top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

Ağustos Ayı Burç Yorumları 2022

Ağustos 2022 Aylık Burç Yorumları

Ağustos ayı 2022 'nin astrolojik olarak en önemli aylarından birisi. Ay ortasına kadar iletişim ve yolculuklar konusunda destekleyici etkiler var. Ancak harekete geçmek için 8 Ağustos sonrasını bekleyin. Bu zamana kadar olan süreci ise planlamalarınız için kullanabilirsiniz. Bu ay istifalar gündemi sarsabilir. Özellikle yönetim kademesinin sürpriz çıkışları iş hayatında dengeleri değiştirebilir. Ay sonunda ise ilişkiler arenasında ise sürprizlere hazır olun. Finansal piyasalar açısından da oldukça istikrarsız bir grafik görebiliriz.


12 Ağustos 2022 tarihinde Kova burcunda bir dolunay yaşayacağız. Dolunaydan etkilenecek burçlar Boğa, Aslan, Akrep ve Kova burçları olacaktır. Bir süredir beklemede kalan konularda harekete geçmek için şartlar sizi zorlayacak gibi gözüküyor.


27 Ağustos 2022 tarihinde Başak burcunda bir yeniay yaşayacağız. Yeniaydan etkilenecek burçlar İkizler, Başak, Yay ve Balık burçları olacaktır. Sağlık konularının ön plana çıkacağı bu yeniay sonbahar aylarına damgasını vuracak bir etki yaratabilir.

Aylık Burç Yorumları


Aylık burç yorumları için hem burcunuzu hem de yükselen burcunuzu okuyabilirsiniz. Özellikle kariyerle ilgili konular için muhakkak kendi burcunuzu okuyun. Yorumlar Batı Astrolojisi 'ne göre yazılmıştır. Ay burcunu daha çok Vedik Astroloji dikkate alır. Bu nedenle Ay Burcu 'na göre okumanıza gerek yoktur.


Doğum Haritası Hesaplama sayfasından Doğum Haritanızı Ücretsiz çıkarabilirsiniz. Yükselen Burç Hesaplama sayfasından hem yükselen burcunuzu öğrenebilir hem de özelliklerini okuyabilirsiniz.KOÇ BURCU AĞUSTOS 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ağustos ayına girmeden hemen önce Aslan burcunda bir yeniay yaşadık. Bu yeniay zamanında attığımız adımların sonuçlarını alacağımız bir aya geçiş yapıyoruz.4 Ağustos - 26 Ağustos tarihleri arasında iş hayatınız yoğunlaşabilir. Belki iş nedeniyle yapacağınız yolculuklar olabilir. Veya iş nedeniyle almanız gereken bir eğitim gündeme gelebilir. İş arkadaşlarınızla iletişim trafiği de bu tarih aralığında yoğun olacaktır. Eğer bazı sağlık kontrolleri yaptırmayı planlıyorsanız bu tarih aralığını kullanabilirsiniz. 16 Ağustos tarihinde ise sürprizler karşınıza çıkabilir.


11 Ağustos - 5 Eylül arasında riskli yatırımlar konusunda da temkinli olmanız gereken bir tarih aralığından geçiş yapıyorsunuz. Çocuklarınızla ilgili sürpriz masraflara da hazır olun. Bu tarih sonrasında ilişkiler konusunda da sürpriz gelişmeler yaşanabilir. 5 Eylül tarihine kadar yeni başlayan flörtler başladığı hızda bitebilir. Bu nedenle bu süreçte karşınıza çıkan ilişki potansiyellerine olabildiğince temkinli yaklaşın. Eğer bu süreci karşınızdakini tanımak için kullanırsanız çok daha iyi olacaktır. 18 Ağustos ilişkiler açısından çok destekleyici bir zaman olacaktır. Yine de yeni başlangıçları aceleye getirmeyin ve 29 Ağustos sonrasını kullanın. 27/28 Ağustos ilişkiler açısından riskli tarihler olabilir.


12 Ağustos tarihinde Kova burcunda dolunay yaşayacağız. Arkadaşlarınızın hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir. Belki onların hayatında yaşanan bu gelişmelerden siz de etkilenebilirsiniz. Eğer geçtiğimiz ay sonunda yeni bir sosyal çevreye adım atmışsanız şimdi bu dolunay zamanında onları daha iyi tanıma şansı yakalayabilirsiniz. Bu çok kolay bir dolunay değil. Belki de sizi bir süre sosyal etkinliklerden uzak tutacak sorumluluklarınız olabilir. Bir süre çocuklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Veya yeni başladığınız bir hobi için daha fazla zaman ayırmaya başlayabilirsiniz.


20 Ağustos tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Derin bir nefes alın, bu geçiş Mars retro yapacağı için 25 Mart 2023 tarihine kadar sürecek. Bu oldukça uzun bir süre, Mars genelde bir burçta yaklaşık 6 hafta kalır. Bu geçiş esnasında kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle ilgili stresli bir süreç yaşayabilirsiniz. Yolculuklar yorucu olabilir. Komşularınızla anlaşmakta zorluk çekebilirsiniz. Veya rahatsız edici olabilirler. Kalıcı taşınmalar için çok da uygun bir zaman olmayabilir.


23 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. İş hayatınız, iş arkadaşlarınız, ofisiniz ve sağlığınız odak noktanız haline geliyor. Önümüzdeki ay burada gerekli değişimleri yapmak için enerji bulacaksınız. Şimdi ön araştırmalarınızı ve planlamalarını yapmaya başlayın. 27 Ağustos tarihinin kısmen gergin olabileceğinin farkında olun. Bu tarihte yakın çevrenizle tartışmalardan kaçınmakta fayda var.


26 Ağustos tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu burçta 10 Eylül - 2 Ekim arasında Merkür retro yapacak. Sizin açınızdan ikili ilişkiler konusunda bazı konuları tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu tarihte ilişki ve ortaklıklar açısından yeni bir adım atmak yerine eksiklikleri tamamlamaya odaklanın. Ekim ayına kadar ise önemli kararlardan uzak durmakta fayda var. Unutmayın, burada verdiğiniz kararları ya da sözleri ikinci kez değerlendirmek durumunda kalabilirsiniz. Ayrıca atacağınız imzalarda temkinli olun, dolandırıcılık gibi riskler bu dönemde artabilir.


27 Ağustos tarihinde Başak Burcunda Yeniay yaşayacağız. Yeni bir ofise geçebilir, yeni bir işe başlayabilirsiniz. Belki bir iş arkadaşı göreve başlayabilir. Bu süreçte sağlık kontrollerinizi de yaptırabilirsiniz. Yeni bir egzersiz ya da beslenme düzenine geçebilirsiniz. Sözel tartışmalar sizi yeni bir adım atmaya itebilir. Değişime direnmezseniz iki hafta sonra dolunay zamanında gerilimi azaltabilirsiniz. Önemli bir aydan geçiş yapıyorsanız Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.


BOĞA BURCU AĞUSTOS 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ağustos ayına girmeden hemen önce Aslan burcunda bir yeniay yaşadık. Bu yeniay zamanında attığımız adımların sonuçlarını alacağımız bir aya geçiş yapıyoruz.4 Ağustos - 26 Ağustos tarihleri arasında varsa çocuklarınızla iletişiminiz artabilir. Eğer çocuğunuz yoksa yeni ve keyifli bir eğitime başlayabilirsiniz. Eğer hayatınıza yeni birileri girmişse bu süreç karşı tarafı tanıdığınız ve iletişiminizin arttığı bir zaman olacaktır. 16 Ağustos tarihinde ise sürprizler karşınıza çıkabilir.


11 Ağustos - 5 Eylül arasında eviniz ya da aileniz için daha fazla para harcadığınız bir tarih aralığından geçiş yapıyorsunuz. Bu süreçte evinizi dekore ettirebilir, yeni eşyalar alabilirsiniz. Arkadaşlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Daha çok evde vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz. 5 Eylül tarihine kadar ciddi tadilat gerektiren dekorasyonlardan uzak durun. Evinize yapacağınız ciddi yatırımları da bu tarih sonrasına atın. 18 Ağustos ilişkiler açısından çok destekleyici bir zaman olacaktır. Terapilerden ciddi fayda sağlayabilirsiniz. Büyük ev yatırımları için 29 Ağustos sonrasını kullanın. 27/28 Ağustos ilişkiler ve finansal yatırımlar açısından riskli tarihler olabilir. Bu tarihte aile içi anlaşmazlıklara da dikkat edin.


12 Ağustos tarihinde Kova burcunda dolunay yaşayacağız. Kariyerinizle ilgili önemli bir karar aşamasına geliyorsunuz. Belki elinizdeki bir projeyi sonlandırıyorsunuz. Veya yönetim kademesinden alacağınız bir sorumluluk üzerinizde ciddi baskı oluşturabilir. Merak etmeyin, son iki senedir artan sorumluluklarla baş etmeyi fazlasıyla öğrendiniz.


20 Ağustos tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Derin bir nefes alın, bu geçiş Mars retro yapacağı için 25 Mart 2023 tarihine kadar sürecek. Bu oldukça uzun bir süre, Mars genelde bir burçta yaklaşık 6 hafta kalır. Bu geçiş esnasında harcamalarınız artabilir. Gelirlerinizle ilgili konularda ise bazı gecikmeler olabileceğinin farkında olun. Bu süreçte borç vermenizi çok önermiyorum.


23 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. Çocuklarınız odak noktanız haline geliyor. Onlarla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Yeni bir hobiye başlayabilirsiniz. Veya yeni bir partner adayı hayatınıza girebilir. Önümüzdeki ay burada gerekli değişimleri yapmak için enerji bulacaksınız. Şimdi ön araştırmalarınızı ve planlamalarını yapmaya başlayın. 27 Ağustos tarihinin kısmen gergin olabileceğinin farkında olun. Bu tarihte riskli yatırımlar konusunda dikkatli olun.


26 Ağustos tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu burçta 10 Eylül - 2 Ekim arasında Merkür retro yapacak. İş hayatınızın yoğunlaşacağı bir zamana geçiş yapıyorsunuz. Bir iş yolculuğu gündeme gelebilir. Kendi işinizi yapıyorsanız yeni bir personel alımı gerçekleştirebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla iletişiminiz artacaktır. Önemli anlaşmalara imza atabilirsiniz. Burada bir retro yapacağı için atacağınız adımları revize etmeniz gerekebileceğini unutmayın. Retro sürecini eski iş kontaklarınızla tekrar iletişim kurmak için kullanabilirsiniz.


27 Ağustos tarihinde Başak Burcunda Yeniay yaşayacağız. Bu yeni bir ilişkinin ilk adımlarını gösteriyor olabilir. Eğer bu süreçte çocuklarınızla ilgili maddi konularda kararlar vermeniz gerekiyorsa alternatiflere açık olmanızda fayda var. Eğer yeni bir hobiye başlama planınız varsa tam da zamanı. Sadece beklediğinizden daha masraflı olabileceğinin farkında olun. Değişime direnmezseniz iki hafta sonra dolunay zamanında gerilimi azaltabilirsiniz. Önemli bir aydan geçiş yapıyorsanız Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.İKİZLER BURCU AĞUSTOS 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ağustos ayına girmeden hemen önce Aslan burcunda bir yeniay yaşadık. Bu yeniay zamanında attığımız adımların sonuçlarını alacağımız bir aya geçiş yapıyoruz.4 Ağustos - 26 Ağustos tarihleri arasında ailenizle iletişiminiz daha fazla olabilir. Evden katılacağınız bir eğitime kayıt olabilirsiniz. Ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bir kira sözleşmesi imzalamanız da olasıdır. 16 Ağustos tarihinde ise sürprizler karşınıza çıkabilir.


11 Ağustos - 5 Eylül arasında kardeş ve yakın çevrenizle daha fazla görüşmeniz mümkündür. Onlardan destek alabilirsiniz. Telefon, bilgisayar ya da kitaplara daha fazla para harcayabilirsiniz. Belki bir eğitim ya da yolculuk için de para harcamanız mümkündür. 5 Eylül tarihine kadar yakın çevrenizle ilişkilerinizde iniş çıkışlar olabilir. Yine de 18 Ağustos kardeşlerinizle ilişkiler açısından çok destekleyici bir zaman olacaktır. Önemli kararlar için 29 Ağustos sonrasını kullanın. 27/28 Ağustos ilişkiler açısından riskli tarihler olabilir. Destek bulmakta zorlanabilirsiniz. Eğer yolculuk planlarınız varsa sürpriz harcamalar için kenarda bir miktar para ayırmanızda fayda var.


12 Ağustos tarihinde Kova burcunda dolunay yaşayacağız. Eğer geçtiğimiz ay sonunda bir eğitime başlamışsanız bu eğitimi tamamlıyor olabilirsiniz. 2020 yılından beri aslında akademik hayatınız, uluslararası konular ve yolculuklarla ilgili bazı aksilikler yaşıyor olabilirsiniz. Bu ay artık bu konularla ilgili sorumluluklarınızdan kaçamayabilirsiniz. Yeniaydan bu zamana kadar doğru adımları atabilmişseniz önemli adımları tamamlamanız mümkün.


20 Ağustos tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Derin bir nefes alın, bu geçiş Mars retro yapacağı için 25 Mart 2023 tarihine kadar sürecek. Bu oldukça uzun bir süre, Mars genelde bir burçta yaklaşık 6 hafta kalır. Bu geçiş esnasında öncelikle fiziksel olarak kendinize dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle yükseleni İkizler burcu olanlar sakarlıklara açık bir zamandan geçiyorlar. Bu süreçte spor yapanların kol ve omuzlarına dikkat etmeleri şart. İlişkiler konusunda da bu süreçte toleransınız azalabilir. Bu zaman aralığında dava açmamak, ilişkiler konusunda radikal kararlardan uzak durmakta fayda var. Bu süreçten, daha önce başlattığınız ancak yarım bıraktığınız eğitim ve projelere dönüş yaparak faydalanabilirsiniz.


23 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. Bütün odak noktanız ev ve ailenize dönüyor. Önümüzdeki ay burada gerekli değişimleri yapmak için enerji bulacaksınız. Şimdi ön araştırmalarınızı ve planlamalarını yapmaya başlayın. Bir yer değişikliği düşünüyorsanız belki bunun araştırmalarına başlayabilirsiniz. Kendinizi evde daha iyi hissedeceğiniz, aileniz tarafından motive edileceğiniz bir zaman aralığı olacaktır. 27 Ağustos tarihinin kısmen gergin olabileceğinin farkında olun. Bu tarihte eş ya da baba ile anlaşmakta güçlük çekebilirsiniz. Eril figürler açısından stresli bir gün olabilir. Bu tarihi cesaret gerektiren ancak bir süredir harekete geçemediğiniz konularda aksiyon almak için kullanabilirsiniz.


26 Ağustos tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu burçta 10 Eylül - 2 Ekim arasında Merkür retro yapacak. Eski ilişkiler bu tarihte harekete geçebilir. Çocuklarınızın eğitimi ile ilgili konular gündeme gelebilir. Okul değişiklikleri yapmak yerine stabil kalmaya çalışın. Eğer bir yolculuk planı yapıyorsanız opsiyonlu olsun, ertelemeniz gerekebilir.


27 Ağustos tarihinde Başak Burcunda Yeniay yaşayacağız. Yeni bir eve taşınmanız olasıdır. Veya ailenizle ilgili önemli bir başlangıç yapabilirsiniz. Eşinizin iş hayatıyla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Değişime direnmezseniz iki hafta sonra dolunay zamanında gerilimi azaltabilirsiniz. Önemli bir aydan geçiş yapıyorsanız Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU AĞUSTOS 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ağustos ayına girmeden hemen önce Aslan burcunda bir yeniay yaşadık. Bu yeniay zamanında attığımız adımların sonuçlarını alacağımız bir aya geçiş yapıyoruz.4 Ağustos - 26 Ağustos tarihleri arasında kardeşlerinizle iletişiminiz artıyor. Kısa yolculuklar da bu süreçte gündeme gelebilir. Belki yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. 16 Ağustos tarihinde ise sürprizler karşınıza çıkabilir. Arkadaşlarınızdan gelebilecek güzel haberlere hazır olun.


11 Ağustos - 5 Eylül arasında finansal konularda şanslı bir tarih aralığına geçiş yapıyorsunuz. Gelirlerinizde bu artıştan ayın ilk haftalarında faydalanmaya çalışın. 5 Eylül tarihine kadar inişli çıkışlı bir grafik çizebilirsiniz. 18 Ağustos ilişkiler açısından çok destekleyici bir zaman olacaktır. İşten gelen gelirlerde artış yakalayabilirsiniz. Belki bir maaş artışı ya da iyileştirme olabilir. Yatırımlar içinse 29 Ağustos sonrasını kullanın. 27/28 Ağustos finansal konular açısından riskli tarihler olabilir. Bu zaman aralığında olası sürpriz harcama ve ödemeler için önceden kenara biraz para ayırmanızda fayda var.


12 Ağustos tarihinde Kova burcunda dolunay yaşayacağız. Vergi, sigorta, prim veya kredi gibi konularda attığınız adımların sonuçlarını bu tarihte alabilirsiniz. Eğer bir kredi başvurunuz varsa bu sonuçlanabilir. Ancak unutmayın, 2020 yılından beridir finansal konularda ciddi sınavlar veriyorsunuz, bu ay içinde bütçeniz için atmanız gereken zorunlu adımlardan kaçamayabilirsiniz.


20 Ağustos tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Derin bir nefes alın, bu geçiş Mars retro yapacağı için 25 Mart 2023 tarihine kadar sürecek. Bu oldukça uzun bir süre, Mars genelde bir burçta yaklaşık 6 hafta kalır. Bu geçiş esnasında ruhsal olarak kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Gizli düşmanlıklara karşı temkinli olun. Bilgi hırsızlıklarına karşı önlemlerinizi arttırın. Mahremiyetin bu süreçte önemli olacağını unutmayın. Eğer daha önceden kollarınızda ve omuzlarınızda bazı sorunlar yaşamışsanız bu süreçte tekrar etmemesi için özen gösterin.


23 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. Yakın çevreniz ve eğitim konuları odak noktanız haline geliyor. Daha sık yolculuk yapabilirsiniz. Önümüzdeki ay burada gerekli değişimleri yapmak için enerji bulacaksınız. Şimdi ön araştırmalarınızı ve planlamalarını yapmaya başlayın. 27 Ağustos tarihinin kısmen gergin olabileceğinin farkında olun. Bu tarihte özellikle eril figürlerle sorunlar yaşanabilir. Mümkünse söz dalaşlarından uzak durun. Eğer şimdiye kadar bir eğitim konusunda gerekli adımları atma cesareti gösterememişseniz şimdi bunun için harekete geçebilirsiniz.


26 Ağustos tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu burçta 10 Eylül - 2 Ekim arasında Merkür retro yapacak. Sizin açınızdan ev ve ailenizle iletişimin daha fazla önemli olacağı bir tarihe geçiş yapıyorsunuz. Daha önce yaşadığınız bir yere geri dönebilirsiniz. Bir süre ailenizin yanına gidebilirsiniz. Eğer evden bir süredir uzaktaysanız bu tatilin bitişi ve tekrar ev hayatının öne çıkacağı zamanı gösteriyor olabilir.


27 Ağustos tarihinde Başak Burcunda Yeniay yaşayacağız. Bir araç alma planınız varsa ve uzun bir süredir buna cesaret edemiyorsanız şimdi bunun için harekete geçebilirsiniz. Bir yolculuk planı da yapabilirsiniz. Ancak bu süreçte yapacağınız yolculukların yorucu olabileceğinin farkında olun. Değişime direnmezseniz iki hafta sonra dolunay zamanında gerilimi azaltabilirsiniz. Önemli bir aydan geçiş yapıyorsanız Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.ASLAN BURCU AĞUSTOS 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ağustos ayına girmeden hemen önce Aslan burcunda bir yeniay yaşadık. Sizin için önemli bir aya geçiş yapıyoruz. Hayatınızda önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu yeniay zamanında attığımız adımların sonuçlarını alacaksınız.4 Ağustos - 26 Ağustos tarihleri arasında finansal konularda önemli anlaşmalar yapabilirsiniz. 16 Ağustos tarihinde ise sürprizler karşınıza çıkabilir. Önemli bir iş anlaşması, maaşınızla ilgili bir iyileştirme, bir iş teklifi olabilir. Veya yöneticilerinizden gelecek sürpriz teklifler olabilir. Bu tarih aralığında arkadaşlarınızla maddi konularda bir yatırım ya da yeni bir girişim planından ise uzak durun.


11 Ağustos - 5 Eylül arasında beğeni ve destek alacağınız bir tarih aralığından geçiş yapıyorsunuz. Güzelliğiniz için para harcayabilirsiniz. Başkalarından destek bulmakta zorlanmayacaksınız. Aslında ilişkiler konusunda da şanslı bir zamandan geçiş yapıyorsunuz. Ancak 5 Eylül tarihine kadar yeni başlayan ilişkilerde yavaş ilerlemekte fayda var. 18 Ağustos ilişkiler açısından çok destekleyici bir zaman olacaktır. Partnerinizle keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Eğer yurtdışı ile iş yapıyorsanız bu kişilerden destek almanız olasıdır. Networkünüzü genişletebilirsiniz. Eğer önemli bir projeye başlayacaksanız 29 Ağustos sonrasını kullanın. 27/28 Ağustos ilişkiler ve finansal konular açısından riskli tarihler olabilir.


12 Ağustos tarihinde Kova burcunda dolunay yaşayacağız. İlişkiler konusunda önemli kararlar vereceğiniz bir dolunay olacak. Yeniay zamanı kendinizle ilgili verdiğiniz kararları duyurabilirsiniz. Attığınız adımların ilişkilerinizi etkileyeceğinin farkında olun.


20 Ağustos tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Derin bir nefes alın, bu geçiş Mars retro yapacağı için 25 Mart 2023 tarihine kadar sürecek. Bu oldukça uzun bir süre, Mars genelde bir burçta yaklaşık 6 hafta kalır. Bu geçiş esnasında arkadaşlarınızla bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Laf dalaşlarından uzak durmanızda fayda var. Sürecin geçici olduğunun farkında olun.


23 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. Finansal konular odak noktanız haline geliyor. Önümüzdeki ay burada gerekli değişimleri yapmak için enerji bulacaksınız. Şimdi ön araştırmalarınızı ve planlamalarını yapmaya başlayın. 27 Ağustos tarihinin kısmen gergin olabileceğinin farkında olun. Bu tarihte bazı masraflar olabilir. Sosyal etkinlikler için para harcayabilirsiniz. Ancak arkadaşlarınızla iş yapmak için çok uygun bir zaman değil.


26 Ağustos tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu burçta 10 Eylül - 2 Ekim arasında Merkür retro yapacak. Kardeşlerinizle iletişiminiz artıyor. Ancak retro sürecinde birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. Eskiden gittiğiniz bir yere tekrar bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Aracınızın tamiri ile ilgilenebilirsiniz. Veya bilgisayar/telefon gibi iletişim aletlerinin tamiri ile uğraşmanız gerekebilir. Retro gelmeden bilgilerinizi yedeklemenizde fayda var.


27 Ağustos tarihinde Başak Burcunda Yeniay yaşayacağız. Yeni bir yatırım yapabilirsiniz. Veya gelirlerinizi arttırmak için yeni adımlar atabilirsiniz. Şimdiye dek cesaret edemediğiniz konularda adım atmanız da bu süreçte mümkündür. Değişime direnmezseniz iki hafta sonra dolunay zamanında gerilimi azaltabilirsiniz. Önemli bir aydan geçiş yapıyorsanız Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.BAŞAK BURCU AĞUSTOS 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ağustos ayına girmeden hemen önce Aslan burcunda bir yeniay yaşadık. Bu yeniay zamanında attığımız adımların sonuçlarını alacağımız bir aya geçiş yapıyoruz.4 Ağustos - 26 Ağustos tarihleri arasında yönetici gezegeniniz Merkür burcunuzda hareket edecek. Bu süreçte önemli kararlar verebilirsiniz. Bazı konularda önemli açıklamalar yapmanız da mümkün. 16 Ağustos tarihinde ise sürprizler karşınıza çıkabilir. Bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Eğer yurtdışı ile bağlantılı işler yapıyorsanız bu tarihte güzel haberler almanız mümkündür.


11 Ağustos - 5 Eylül arasında biraz daha kendi başınıza kalmaktan keyif alabilirsiniz. Bu tarih aralığında gizli ilişkilerin içine çekilmemeye gayret edin. 5 Eylül tarihine kadar yeni başlayan ilişkilerde bazı sorunlar gündeme gelebilir. Aslında 18 Ağustos ilişkiler açısından çok destekleyici bir zaman olacaktır. Bu tarihi partnerinizle bir yolculuğa çıkmak iyi bir fikir olabilir. Eğer ilişkilerinizle ilgili önemli kararlar alacaksanız 29 Ağustos sonrasını kullanın. Bu zaman aralığında mahremiyetin önemli olduğunun da farkında olun. Paranızı ya da sahip olduğunuz eşyaları bir yerlerde unutmamaya ve kaybetmemeye özen gösterin. 27/28 Ağustos ilişkiler açısından riskli tarihler olabilir. Bu tarih aralığında aşk hayatınızla ilgili radikal kararlar almamaya çalışın. Finansal konularda da riskli yatırımlardan uzak durun. Önümüzdeki ay bunun için daha şanslı zamanlarınız olacak.


12 Ağustos tarihinde Kova burcunda dolunay yaşayacağız. Ofisiniz veya iş arkadaşlarınızla ilgili bir karar aşamasına gelebilirsiniz. Veya sağlık kontrolleri yapmışsanız şimdi sonuçlarını alabilirsiniz. Bir egzersiz ya da beslenme düzenine uymanız gerekebilir.


20 Ağustos tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Derin bir nefes alın, bu geçiş Mars retro yapacağı için 25 Mart 2023 tarihine kadar sürecek. Bu oldukça uzun bir süre, Mars genelde bir burçta yaklaşık 6 hafta kalır. Bu geçiş esnasında İş hayatınızın fazlasıyla yoğun ve stresli olacağı bir süreç başlayacak. Bu süreçten önce bir tatil imkanı yakalarsanız değerlendirin. Aksi durumda yıl sonuna buna fırsat bulamayabilirsiniz.


23 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. Tüm dikkatleri üzerinize çekeceğiniz bir zaman aralığı olacak. Spot ışıklarının üzerinize döndüğünü farkedebilirsiniz. Bu çok da sevdiğiniz birşey olmayabilir. İyi veya kötü her hareketiniz ve sözünüz dikkat çekecek. Bu geçişi iyi değerlendirin. Önümüzdeki ay burada gerekli değişimleri yapmak için enerji bulacaksınız. Şimdi ön araştırmalarınızı ve planlamalarını yapmaya başlayın. 27 Ağustos tarihinin kısmen gergin olabileceğinin farkında olun. Bu tarihte işle ilgili şimdiye dek cesaret edemediğiniz adımları atabilirsiniz. Ancak bir yandan da iş hayatının yoğun olacağının farkında olun. Mümkünse gereksiz sözel tartışmalara girmeyin.


26 Ağustos tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu burçta 10 Eylül - 2 Ekim arasında Merkür retro yapacak. Sizin açınızdan maddi konular önemli olacak. Geçmişte hakettiğiniz ancak alamadığınız paralar gelebilir. Veya verdiğiniz borçları alabilirsiniz. Ancak bu süreçte finansal konularda yeni imzalar atmak iyi bir fikir olmayabilir. Yeni yatırımlar veya iş anlaşmaları için önümüzdeki ay daha destekleyici etkiler yakalayabilirsiniz.


27 Ağustos tarihinde Başak Burcunda Yeniay yaşayacağız. Burcunuzda gerçekleşecek bu yeniay ile önemli başlangıçlara imza atmanız çok mümkün. Hem ilişkiler konusunda hem de kendiniz için önemli başlangıçlar yapabilir ve şimdiye dek cesaret edemediğiniz adımları atabilirsiniz. Fiziksel olarak sağlığınız da bu ayın önemli konularından birisi olacaktır. Değişime direnmezseniz iki hafta sonra dolunay zamanında gerilimi azaltabilirsiniz. Önemli bir aydan geçiş yapıyorsanız Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.

Yeniay Dolunay Programı: Yeniay / dolunay haritalarını kendi başınıza yorumlamayı öğrenmek isterseniz Yeniay Dolunay programını alabilirsiniz. Eğer hiç astroloji bilmiyorsanız, Kendim İçin Astroloji eğitimi alabilirsiniz. Bu eğitim astrolojiye başlamayı düşünenler için bir giriş eğitimidir. Süre sınırı olmadan kendi hızınızda öğrenebilirsiniz.


TERAZİ BURCU AĞUSTOS 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ağustos ayına girmeden hemen önce Aslan burcunda bir yeniay yaşadık. Bu yeniay zamanında attığımız adımların sonuçlarını alacağımız bir aya geçiş yapıyoruz.4 Ağustos - 26 Ağustos tarihleri arasında biraz kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Terapi almak, ruh sağlığınızla ilgilenmek, bu konularda daha fazla okumak için çok uygun bir zamandan geçiş yapıyorsunuz. 16 Ağustos tarihinde ise önemli farkındalıklar kazanabilirsiniz. Destek bulmanız, online danışmanlıklar ya da eğitimler almanız olasıdır.


11 Ağustos - 5 Eylül arasında sosyal hayatınızın hareketleneceği bir tarih aralığından geçiş yapıyorsunuz. Arkadaşlarınızdan destek alabilir, sanat etkinliklerine katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan gelecek güzel haberlere hazır olun. 5 Eylül tarihine kadar arkadaşlarınıza önemli sözler vermeyin. 18 Ağustos ilişkiler açısından çok destekleyici bir zaman olacaktır. Bu tarihte keyifli etkinliklere katılmanız, dostlarınızdan destek almanız çok mümkün. Yine de önemli başlangıçlar için 29 Ağustos sonrasını kullanın. 27/28 Ağustos ilişkiler açısından riskli tarihler olabilir.


12 Ağustos tarihinde Kova burcunda dolunay yaşayacağız. Çocuklarınızla ilgili önemli kararlar vermeniz gerekecektir. Eğer bir çocuğunuz yoksa ilişkiler konusunda bir karar noktasına gelebilirsiniz. Eğer karşı taraf doğru adımları atmamışsa bitirme kararı alabilirsiniz.


20 Ağustos tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Derin bir nefes alın, bu geçiş Mars retro yapacağı için 25 Mart 2023 tarihine kadar sürecek. Bu oldukça uzun bir süre, Mars genelde bir burçta yaklaşık 6 hafta kalır. Bu geçiş esnasında yolculuklar biraz yorucu geçebilir. Hukuki konularda gereksiz mücadelelerin içine çekilmeyin. Eski bir konu tekrar gündeme gelirse bu kez daha sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz.


23 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. Terapi almak veya biraz yalnız çalışmak için çok uygun zamanlardır. Ancak kendinizi göstermek isterseniz veya başarı peşinde koşarsa bu tarih aralığında bu çok mümkün olmayabilir. Önümüzdeki ay burada gerekli değişimleri yapmak için enerji bulacaksınız. Şimdi ön araştırmalarınızı ve planlamalarını yapmaya başlayın. 27 Ağustos tarihinin kısmen gergin olabileceğinin farkında olun. Bu tarihte özellikle yasal konularda riskli kararlardan uzak durmakta fayda var.


26 Ağustos tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu burçta 10 Eylül - 2 Ekim arasında Merkür retro yapacak. Sizin açınızdan önemli bir tarih aralığı olacaktır. Burcunuzda gerçekleşecek bu retro zamanında ilişkiler konusunda bazı yanlış anlamalar olasıdır. Önceden sizden gizlenen bazı şeyleri de öğrenebilirsiniz. Eski bir eğitime de geri dönebilirsiniz. Eski okul arkadaşlarınızla da bir araya gelmeniz mümkündür. Bu tarih aralığında özelikle hukuki konularda önemli imzalar atmayın.


27 Ağustos tarihinde Başak Burcunda Yeniay yaşayacağız. Sizin için çok da görünür olmayan bir alanda gerçekleşiyor yeniay. Bu dönemde sağlığınızla ilgili kontroller yaptırabilirsiniz. Uzun zamandır bir terapiye başlama ihtiyacınız varsa şimdi adım atabilirsiniz. Ruhsal hayatınıza daha fazla önem vermeye başlayabilirsiniz. Eşinizin iş hayatı ile ilgili yeni adımlar da atılabilir. Değişime direnmezseniz iki hafta sonra dolunay zamanında gerilimi azaltabilirsiniz. Önemli bir aydan geçiş yapıyorsanız Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.AKREP BURCU AĞUSTOS 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ağustos ayına girmeden hemen önce Aslan burcunda bir yeniay yaşadık. Bu yeniay zamanında attığımız adımların sonuçlarını alacağımız bir aya geçiş yapıyoruz.4 Ağustos - 26 Ağustos tarihleri arasında arkadaşlarınızla iletişiminiz artabilir. 16 Ağustos tarihinde ise sürprizler karşınıza çıkabilir. Arkadaşlarınızla ortak projeler yapabilirsiniz.


11 Ağustos - 5 Eylül arasında iş hayatınızda destek bulabilirsiniz. Bu tarih aralığında yeni ortaklıklar gündeme gelebilir. Ancak 5 Eylül tarihine kadar yeni başlayan ortaklıklarda yavaş ilerleyin. 18 Ağustos iş ilişkileri açısından çok destekleyici bir zaman olacaktır. İşleriniz yoğunlaşabilir. Maddi olarak güzel anlaşmalar yapabilirsiniz. Büyük projeler ve iş anlaşmaları için 29 Ağustos sonrasını kullanın. 27/28 Ağustos hem finansal konularda hem de iş ortaklıkları açısından riskli tarihler olabilir.


12 Ağustos tarihinde Kova burcunda dolunay yaşayacağız. Ev ve aile konusunda bir karar aşamasına gelebilirsiniz. Eğer geçtiğimiz yeniay zamanında bir iş teklifine evet demişseniz bu sizin için bir yer değişikliğini de zorunlu kılabilir. 2020 yılından beridir aslında yaşadığınız yer ya da ailenizle ilgili sorumluluklarınız artmış olabilir. Bu konularda artık bazı sorumluluklardan kaçamayabilirsiniz.


20 Ağustos tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Derin bir nefes alın, bu geçiş Mars retro yapacağı için 25 Mart 2023 tarihine kadar sürecek. Bu oldukça uzun bir süre, Mars genelde bir burçta yaklaşık 6 hafta kalır. Bu geçiş esnasında vergi, sigorta, prim ya da ortak gelirler konusunda yoğun bir süreç yaşayabilirsiniz. Bu zaman aralığında mümkünse finansal konularda riskli adımlar atmayın. Geçmiş tarihli gecikmiş ödemeleriniz varsa bu tarih öncesinde halletmeye çalışın.


23 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. Sosyal hayatınız odak noktanız haline geliyor. Arkadaşlarınızla ortak projeleriniz olabilir. Önümüzdeki ay burada gerekli değişimleri yapmak için enerji bulacaksınız. Şimdi ön araştırmalarınızı ve planlamalarını yapmaya başlayın. 27 Ağustos tarihinin kısmen gergin olabileceğinin farkında olun. Bu tarihte dernek, meslek grupları veya belediyelere yapılacak ödemeler gündeme gelebilir.


26 Ağustos tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu burçta 10 Eylül - 2 Ekim arasında Merkür retro yapacak. Mahremiyet bu süreçte sizin için önemli olacak. Dedikoduların içine çekilmemeye çalışın. Ruhsal konular daha çok ilginizi çekebilir. Terapi almak bu süreçte çok destekleyici olabilir.


27 Ağustos tarihinde Başak Burcunda Yeniay yaşayacağız. Yeni bir sosyal çevreye giriş yapabilirsiniz. Veya bir dernek, meslek grubu ya da kulübe dahil olabilirsiniz. Değişime direnmezseniz iki hafta sonra dolunay zamanında gerilimi azaltabilirsiniz. Önemli bir aydan geçiş yapıyorsanız Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.YAY BURCU AĞUSTOS 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ağustos ayına girmeden hemen önce Aslan burcunda bir yeniay yaşadık. Bu yeniay zamanında attığımız adımların sonuçlarını alacağımız bir aya geçiş yapıyoruz.4 Ağustos - 26 Ağustos tarihleri arasında iş hayatınız yoğunlaşabilir. İş arkadaşlarınızla iletişiminizin de artması da muhtemeldir. 16 Ağustos tarihinde ise sürprizler karşınıza çıkabilir. Hem ofisiniz hem de iş arkadaşlarınızda değişimler olasıdır.


11 Ağustos - 5 Eylül arasında yolculuklarınız artabilir. Başlayacağınız bir eğitim nedeniyle sosyal hayatınız canlanabilir. Eğitim ve yolculuklar için para harcayabilirsiniz. Eğer uzun soluklu bir eğitime başlayacaksanız karar vermek için acele etmeyin. 5 Eylül tarihine kadar yeni başlayan eğitimlerde bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Yurt dışı ile bağlantınız varsa bu konularda da bazı gecikmeler yaşanabilir. Aslında 18 Ağustos ilişkiler açısından çok destekleyici bir zaman olacaktır. Önemli kararlar için 29 Ağustos sonrasını kullanın. 27/28 Ağustos yurtdışı ile ilişkiler açısından riskli tarihler olabilir.


12 Ağustos tarihinde Kova burcunda dolunay yaşayacağız. Kardeş, kuzen ve yakın çevrenizle ilgili konularda önemli kararlar verebilirsiniz. Eğer bir yolculuk planınız varsa bazı gecikmeler olabileceğinin farkında olun. Mümkünse bu tarih öncesinde yolculuk planlarınızı yapmış olun.


20 Ağustos tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Derin bir nefes alın, bu geçiş Mars retro yapacağı için 25 Mart 2023 tarihine kadar sürecek. Bu oldukça uzun bir süre, Mars genelde bir burçta yaklaşık 6 hafta kalır. Bu geçiş esnasında ilişki ve ortaklıklar konusunda bazı stresler olabilir. Mümkünse bu süreçte dava açan taraf olmayın. Bu dönemde size açılan bir dava olursa bilin ki karşı taraf geri adım atabilir.


23 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. Kariyeriniz odak noktanız haline geliyor. Önümüzdeki ay burada gerekli değişimleri yapmak için enerji bulacaksınız. Şimdi ön araştırmalarınızı ve planlamalarını yapmaya başlayın. 27 Ağustos tarihinin kısmen gergin olabileceğinin farkında olun. Bu tarihte yönetim kademesi ile anlaşmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Mümkünse bu süreci olabildiğince sakin geçirmeye çalışın.


26 Ağustos tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu burçta 10 Eylül - 2 Ekim arasında Merkür retro yapacak. Sizin açınızdan eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Retro sürecinde arkadaşlarınızla birbirinizi yanlış anlamanız mümkün, sürecin geçici olduğunun farkında olun ve radikal kararlardan uzak durun.


27 Ağustos tarihinde Başak Burcunda Yeniay yaşayacağız. Kariyerinizde yeni bir adım atabilirsiniz. Değişime direnmezseniz iki hafta sonra dolunay zamanında gerilimi azaltabilirsiniz. Önemli bir aydan geçiş yapıyorsanız Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.
OĞLAK BURCU AĞUSTOS 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ağustos ayına girmeden hemen önce Aslan burcunda bir yeniay yaşadık. Bu yeniay zamanında attığımız adımların sonuçlarını alacağımız bir aya geçiş yapıyoruz.4 Ağustos - 26 Ağustos tarihleri arasında eğitim ve yolculuklar artabilir. Eğer yurtdışı ile bağlantılı işleriniz varsa iletişim trafiğinin hızlandığını görebilirsiniz. 16 Ağustos tarihinde ise sürprizler karşınıza çıkabilir. Bir tatile çıkabilirsiniz veya hobi olarak ilgilendiğiniz bir konuda bir eğitim fırsatı yakalayabilirsiniz.


11 Ağustos - 5 Eylül arasında ortak gelirler konusunda şanslı bir zaman olabilir. Veya maaşınız haricinde ek gelirler gündeme gelebilir. Bir kredi başvurunuz olabilir. 5 Eylül tarihine kadar yeni başvurularınızda bazı gecikmeler olabilir. 18 Ağustos maddi konularda çok destekleyici bir zaman olacaktır. Bir ev krediniz onaylanabilir. Veya ailenizden maddi destek alabilirsiniz. Önemli alım satımlar için 29 Ağustos sonrasını kullanın. 27/28 Ağustos finansal olarak riskli tarihler olabilir.


12 Ağustos tarihinde Kova burcunda dolunay yaşayacağız. Maddi konularda geçtiğimiz ay sonunda attığınız adımların sonuçlarını alıyorsunuz. Son iki senedir finansal olarak zorlu bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Zaman zaman bazı fırsatlar yakalasanız da iyi bir bütçe yapmanız gerekmiş olabilir. Şimdi bununla ilgili bir sonuç alacağınız bir dolunay yaşayacaksınız.


20 Ağustos tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Derin bir nefes alın, bu geçiş Mars retro yapacağı için 25 Mart 2023 tarihine kadar sürecek. Bu oldukça uzun bir süre, Mars genelde bir burçta yaklaşık 6 hafta kalır. Bu geçiş esnasında iş hayatınız çok yoğun olabilir. Özellikle retro yapacağı zamanlarda yeni projelere yönelmek yerine eskiden başladığınız ancak tamamlayamadığınız işlere yönelin. Bu süreçte bir iş değişikliğini çok önermiyorum. Eğer stresli bir süreçten geçerseniz de bu dönemin geçici olduğunun farkında olun. Spor yapan birisi değilseniz ve bu süreçte spora başlarsanız bedeninize fazla yüklenmeyin. Sağlığınızın da bu dönemde ayrıca özen istediğini unutmayın.


23 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. İş hayatınız ve sağlığınız odak noktanız haline geliyor. Önümüzdeki ay burada gerekli değişimleri yapmak için enerji bulacaksınız. Şimdi ön araştırmalarınızı ve planlamalarını yapmaya başlayın. 27 Ağustos tarihinin kısmen gergin olabileceğinin farkında olun. Bu tarihten önce özellikle sağlığınıza gerekli özeni gösterin.


26 Ağustos tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu burçta 10 Eylül - 2 Ekim arasında Merkür retro yapacak. Sizin açınızdan kariyer hayatınızda önemli anlaşmalar gündeme gelebilir. İletişim trafiğinin arttığını da görebilirsiniz. Retro zamanında önemli anlaşmalar yapmak zorunda kalırsanız mutlaka bir uzmandan görüş alın. Mümkünse yeni anlaşmaları retro tarihinden sonraya bırakın.


27 Ağustos tarihinde Başak Burcunda Yeniay yaşayacağız. Beslenme düzeninizde bir değişiklik yapabilirsiniz. İş hayatınız veya ofisinizde bazı değişimler olabilir. Yeni bir ekiple çalışmaya başlayabilirsiniz. Veya yeni bir iş arkadaşı işe başlayabilir. Değişime direnmezseniz iki hafta sonra dolunay zamanında gerilimi azaltabilirsiniz. Önemli bir aydan geçiş yapıyorsanız Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.


KOVA BURCU AĞUSTOS 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ağustos ayına girmeden hemen önce Aslan burcunda bir yeniay yaşadık. Bu yeniay zamanında attığımız adımların sonuçlarını alacağımız bir aya geçiş yapıyoruz.4 Ağustos - 26 Ağustos tarihleri arasında kredi, sigorta ya da diğer ek gelirler konusunda bazı evrak işleri ile uğraşmanız gerekebilir. Maddi konularda yapılacak başvurularınız olabilir. 16 Ağustos tarihinde ise sürprizler karşınıza çıkabilir. Bir araç alımı planınız varsa karşınıza bazı fırsatlar çıkabilir. Kardeş ya da yakın çevrenizden maddi destek alabilirsiniz.


11 Ağustos - 5 Eylül arasında ilişkiler ve ortaklıkların önemli olacağı bir tarih aralığından geçiş yapıyorsunuz. 5 Eylül tarihine kadar yeni başlayan ilişki ve ortaklıklarda yavaş ilerlemeye çalışın. Aslında 18 Ağustos ilişkiler açısından çok destekleyici bir zaman olacaktır. Önemli başlangıç ve kararlar için 29 Ağustos sonrasını kullanın. 27/28 Ağustos ilişkiler açısından riskli tarihler olabilir. Bu süreçte ani kararlar almayın.


12 Ağustos tarihinde Kova burcunda dolunay yaşayacağız. Burcunuzda gerçekleşecek bu dolunay zamanında ilişkiler ve ortaklıklar konusunda son kararlar verilebilir. Eğer bir süredir sorunlu bir birliktelik yaşıyorsanız bitirme kararı alabilirsiniz. Aslında son iki senedir ilişki ve ortaklıklarla ilgili zorlu bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Bu dolunay zamanında sorunlar iyice belirgin bir hal alabilir. Eğer sorunları çözme niyetindeyseniz 2023 yılı bu konuda daha şanslı bir zaman olacaktır.


20 Ağustos tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Derin bir nefes alın, bu geçiş Mars retro yapacağı için 25 Mart 2023 tarihine kadar sürecek. Bu oldukça uzun bir süre, Mars genelde bir burçta yaklaşık 6 hafta kalır. Bu geçiş esnasında çocuklarınızla ilgili bazı stresler yaşanabilir. Gergin ya da stresli olabilir. Sürecin geçici olduğunun farkında olun. Riskli yatırımlar açısından da bu süreçte ekstra temkinli olun. İlişkiler açısından ise bu süreç kısmen stresli olabilir.


23 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. Maddi konular odak noktanız haline geliyor. Önümüzdeki ay burada gerekli değişimleri yapmak için enerji bulacaksınız. Şimdi ön araştırmalarınızı ve planlamalarını yapmaya başlayın. 27 Ağustos tarihinin kısmen gergin olabileceğinin farkında olun. Bu tarihte riskli yatırımlardan uzak durun.


26 Ağustos tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu burçta 10 Eylül - 2 Ekim arasında Merkür retro yapacak. Sizin açınızdan özellikle yurtdışı ile çalışıyorsanız retro zamanında bazı aksaklıklar yaşanabilir. Mümkünse önemli kararlar öncesinde karşı taraftan iki kez teyit alın. Eğer yolculuk planlarınız varsa bazı ertelemeler olabilir, öncesinde bunu dikkate alarak organize olun.


27 Ağustos tarihinde Başak Burcunda Yeniay yaşayacağız. Yeni bir kredi başvurusu yapabilirsiniz. Veya bir iş ortaklığına girebilirsiniz. Miras, kredi veya sigorta gibi konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Değişime direnmezseniz iki hafta sonra dolunay zamanında gerilimi azaltabilirsiniz. Önemli bir aydan geçiş yapıyorsanız Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.
BALIK BURCU AĞUSTOS 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ağustos ayına girmeden hemen önce Aslan burcunda bir yeniay yaşadık. Bu yeniay zamanında attığımız adımların sonuçlarını alacağımız bir aya geçiş yapıyoruz.4 Ağustos - 26 Ağustos tarihleri arasında partnerinizle ya da ortağınızla iletişiminiz artabilir. Sözleşmeler ya da danışmanlıklar daha fazla gündeminizde olabilir. 16 Ağustos tarihinde ise sürprizler karşınıza çıkabilir. Partnerinizle bir yolculuğa çıkabilir veya önemli bir başvuru yapabilirsiniz.


11 Ağustos - 5 Eylül arasında iş hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz bir tarih aralığından geçiş yapıyorsunuz. İş arkadaşlarınızla sosyal etkinliklere katılabilir veya bir iş nedeniyle yeni bir çevreye giriş yapabilirsiniz. 5 Eylül tarihine kadar yeni bir işe başlarsanız çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerde temkinli olun. 18 Ağustos ilişkiler açısından çok destekleyici bir zaman olacaktır. Yeni iş anlaşmaları ya da iş arkadaşlarınızdan alacağınız destekler mümkündür. Sağlığınızla ilgili bu süreçte doğru tedavi ya da hekime ulaşabilirsiniz. Yine de önemli başlangıçlar için 29 Ağustos sonrasını kullanın. 27/28 Ağustos hem ilişkiler hem de maddi anlaşmalar açısından riskli tarihler olabilir.


12 Ağustos tarihinde Kova burcunda dolunay yaşayacağız. Sizden gizlenen bazı gerçekler gün yüzüne çıkabilir. Bir süredir sağlık sorunları ile uğraşıyorsanız bu tarih artık tedavinin sonuçlarını alacağınız bir zamanı gösterecektir. İş hayatınızla ilgili bir projenin sonuna gelebilirsiniz.


20 Ağustos tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Derin bir nefes alın, bu geçiş Mars retro yapacağı için 25 Mart 2023 tarihine kadar sürecek. Bu oldukça uzun bir süre, Mars genelde bir burçta yaklaşık 6 hafta kalır. Bu geçiş esnasında öncelikle evinizin güvenliğine gerekli özeni gösterin. Bu tarih aralığında bir ev tadilatını çok önermiyorum. Ancak yine de bir tadilata başlayacaksanız 30 Ekim öncesinde tamamlanacak şekilde planlayın. Ailenizle bu süreçte anlaşmakta zorlanabilirsiniz.


23 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. İlişki ve ortaklıklar odak noktanız haline geliyor. Önümüzdeki ay burada gerekli değişimleri yapmak için enerji bulacaksınız. Şimdi mümkün olduğunca yavaş ilerleyin. 27 Ağustos tarihinin kısmen gergin olabileceğinin farkında olun. Bu tarihte ani kararlar almayın. Taşınmalar gündeme gelirse kısmen yorucu olabileceğinin farkında olun.


26 Ağustos tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu burçta 10 Eylül - 2 Ekim arasında Merkür retro yapacak. Sizin açınızdan vergi, sigorta, prim ve miras gibi konularda geçmişe ait konular gündeme gelebilir. Eper yeni bir başvuru yaparsanız sürecin gecikebileceğinin farkında olun.


27 Ağustos tarihinde Başak Burcunda Yeniay yaşayacağız. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Varolan ilişkinizde de daha ciddi adımlar atmanız olasıdır. Değişime direnmezseniz iki hafta sonra dolunay zamanında gerilimi azaltabilirsiniz. Önemli bir aydan geçiş yapıyorsanız Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.


Ağustos Ayı Ay Boşlukta Takvimi

2.08.2022 1:29 - 2.08.2022 7:05

4.08.2022 9:20 - 4.08.2022 14:47

6.08.2022 14:24 - 6.08.2022 19:38

8.08.2022 13:30 - 8.08.2022 21:39

10.08.2022 19:39 - 10.08.2022 21:45

12.08.2022 14:07 - 12.08.2022 21:44

14.08.2022 18:10 - 14.08.2022 23:43

16.08.2022 23:18 - 17.08.2022 5:22

19.08.2022 14:05 - 19.08.2022 15:06

22.08.2022 1:06 - 22.08.2022 3:29

24.08.2022 12:40 - 24.08.2022 16:09

26.08.2022 9:55 - 27.08.2022 3:25

29.08.2022 6:08 - 29.08.2022 12:45

31.08.2022 13:43 - 31.08.2022 20:11

Ağustos Ayı Ay Fazları

Ağustos 1, 2022 20:32 Hilal

Ağustos 5, 2022 14:06 İlk Dördün Fazı

Ağustos 8, 2022 23:44 Büyüyen Ay

Ağustos 12, 2022 4:35 Dolunay

Ağustos 15, 2022 12:51 Küçülen Ay

Ağustos 19, 2022 7:36 Son Dördün Fazı

Ağustos 23, 2022 10:14 Balsamik Faz

Ağustos 27, 2022 11:17 Yeniay

Ağustos 31, 2022 6:58 Hilal

Ağustos Ayı Gezegen Açıları

Ağustos 1, 2022 1:36 Güneş Üçgen Jüpiter

Ağustos 1, 2022 14:23 Merkür 150 Neptün

Ağustos 2, 2022 2:53 Mars Kavuşum Ura

Ağustos 2, 2022 13:16 Güneş 135 Neptün

Ağustos 2, 2022 15:25 Venüs 60 Ura

Ağustos 2, 2022 16:24 Merkür 150 Pluto

Ağustos 3, 2022 4:59 Venüs 60 Mars

Ağustos 4, 2022 9:57 Merkür Başak Burcunda

Ağustos 5, 2022 19:23 Venüs 150 Satürn

Ağustos 7, 2022 19:43 Venüs Üçgen Neptün

Ağustos 7, 2022 22:57 Mars Kare Satürn

Ağustos 9, 2022 8:17 Venüs Karşıt Pluto

Ağustos 9, 2022 16:05 Merkür 150 Jüpiter

Ağustos 11, 2022 15:53 Güneş Kare Uranüs

Ağustos 11, 2022 20:58 Merkür 135 Pluto

Ağustos 11, 2022 21:30 Venüs Aslan Burcunda

Ağustos 12, 2022 0:44 Mars 60 Neptün

Ağustos 12, 2022, 04:35 Dolunay Kova 19°21

Ağustos 14, 2022 20:10 Güneş Karşıt Satürn

Ağustos 15, 2022 0:28 Mars Üçgen Pluto

Ağustos 16, 2022 4:06 Güneş 135 Jüpiter

Ağustos 16, 2022 20:46 Merkür Üçgen Ura

Ağustos 17, 2022 20:56 Güneş 150 Neptün

Ağustos 18, 2022 11:03 Venüs Üçgen Jüpiter

Ağustos 18, 2022 22:05 Merkür 150 Satürn

Ağustos 19, 2022 19:09 Güneş 150 Pluto

Ağustos 19, 2022 20:55 Venüs 135 Neptün

Ağustos 20, 2022 10:56 Mars İkizler Burcunda

Ağustos 21, 2022 10:40 Merkür Karşıt Neptün

Ağustos 23, 2022 0:58 Merkür Üçgen Pluto

Ağustos 23, 2022 6:16 Güneş Başak Burcunda

Ağustos 26, 2022 4:02 Merkür Terazi Burcunda

Ağustos 27, 2022 7:33 Venüs Kare Ura

Ağustos 27, 2022 8:27 Güneş Kare Mar

Ağustos 27, 2022, 11:16 Yeniay Başak 4°03’

Ağustos 28, 2022 21:27 Venüs Karşıt Satürn

Ağustos 29, 2022 21:29 Venüs 135 Jüpiter

Ağustos 30, 2022 8:52 Merkür 135 Ura

Ağustos 30, 2022 13:08 Güneş 150 Jüpiter

Ağustos 31, 2022 19:36 Venüs 150 Neptün

Sep 1, 2022 14:01 Merkür 135 Satürn

Sep 1, 2022 14:51 Mars 60 Jüpiter


Bunlar da ilginizi çekebilir;


Ücretsiz doğum haritası hesaplamak ve yükselen burcunuzu öğrenmek için Doğum Haritası Hesaplama sayfasını kullanabilirsiniz.コメント


bottom of page