Jupiter Oğlak Burcunda - 2019/2020

Jüpiter 2 Aralık 2019 tarihinde Oğlak burcuna geçiş yapacak. Bir kaç nedenden dolayı Jüpiter 'in bu geçişi oldukça önemli. Öncelikle Oğlak burcunda hareket eden Satürn ve Güney Ay Düğümü nedeniyle oldukça zorlanan sektörler için son bir can suyu olacaktır. En çok zorlanan inşaat sektörüne emek ve çabaları ölçüsünde bir mükafat gelecektir. Ancak son virajda kimin ayakta kalacağına 26 Aralık tarihinde gerçekleşecek Güneş tutulması damgasını vuracaktır. Bu süreçte kariyer konusunda da kafası karışmış bir çok kişi için bu tutulma olaylara netlik kazandıracaktır.


Jüpiter Oğlak burcunda çok rahat etmiyor. Bu nedenle getireceği bolluk ve bereket sınırlı olacaktır. Açıkçası bu sınırı koyacak olan da kurallar, yönetim ve yönetmelikler olacaktır. Bu süreçte Jüpiter 'in yapacağı açılar ise bize gündemin ilerleyişi hakkında bilgi verecektir.


Öncelikle Jüpiter 'in Oğlak burcuna giriş haritasına bakalım;Jüpiter Oğlak Burcunda

Jüpiter 5.evi ve 8.evi yönetiyor ve 6.evde yer alıyor. Güney düğüm ve Satürn 'ün de 6.evde yer alması nedeniyle özellikle hizmet sektöründe zorlanmalar bekleyebiliriz. Yine de bir göstergenin gücünü incelerken baktığımız konulardan birisi de iyi dispoze edilmesi. Burada Mars da Jupiter 'in yöneticileri arasında ve aralarında 60lık bir açı var. Bu nedenle koşullar zorlu olsa da Mars tarafından desteklendiğini söyleyebiliriz. Akrep burcunda özellikle rahat olan Mars burada daha soğukkanlı ve dayanıklıdır.


Jüpiter 'in Neptün ve Pluto ile yapacağı uyumlu açılar nedeniyle bu yılın önemli konularının finans, banka ve sigortalar, denizcilik, petrol, petrokimya, kimya, sinema, yoga, meditasyon gibi sektörlerin gündemde olacağını söyleyebiliriz.


Bu geçişi bireysel haritalar üzerinden değerlendirirken öncelikle toprak elementinde olan göstergelerinizi kontrol etmenizde fayda var. Bu göstergeler bu geçişten en olumlu etkilenecek olanlardır. Belirli oranda destekleyici etkiler alabilirsiniz. Özellikle maddi konularda destekler bulmanız olasıdır. Elbette bu göstergelerin bulundukları burçlarda nekadar asalete sahip olduklarını da iyi değerlendirmek gerekir.(....................) Siteye üye olarak bu makalenin devamını okuyabilirsiniz.


....(Siteye üye olarak bu makalenin devamını okuyabilirsiniz.)


Koç burçları; özellikle kariyer konusunda uzun bir süredir devam eden zorlukların görünür olacağı bir zamandan geçiş yapıyorsunuz. Bu süreçte bir kariyeri geride bırakmaya karar verebilirsiniz. Özellikle Aralık ayında yaşanacak tutulma ile bir işten ayrılma kararı almanız mümkündür. Yeni geçeceğiniz işte beklediğinizden az bir artış olabilir. Elbette otorite pozisyonundaki bir figürün de işten ayrılması olasıdır. Her iki koşulda da maddi konularda elinize bir miktar para geçmesi olasıdır. Ancak karşınıza çıkan rakamlar beklediğinizden az ya da işin yükü ile kıyaslandığında az bir oranda olabilir. Oğlak burcu herzaman devlet/banka/inşaat/kalite gibi sektör ve departmanları temsil ettiği için bu alanlarda konu ve departmanlar da karşınıza çıkabilir.....(Siteye üye olarak bu makalenin devamını okuyabilirsiniz.)


Boğa burçları, ....(Siteye üye olarak bu makalenin devamını okuyabilirsiniz.)


Astrokronos podcast üzerinden özeti dinleyebilirsiniz. Siteye üye olarak bu makalenin devamını okuyabilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir;

Astroloji Eğitimleri;


#KariyerAstrolojisi #KariyerdeYükselişZamanları #JupiterTransiti

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS