıları kavga ve gerilimi yükseltecek. Bazı boykotlar gündeme gelebilir. Savaş nedeniyle küresel olarak yükselen tepkiler burada biraz daha sert bir tavır olarak karşımıza çıkabilir.


Kazalar, siber saldırılar bu zaman aralığında çok olasıdır. Elektrik arızaları, internet sorunları bu bir iki gün günlük yaşamı sekteye uğratabilir.
Burçlar bazında inceleyecek olursak;

18 Mart 2022 Başak Burcunda Dolunay Burç Yorumları

Koç Burçları Başak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Sağlığınız ya da iş arkadaşlarınızla ilgili önemli sonuçlar alacağınız bir dolunay yaşayacaksınız. Özellikle kariyerinizle ilgili önemli dönüşümlerden geçebilirsiniz. Finansal olarak sürpriz gelişmelere de hazır olun. Kendinizi bu dolunay zamanında biraz gergin hissetmeniz de mümkün, bu nedenle dolunay ve sonrasındaki bir iki gün kendinize dinlenmek için yeterli zamanı ayırmaya çalışın. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.Boğa Burçları Başak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Çocuklarınızla ilgili önemli kararlar almanız gereken bir dolunay yaşayabilirsiniz. Belki bir yolculuk yapmak durumunda kalabilirsiniz. Eğer geçtiğimiz yeniay zamanında yeni bir sosyal çevreye giriş yapmışsanız bu dolunay zamanında bir ilişkinin ilk adımlarını atabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili sürpriz gelişmelerin de yaşanması bu süreçte olasıdır. Belki yönetim kademesinden gelen bir istifa veya beklenmedik bir çıkış tüm planlarınızı değiştirebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


İkizler Burçları Başak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Bu dolunay zamanında ev ve aile konusunda bir karar aşamasına gelebilirsiniz. Eviniz için yapacağınız bir harcama, bir yatırım kararı veya eviniz için sigorta yaptırmak gibi konulara karar verebilirsiniz. Eşinizin gelirleri, kariyer hayatı da bu dolunay zamanında öne çıkabilir. Yolculuk planı yapmışsanız bu dolunay zamanında planlar değişebilir, sürprizlere hazır olun. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Yengeç Burçları Başak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Kardeş, kuzen ve yakın çevrenizle ilişkileriniz bu dolunay zamanında özen istiyor. Özellikle anlaşma, sözleşme gibi konularda önemli kararlar verilebilir. Eşinizle veya ortağınızla bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Veya bir eğitime başlamayı düşünüyorsanız bunun kararı alınabilir. Kredi, sigorta, vergi gibi konularda bazı sürprizler olabilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Aslan Burçları Başak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Başak dolunayı Aslan burçlarına para getirebilir. Özellikle çalışma hayatınızda önemli bir değişim sonucu gelirlerinizin artması muhtemel. Belki kredi, sigorta veya ek gelirleriniz için yeniay zamanında bir adım atmış olabilirsiniz. Şimdi bunun sonuçlarını göreceğiniz bir dolunay sizi bekliyor. Dolunay zamanı ise eşiniz veya ortağınızla ilgili sürpriz gelişmeler gündeme gelebilir. İlişkiler açısından hassas bir haftadan geçtiğinizi unutmayın. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Başak Burçları Başak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Başak burçları için önemli bir dolunay olacak. Burcunuzda gerçekleşen bu dolunay zamanında kendinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. İlişkiler alanında bir yeniay yaşadık ayın başında. Hayatınızda önemli bir ilişki ya da ortaklık gündeme gelmişse şimdi bununla ilgili bir kararı başkalarına açıklamanız mümkün. İş yerinizde ise sürpriz gelişmeler olabilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.Terazi Burçları Başak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Terazi burçları Başak dolunayında sağlık konusunda önemli sonuçlar alabilirler. Biraz dinlenmeyi seçebilirsiniz. Pandemi nedeniyle kendinize daha fazla dikkat etmeniz gereken bir aydan geçiş yapıyorsunuz. Eğer eşinizin iş hayatı ile ilgili bazı belirsizlikler varsa bu dolunay zamanında bir sonuç alabilirsiniz. Maddi konularda sürprizler, çocuklar için yapılacak harcamalar veya riskli yatırımlardan gelen kazançlar konusunda sürprizlere hazır olun. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Akrep Burçları Başak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Akrep burçları için Başak dolunayı destekleyici olacaktır. Şanslı bir alanda gerçekleşen bu dolunay geleceğe daha iyimser bakmanızı sağlayabilir. Gelecek planlarınız için önemli kararlar verebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir yolculuğa çıkabilir, bir süredir bekleyen bir başvuruyu tamamlayabilir veya bir meslek grubunun eğitimine dahil olabilirsiniz. Hemen dolunay sonrasında evinizle veya ailenizle ilgili sürprizler yaşanabilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Yay Burçları Başak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Yay burçları için kariyerleriyle ilgili önemli kararlar verecekleri bir dolunay olabilir. Maddi konularda önemli değişimler yaşayabilirsiniz. Bir maaş artışı veya iyileştirmesi gündeme gelebilir. Dolunayın hemen sonrasında ise planlarınız değişebilir. Sürpriz bir yolculuğa çıkabilir, kardeşlerinizle ilgili sürpriz gelişmelere tanık olabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.Oğlak Burçları Başak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Oğlak burçları için bu dolunayın destekleyici etkileri var. Bir eğitimi tamamlamak üzere olabilirsiniz. Veya bir yolculuk için karar verip program yapabilirsiniz. Yurtdışıyla bağlantılı konularda önemli kararlar verebilirsiniz. Yasal bazı süreçleriniz lehinize sonuçlanabilir. Dolunayın hemen sonrasında çocuklarınız için sürpriz harcamalar yapmanız gerekebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Kova Burçları Başak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Kova burçları için bu dolunay gelir gider dengesinin netlik kazanacağı bir tarih olacak. Yeniay zamanında attığınız adımların maddi sonuçlarını bu tarihte görebilirsiniz. Bir kredinin netleşmesi mümkündür. Belki sigorta ya da tazminat konuları bu dolunay zamanında netlik kazanabilir. Dolunayın hemen ardından evinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Balık Burçları Başak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Bu dolunay Balık burçları için çok önemli. İlişki ve ortaklıklar konusunda önemli kararlar alacağınız bir dolunay olacak. 11 yılda gelen şanslı bir tarih aralığından geçiş yapıyorsunuz. Bu şanslı zamanın ilk sinyallerini de bu dolunay zamanında görmeniz çok mümkün. Eşinizden veya ortağınızdan destek alabilirsiniz. Önemli anlaşmalar imzalayabilirsiniz. Dolunayın hemen sonrasında ise sürpriz yolculuklara hazır olun. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir;


Yeniay Dolunay haritalarını kendi başınıza yorumlamayı öğrenmek isterseniz Yeniay Dolunay programını alabilirsiniz. Eğer hiç astroloji bilmiyorsanız, Kendim İçin Astroloji eğitimi alabilirsiniz

Comentarios


bottom of page