top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

Oğlak Burcunda Dolunay 13 Temmuz 2022

OĞLAK BURCUNDA DOLUNAY 2022

13 Temmuz 2022 günü 21:37 'de Oğlak burcunda bir dolunay yaşayacağız. Oğlak burcu daha çok kariyer hayatını, nerelerde daha profesyonel olduğumuzu gösterir. Burçlar arasında en geleneksel ve muhafazakâr burçtur.

Bu dolunay, geçtiğimiz 29 Haziran tarihinde yeniay zamanında attığımız adımların sonuçlarını gösterecektir. Haliyle bu tarih aralığındaki ana konunuzun sonuçlarını alacağız.

Bu dolunaya Venüs Neptün arasındaki bir kare açı eşlik ediyor. Bu nedenle hem maddi konularda hem de ilişkiler konusunda yanılgılara açığız. Bu nedenle ilişkiler konusunda hayati kararlardan uzak durun. Bu dolunay Merkür ve Uranüs arasında güzel bir açı var. Eğitim, yolculuklar ve rasyonel konular için oldukça destekleyici bir açı bu. Bu konularda güzel gelişmeler yakalayabiliriz.Bu dolunay zamanında herşey beklediğinizden hızlı gelişebilir. Özellikle sağlık konuları ve sağlık sektörü bu dolunayda dikkat çekebilirler. Aynı zamanda yöneticiler ve otorite konumundaki figürlerin de öne çıkacağı bir dolunay olacaktır.

Güneş Castor sabit yıldızı ile kavuşumda. Kurnaz bir zekanın göstergesidir. Başarı ve ün getirse bile sonrası için çok da parlak tanımlar yapılmamıştır. Astrolojide şansız bir sabit yıldız olarak ünlenmiştir. Yönetim kademesi için bir ünvan kaybı olarak karşımıza çıkabilir. Önemli bir figürün ceza alması veya taciz ile suçlanması Castor Güneş kavuşumlarında karşımıza çıkan olasılıklar arasında. Nikola Tesla ve Bill Cosby bu sabit yıldız için sıkça verilen iki örnektir.


Savaş da bu tarihlerde gündemi meşgul edecek konular arasında. Özellikle diğer ülkelerin savaşa yaklaşımları dolunay zamanında karşımıza sıkça çıkacak haberler arasında olacaktır.


Bu dolunay zamanında ay 23. Menzilde

23. Menzil: Sa’d Bula 12°51 Oğlak’ ile 25°42'Oğlak | Uygun: Boşanmak için uygun. Tedavi için iyi. | Uygun Değil: Evlilik ve ilişkiler için uygun değil.


Yükselen burç hesaplama sayfasından doğum bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu öğrenebilirsiniz.

Oğlak Burcunda Dolunay Burç Yorumları


Koç Burçları Oğlak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Dolunay Koç burçları için daha çok kariyerle ilgili konuları gündeme getirecektir. Belki yeniay zamanında ailenizle birlikte aldığınız kararlar bu dolunay zamanında iş hayatınızı etkileyecek bir noktaya gelmiş olabilir. Şanslı bir zamandan geçiş yapıyorsunuz ve bu nedenle de karşınıza önemli iş fırsatları çıkmış olabilir. Ancak dikkatli olun, gereksiz riskler alacağınız ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanacağınız bir dolunay yaşayacağız. Burçlar arasında bu konuda en çok dikkatli olması gereken kişisiniz. Ailenizden gelecek sürpriz maddi destekler ise bu dolunayın en güzel sürprizi olacaktır. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Astroloji ile ilk kez tanışacaklar için hazırlanmış bir eğitimdir. Eğitim öncesinde doğum haritaları katılımcılara iletilecektir. Doğum haritaları üzerinde element dengesini, bunun nelere neden olabileceği, bunun için neler yapabileceklerini konuşacağız ilk bölümde.  Haritada zorlayıcı göstergelerin neler olabildiği, bunları aşabilmek için yapılabilecek pratik uygulamalar ikinci günün konusu olacaktır.  Üçüncü gün haritadaki başarı göstergelerinin ne olduğunu konuşacağız. Hangi alanlara yönelmenin yaşamı kolaylaştırabileceğini konuşacağız.  Bu 3 günlük seminer astrolojiyi hiç bilmeyenler için hazırlanmıştır. Bu nedenle katılımcılar teknik bilgiyle boğulmayacaktır.  Seminer iki bölümden oluşacak. İlk bölümde önce konu anlatılacak, ikinci bölümde ise katılımcıların haritaları üzerinden soru cevap yapılacaktır. Bu nedenle katılımcı sayısı sınırlı tutulmuştur.

DUYURU: ASTROLOJİ 101 EĞİTİMİ

Astroloji ile ilk kez tanışacaklar için hazırlanmış bir eğitimdir. Eğitim öncesinde doğum haritaları katılımcılara iletilecektir. Doğum haritaları üzerinde element dengesini, bunun nelere neden olabileceği, bunun için neler yapabileceklerini konuşacağız ilk bölümde.


Haritada zorlayıcı göstergelerin neler olabildiği, bunları aşabilmek için yapılabilecek pratik uygulamalar ikinci günün konusu olacaktır.


Üçüncü gün haritadaki başarı göstergelerinin ne olduğunu konuşacağız. Hangi alanlara yönelmenin yaşamı kolaylaştırabileceğini konuşacağız. Bu 3 günlük seminer astrolojiyi hiç bilmeyenler için hazırlanmıştır. Bu nedenle katılımcılar teknik bilgiyle boğulmayacaktır. Seminer iki bölümden oluşacak. İlk bölümde önce konu anlatılacak, ikinci bölümde ise katılımcıların haritaları üzerinden soru cevap yapılacaktır. Bu nedenle katılımcı sayısı sınırlı tutulmuştur.


Astroloji ile ilk kez tanışacaklar için bir eğitim başlıyor. 23 Temmuz tarihinde başlayacak bu eğitime linkten kayıt olabilirsiniz.


Boğa Burçları Oğlak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Dolunay , Boğa burçları için daha çok eğitim ya da yolculuklarla ilgili konularda bir sonuç alacağınızı gösteriyor. Belki yeniay zamanında bir eğitime başlamışsanız şimdi bu eğitimi tamamlama sürecinde olabilirsiniz. Veya hangi eğitimi alacağınıza karar verebilirsiniz. Akademik hayatınız devam ediyorsa bu konuda önemli kararlar alabilirsiniz. Maddi olarak destek bulduğunuz bir zamandan da geçiş yapıyorsunuz. Sürpriz paralar da bu dolunay zamanında sizi sevindirebilir. Veya dolunay zamanında bir yolculuk fırsatı yakalayabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


İkizler Burçları Oğlak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Maddi konular bu dolunay ana konunuz olacak. Finansal durumunuzla yüzleşebilirsiniz. Belki bir yatırım planı için kredi ya da teşvik gibi konular netlik kazanabilir. Vergi, sigorta, tazminat ya da miras gibi konularda beklediğiniz bir sonuç varsa dolunay zamanında bu sonucu alabilirsiniz. Kaybettiğiniz bir eşyanızı ya da bir yerlerde unuttuğunuz paranızı bulabilirsiniz. Ayrıca eğitim ya da yolculuklar konusunda da olabilecek teklifleri iyi değerlendirin. Eşinizin iş hayatı veya gelirleri ile ilgili fırsatlara da hazır olun. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Yengeç Burçları Oğlak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Bu dolunay ilişkiler konusunda önemli kararlar verebilirsiniz. Geçtiğiniz yeniay zamanında verdiğiniz kararlar ya da attığınız adımlar birlikteliğinizi etkileyebilir. Veya bu dolunay zamanında bu kararları karşınızdaki kişilerle paylaşabilirsiniz. Bu süreçte kariyerinizle ilgili cesaret gerektiren bazı yeniliklere adım atabilirsiniz. Bir sosyal çevre değişimi bu dolunayın güzel sürprizleri arasında. Gelecek planlarınızı değiştirebilirsiniz veya sürpriz bir yolculuk gündeme gelebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Aslan Burçları Oğlak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Bu dolunay işyerinizle ilgili konular artık bir netlik kazanacak. İş için aldığınız bir eğitimi tamamlayabilirsiniz. Veya bir iş seyahati konusunda belirsizlikler varsa bunlar artık netlik kazanabilir. Bir iş arkadaşınız görevden ayrılabilir veya departmanı değişebilir. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız ofisinizle ilgili konularda bazı kararlar alabilirsiniz. Bir projenizi tamamlayabilirsiniz. Eşinizin işi ya da sağlığı ile ilgili güzel gelişmeler bu dolunayın güzel sürprizleri arasında. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Başak Burçları Oğlak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Bu dolunay daha çok çocuklarınızla ilgili konular gündemde olacak. Onlarla ilgili önemli kararlar alınması gerekebilir. Çocuğu olmayan Başaklar daha çok sosyal hayatlarının etkileneceği bir dolunay yaşayabilirler. Yeni bir ilgi alanları varsa bir spor dalı ya da hobi olarak ilgilendikleri bir alan, bununla ilgili bir eğitim almaya karar verebilirler. Arkadaşlarınızla çıkacağınız bir yolculuk da da bu dolunayın güzel sürprizleri arasında olacaktır. Veya bir arkadaşınızla birlikte bir eğitime de başlayabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.Terazi Burçları Oğlak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Bu dolunay evinizle ve ailenizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Eğer geçtiğimiz iki hafta içinde iş hayatınızla ilgili önemli başlangıçlar yapmışsanız bunlar şimdi aile hayatınızı etkileyebilir. Bir süredir işe ara vermişseniz bu sizi evden çıkarıp tekrar iş hayatına itebilir. İşten gelebilecek ek kazançlar ise bu dolunayın güzel sürprizleri arasında. Belki eşinizin gelirlerinde bir artış olabilir. Veya bir tazminat ya da kredi sizi bu ay rahatlatabilir. Geçtiğimiz aylarda alamadığınız bir parayı bu ay alabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Akrep Burçları Oğlak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Bu dolunay eğitim ve yolculuklarla ilgili konular ana gündeminiz olacaktır. Kardeş, kuzen ya da yakın çevrenizle ilgili önemli kararlar zamanı olabilir. Kardeşlerinizle iletişiminiz artabilir. Onların hayatı ile ilgili önemli haberler alabilirsiniz. Bir yolculuk ya da eğitim kararı alabilirsiniz. Eşinizden ya da ortağınızdan gelecek haberler de bu dolunayın güzel sürprizlerinden birisi olabilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Yay Burçları Oğlak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Bu dolunay zamanında bütçenizi planlayabilirsiniz. Eğer bir kredi başvurunuz olmuşsa bunun sonucunu alabilirsiniz. Ek gelirler, prim, döner sermaye, miras gibi konular bir sonuca bağlanabilir. İş yerinizin sunduğu ek maddi imkanlar ise bu dolunay zamanında karşınıza çıkabilecek sürpriz gelişmeler arasında. Eşinizin gelirleriyle ilgili bir yüzleşme de yaşayabilirsiniz. Bir davanız varsa bunun maddi sonuçları bu dolunay zamanında kesinleşebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.Oğlak Burçları Oğlak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Bu dolunay ilişkiler konusunda önemli kararlar verebilirsiniz. Eğer bir iş ortaklığı gündemdeyse bu süreçte aldığınız risklere dikkat edin. Kişisel ilişkilerinizde ise alacağınız kararlar ya da yapacağınız açıklamalar köklü değişimlere neden olabilir. Partnerinizden gelebilecek sürpriz haberler bu dolunayın güzel gelişmelerinden biri olabilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Kova Burçları Oğlak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Bu dolunay iş hayatınız ve sağlığınızla ilgili konularda önemli kararlar verebilirsiniz. Bazı tetkikler yaptırmışsanız bunların sonuçlarını alabilirsiniz. Sizden gizlenen bazı konuları öğrenebilirsiniz. Eşinizin iş hayatı da bu dolunayın ana konularından birisi olacaktır. Belki eşinizin sağlığıyla ilgili de önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Bir iş ortaklığının sonuca bağlanması mümkündür. Eğer son iki haftadır bir proje ile uğraşıyorsanız bunları tamamlayabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.Balık Burçları Oğlak Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Bu dolunay sosyal hayatınız ana gündeminiz olacak. Arkadaşlarınızla ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Onlarla birlikte bir yolculuk planlayabilirsiniz. Sürpriz haberler alabilirsiniz. Belki bir hobinizle ilgili bir eğitim kararı alabilirsiniz. Bu süreçte olası harcamalar tahmininizden fazla olabilir, dikkat! Eğer hayatınızda biri yoksa bu süreçte bir partner adayının teklifi ile de karşı karşıya kalabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir;

Doğum haritanızı Doğum Haritası sayfasından çıkararak hangi evinizde hangi göstergenin olduğunu görebilirsiniz.


Comments


bottom of page