top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

Kova Burcunda Dolunay 12 Ağustos 2022

12 Ağustos Kova Burcunda Dolunay

12 Ağustos Cuma saat 4:35 'de Kova burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunaya Uranüs ve Ay Düğümlerinin zorlayıcı bir açısı olacak. Bu nedenle sürpriz gelişmeler yaşamamız mümkün. Güneş Merak sabit yıldızı ile kavuşuyor. Ptolemy 'ye göre bu yıldız Mars karakterindedir. Ay ise Satürn ile yanyana. 28 Temmuz tarihinde Jüpiter destekli bir Yeniay yaşamıştık. Burada eğer her anlamda ölçülü davranamamışsak dolunay bize bazı sınırlar çizmemiz gerektiğini gösterecektir.

Ptolemy Merak Sabit yıldızını şöyle tanımlamıştır; ihtiyatlı ve ölçülü, şüpheci, güvensiz, kendini kontrol eden, sabırlı bir doğa ancak huzursuz bir ruh ve uyandırıldığında büyük bir öfke ve intikam.

Kova Dolunayı 2022

Dolunay, Kova burcunda olacak. Kova burcu hava elementi ve sabit nitelikte bir burçtur. Bu nedenle de fikirlerde kalıcılığı temsil eder. Bir ekiple birlikte hareket etmeyi temsil ettiği için dernekleri, belediyeleri, meslek gruplarını, aktivist hareketleri temsil eder. Sektör ve meslek olarak teknoloji, telekom, elektronik, havacılık, bilgisayar ve yazılım gibi alanlar Kova burcunun ana konusudur. Kova burcu doğum haritanızda hangi alana denk geliyorsa burada ya ekiple ya da bazı teknolojik konularla ilgili bir sonuç alacaksınızdır.


Satürn 'ün eşlik ettiği dolunaylar genelde ya bir konunun sonlanmasını gösterir ya da kaçamadığımınız sorumluluklarla bizi yüzleştirir. Yeniay zamanında başlattığınız bazı projeleriniz varsa dolunay geldiğinde bu proje tamamlanma aşamasına gelebilir.


Dolunay 19° Kova burcunda gerçekleşiyor. Bu derece haritanızda herhangi bir noktayı tetikliyorsa direk etki alırsınız. Özellikle 17°-21° derecede Kova ve Aslan burcunda göstergeleriniz varsa ilişkiler arenasında son kararları verebilirsiniz. Bu sizi bir kariyer ya da ev değişimine itebilir. Boğa ve Akrep burcunda bir göstergeniz varsa bu da kariyer hayatınızla ilgili önemli kararlar vermeniz gerekecektir. Bu sizi bir ortaklığa itebilir veya evliliğinizi etkileyecek bir kariyer değişiminin kapısını aralayabilir.


Dolunay Türkiye 'yi Nasıl Etkileyecek?

Türkiye haritasında bu alanda 30 yıllık yeni bir döngü 14 Şubat 2022 tarihinde başladı. Bu dolunay bu yeniay derecesinin üzerinde gerçekleşiyor. Hem maddi olarak Türkiye 'nin durumu hem de yaptığı işbirliklerini fazlasıyla gündeme taşıyacakmış gibi gözüküyor. Borsa İstanbul da bu süreçte sürpriz gelişmelere açık. Sanatçılar, özellikle kadınlar bu dolunay zamanında Türkiye için önemli olacaktır.


Yükselen burç hesaplama sayfasından doğum bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu öğrenebilirsiniz.

Kova Burcunda Dolunay Burç Yorumları


Koç Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Kova Dolunayı daha çok sosyal hayatınızı etkileyecektir. Zorlu bir dönemden geçen arkadaşlarınıza destek olmanız gerekebilir. Maddi konularda sürpriz gelişmelere ise hazır olun. Yaptığınız yatırımlar değer kazanabilir. Gelecek planlarınızda zorunlu bazı değişiklikler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Eğer bu süreç içinde bazı ortaklık teklifleri alırsanız iyi değerlendirin, önümüzdeki sene bu konu daha da fazla ivme kazanabilir. Yeniay Dolunay seminerlerine katılarak bireysel haritalarınızla ilgili yorum alabilir ve soru sorabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Boğa Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Kova Dolunayı sizin açınızdan kariyerinizle ilgili önemli sonuçlar alacağınız bir zamanı gösteriyor. Kariyerinizle ilgili vereceğiniz kararlar ya da alacağınız sorumluluklar ilişkilerinizi de etkileyebilir. Eğer bu dolunay zamanında birileri ile işbirliği yaparsanız bu stresli süreci daha kolay atlatabilirsiniz. İlişkilerle ilgili ani kararlar da bu dolunay zamanında gündeme gelebilir. Eğer sağlığınıza bu süreçte dikkat etmemişseniz bir müddet işten uzak kalmanız gerekebilir. Yeniay Dolunay seminerlerine katılarak bireysel haritalarınızla ilgili yorum alabilir ve soru sorabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

İkizler Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Kova Dolunayı sizin açınızdan özellikle eğitim ve yolculuk konularını gündeme taşıyor. Bir eğitimi tamamlayabilirsiniz. Bir yolculuk planınız varsa bazı ertelemeler de olabileceğinin farkında olun. Veya mecburi bir yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz. Farkında olmadığınız bazı sorunları bir anda görüp çözüm için zorunlu bir adım atmak durumunda kalabilirsiniz. Eşin sağlığı ve iş hayatı da bu dönemde kararlarınızı etkileyebilir. Yeniay Dolunay seminerlerine katılarak bireysel haritalarınızla ilgili yorum alabilir ve soru sorabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Yengeç Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Kova Dolunayı sizin açınızdan maddi konularda attığınız adımların sonuçlarını alacağınız bir dolunay olacaktır. Bu süreçte yaptığınız yatırımlarla ilgili bir sonuç alabilirsiniz. Vergi, sigorta ya da kredi gibi konularda bazı başvurularınız sonuçlanabilir. Bunlar size bazı yükümlülükleri de beraberinde getirebilir. Kariyer hayatınızın canlandığı bu süreçte gelecek planlarınızı revize etmeniz de mümkün. Sosyal çevrenizde yaşanacak sürpriz gelişmelere de hazır olun.Yeniay Dolunay seminerlerine katılarak bireysel haritalarınızla ilgili yorum alabilir ve soru sorabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Aslan Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Kova Dolunayı sizin açınızdan ilişkiler konusunda son kararların verildiği bir zaman olabilir. Eğer bir iş ortaklığınız varsa ortağınızdan destek almakta zorlanabilirsiniz. Zaten 2020 yılından beri ilişkiler ve ortaklıklar konusunda ciddi bir sınavdan geçiyorsunuz. Kariyerinizle ilgili radikal değişiklikler de ilişkilerinizi etkileyebilir. Ama merak etmeyin, şanslı zamanlardan geçiş yapıyorsunuz. Özellikle eğitim ve yurtdışı ile ilgili konularda güzel gelişmeler bu zorlu süreçte sizi destekliyor olacak. Yeniay Dolunay seminerlerine katılarak bireysel haritalarınızla ilgili yorum alabilir ve soru sorabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Başak Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Kova Dolunayı sizin açınızdan çalışma hayatınızı etkileyecek. İş hayatınızda sorumluluklarınız artabilir. Bir iş arkadaşınız görevden ayrılabilir. Ancak yurtdışı ile ilgili sürpriz gelişmeler bu dolunay zamanında iş yerinizle ilgili önemli kararlar vermenizi tetikleyecektir. İş nedeniyle bir yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Veya işinizle ilgili bir eğitim almanız gerekebilir. Eğer yeniay zamanında bir sağlık kontrolüne girmişseniz şimdi bu dolunay zamanında bir sonuç almanız da mümkün. Biraz dinlenmeye ihtiyacınız olabilir. Yeniay Dolunay seminerlerine katılarak bireysel haritalarınızla ilgili yorum alabilir ve soru sorabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Terazi Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Kova Dolunayı sizin açınızdan aşk hayatınızla ilgili bir karar aşamasına geleceğiniz bir dolunay olacaktır. İlişkiniz yolunda gidiyorsa daha ciddi bir aşamaya taşıyabilirsiniz. Sorunlu ilişkilerde ise bitirme kararı alabilirsiniz. Eğer çocuklarınız varsa onlarla ilgili sorumluluklarınızın artacağı bir zaman olacaktır. Sürpriz masraflar olabileceği gibi eğitimleri için burs imkanları da bu zamanda karşınıza çıkabilecek olasılıklar arasında. Riskli yatırımlar açısından ise temkinli olmanız gereken bir dolunay olacaktır. Yeniay Dolunay seminerlerine katılarak bireysel haritalarınızla ilgili yorum alabilir ve soru sorabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Akrep Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Kova Dolunayı sizin açınızdan eviniz veya ailenizle ilgili önemli kararlar vereceğiniz bir zaman olacak. Geçtiğimiz yeniay zamanı kariyerinizle ilgili attığınız adımlar bu dolunay zamanında bir yer değişimini tetikleyebilir. İş hayatınızda yaşanan yoğunluk nedeniyle eve yeterince vakit ayıramadığınızı görebilirsiniz. İş ortağınız ya da evliliğinizle ilgili sürpriz gelişmeler de sizi bir karar aşamasına getirebilir. Eşinizin iş hayatında artan sorumlulukları da bu kararları vermenizde etkin olabilir. Eğer bu süreçte başkaları ile bir ortaklık ya da işbirliği yapma fırsatı yakalamışsanız bu dolunay zamanında olaylar beklediğinizden de hızlı ilerleyebilir. Yeniay Dolunay seminerlerine katılarak bireysel haritalarınızla ilgili yorum alabilir ve soru sorabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Yay Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Kova Dolunayı sizin açınızdan yolculuk veya eğitim planlarınızı etkileyecektir. İş nedeniyle bir eğitime katılmanız gerekebilir. Veya bir yolculuk planınız varsa ve bu iş için değilse bazı ertelemeler olabilir. Veya eğitime halihazırda başlamışsanız bu dolunay zamanında bitirebilirsiniz. Ancak beklediğinizden daha ciddi bir eğitim olduğunu görebilirsiniz. Kardeş ya da yakın çevrenizle ilgili bazı sorumluluklarınız artabilir. İş yeriniz veya iş arkadaşlarınızla ilgili sürpriz gelişmeler de bu dolunayda sizi bazı kararlar almaya itebilir. Yeniay Dolunay seminerlerine katılarak bireysel haritalarınızla ilgili yorum alabilir ve soru sorabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.Oğlak Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Kova Dolunayı sizin açınızdan maddi konularda bir netlik kazanacağınız zamanı gösteriyor. Yaptığınız yatırımların sonuçlarını alabilirsiniz. Ancak riskli yatırımlar konusunda temkinli olmanızda fayda var, zira sürprizlere açıksınız. Ev ve aileden gelen destekler yeniaydan bu yana umut vadediyor. Ancak şans gezegeni Jüpiter gerilemeye başladı ve 2023 yılında size bu alanda şans getirmeye devam edecek. Sabırlı olun ve geçtiğimiz yeniay attığınız adımların esas sonuçlarını 2023 yılında alacağınızın farkında olun. Yeniay Dolunay seminerlerine katılarak bireysel haritalarınızla ilgili yorum alabilir ve soru sorabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Kova Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Kova Dolunayı tüm dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. Sorumluluklarınız artabilir. İlişkiler veya maddi ortaklıklar konusunda ise bir karar aşamasına gelebilirsiniz. Eğer bir süredir sorunlar yaşıyorsanız bu dolunay zamanında bitirme kararı alabilirsiniz. 2020 yılından beri aslında zaten zorlu bir süreç geçiriyorsunuz. Eğer bu zorlu dolunayı da atlatırsanız birlikteliğiniz daha sağlam bir zemine oturabilir. Bu dolunay zamanında özellikle aile veya yerleşimle ilgili gelişmeler sizi önemli kararlar almaya itebilir. Fiziksel sağlığınız da bu dolunay zamanında özen göstermeniz konular arasında olacak. Yeniay Dolunay seminerlerine katılarak bireysel haritalarınızla ilgili yorum alabilir ve soru sorabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.Balık Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Kova Dolunayı sizin açınızdan önemli farkındalıklar kazanmanıza yardımcı olabilir. Öncelikle biraz insanlardan uzaklaşmak ve kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Ancak depresif bir ruh haline girmemeye özen gösterin. Sağlık ve çalışma koşulları yüzünden yorgun düşmüşseniz bu bir dinlenme dönemi olabilir. Sizden gizlenen bazı konular da bu dolunay zamanında aydınlığa kavuşabilir. Yakın çevrenizden gelecek sürpriz bir haber ya da bir yolculuk planı sizi bir karar aşamasına itecektir. Bu dolunayın en sağlıklı kullanımı biraz uzaklaşıp dinlenmek ya da bir inzivaya katılmak olabilir. Yeniay Dolunay seminerlerine katılarak bireysel haritalarınızla ilgili yorum alabilir ve soru sorabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir;

Doğum haritanızı Doğum Haritası sayfasından çıkararak hangi evinizde hangi göstergenin olduğunu görebilirsiniz.


Comentários


bottom of page