Merkür Güneşin Kalbinde

En son güncellendiği tarih: 11 Kas 2019





Güneş Merkür Kavuşumu

Genelde böyle dönemler için #niyet panoları, imajinasyonlar tavsiye edilir. Düşüncelerin gerçekleşme ihtimalinin yoğun olduğu ifade edilir. Yapabilirsiniz, bir zararı dokunacağını düşünmüyorum ama bir de eskiler ne demiş ona bakalım. Güneş 《 #helios 》 psikolojik astrolojiye göre #ego demek, ama eski metinlere göre #kral, merkür 《 #hermes 》ise habercidir. Güneşe cok yakın olduğu için göremediğimiz bir merkür gizlenen bir fikir ya da haberi gösterir. Ifade edilemeyen sözlerdir. Saklanan sırlardır. Haber'ci《krala/egomuza çok yakın》, bu nedenle rahat rahat konuşamıyor. Analitik düşünce objektif değil.


Merkür düz harekete dönünce tekrar bu konuşmaların/fikirlerin üzerinden geçilecek. Ozaman daha dikkatli ve dürüst olabilirsiniz, hem sözlerinizde hem fikirlerinizde.


Merkür ve Güneş bu süreçte astronomik olarak da aynı hizadalar. Tutulmalar zamanı güneş ve ayın aynı hizaya gelmesi gibi. Astrolojik olarak ise bunu daha sık yaşıyoruz. 2006 yılında benzer bir geçiş yaşanmış. Dönüp tekrar anımsayabilirsiniz Kasım 2006 yılını.


Bu sürecin mahremiyetin önemli olduğu görüşmeler ve anlaşmalar için olduğunu söyleyebiliriz. Karşınıza çıkan konularda tekrar değerlendirmeler yapılacaktır.


Özellikle sabit burçlarda, hatta Akrep burcunda 19 derecelerde göstergeniz varsa direk etkilenebilirsiniz.


Teknolojik aletlerde, akrep burcu olması nedeniyle sıvılarla teması olan elektrikli aletlerde arızalar gündeme gelebilir. Etkisi giderek azalacak ancak ardından merkür düz harekete geçince tekrar edecektir.


Haritanızı daha yakından tanımak için Kendim Için Astroloji eğitimi alabilirsiniz. Astrokronos.com/kia


#Cazimi #Güneş #Merkür #Kavuşum #GüneşTutulması

0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
© Copyright by astrokronos
  • pngegg
  • Spotify Sosyal Simge
  • YouTube
  • Instagram
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS